Sayfa 260/260 İlkİlk ... 160210250258259260
Arama sonucu : 2079 madde; 2,073 - 2,079 arası.

Konu: KONYA - Konya Çimento

1. adamların kafasında ne var bilemem ama anladığım kadaryla bilerek bürüte sokdular.bu gün devre kestirip brüte gireceğini biliyorlardı bi ihtimal yükseltip malı ky boşalttılar.egeende bugün tam devre kesecekti ama ne hikmetse kesmedi

2.  Alıntı Originally Posted by karacalı29 Yazıyı Oku
    bu sefer tek fiat yok degil mi
    Yok şimdilik.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3.  Alıntı Originally Posted by Hachiko Yazıyı Oku
    Yok şimdilik.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Dün ve bugün devreyi isteyerek kestirdi brüte bilerek soktu.Yavaş yavaş gidelim diye yazdım ama adam dinlemiyor.Tek fiyat işine geliyorsa ona da gireriz.Fiyat 250 civarında iken ben adamlar işini bilmiyor diye çok yazmıştım ama bunlar bu işi çok iyi biliyor.Bizim için iyi mi olur kötü mü onu da patron biliyor biz yine izlemeye devam.Tek fiyat gelmesini istemem çünkü canım sıkılıyor 😂 ytd..

4.  Alıntı Originally Posted by Batuhan78 Yazıyı Oku
    Dün ve bugün devreyi isteyerek kestirdi brüte bilerek soktu.Yavaş yavaş gidelim diye yazdım ama adam dinlemiyor.Tek fiyat işine geliyorsa ona da gireriz.Fiyat 250 civarında iken ben adamlar işini bilmiyor diye çok yazmıştım ama bunlar bu işi çok iyi biliyor.Bizim için iyi mi olur kötü mü onu da patron biliyor biz yine izlemeye devam.Tek fiyat gelmesini istemem çünkü canım sıkılıyor 😂 ytd..
    neye gore brute giriyor? kac kez devre kesmeli? cidden bilmiyorum

5.  Alıntı Originally Posted by adonisleo7 Yazıyı Oku
    neye gore brute giriyor? kac kez devre kesmeli? cidden bilmiyorum
    25 Kasım’dan itibaren 7 defa devre kesiciye girmiş

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AYDAN DAHA TUHAF OLAN TÜRKİYE...
    Gönderi
    423
    TANIMADIĞIM ÇOK KİŞİ YAZMIŞ, ÇİZMİŞ... NİYE BÜRÜTE SOKTUĞU BELLİ......

https://invst.ly/t1l2p

https://invst.ly/t1l2v
    KUMARI OYNATAN KAZANIR ! KAZANMANIN ANAHTARI iSE MASADAN ZAMANINDA KALKMAKTADIR

7. Forumda görüş belirtmek için birileri tanımak lazım sebebide burası babasının çiftliği olması.hisseyi yeni alanlar , uzun zaman önce almış olsada formda yeni yazanlar önce izin almalı.....

Sayfa 260/260 İlkİlk ... 160210250258259260

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •