Sayfa 174/211 İlkİlk ... 74124164172173174175176184 ... SonSon
Arama sonucu : 1683 madde; 1,385 - 1,392 arası.

Konu: KONYA - Konya Çimento

1. Burası "Renkli Rüyalar Oteli."

2.  Alıntı Originally Posted by Hachiko Yazıyı Oku
    Kötü bişi dememiş aslında çift taraflı yorumları severim,her türlü düşünmek lazım.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Kesinlikle

3. Sn filozof ben onu Ankara Konya diye biliyordum sizin değinizi ilk kez duydum neyse açıklasa da bir daha geri gelmese bu arada gayri ihtiyari ya da bilinçli olarak kartonun işinin bitmesi için iyi niyet dileklerini bildirenler var hakikaten işinin bitmesini isteyen çok kişi var ama bu iş 1$ da mı 1€ da mı 1£ de mi biter işte bütün mesele bunu kestirebilmekte o vakit geldiğinde de Konya asfalt mı aşındıracak yoksa güzergah mı değiştirecek inşallah görürüz ytd

4. Yarın güne nasıl başlarız, yorumlar var mı, bizim çaycı nerede )))

5.  Alıntı Originally Posted by thot10 Yazıyı Oku
    Yarın güne nasıl başlarız, yorumlar var mı, bizim çaycı nerede )))

6. kartonda düzeltme olabilir, kar satışı olabilir ama şu an 2000 lerden başlattığı ikinci dalga yükselişini yaşıyor muhtemelen devamı var, kartonda şu süreçte şelale (şelale : soluksuz taban taban düşmektir.) kesinlikle kesinlikle olmaz.

7. çaylar nasıl olsun kardeşim.

8.  Alıntı Originally Posted by aloneman42 Yazıyı Oku
    kartonda düzeltme olabilir, kar satışı olabilir ama şu an 2000 lerden başlattığı ikinci dalga yükselişini yaşıyor muhtemelen devamı var, kartonda şu süreçte şelale (şelale : soluksuz taban taban düşmektir.) kesinlikle kesinlikle olmaz.
    Katılıyorum bi nescafede ben rica etsem

Sayfa 174/211 İlkİlk ... 74124164172173174175176184 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •