Sayfa 816/898 İlkİlk ... 316716766806814815816817818826866 ... SonSon
Arama sonucu : 7178 madde; 6,521 - 6,528 arası.

Konu: KONYA - Konya Çimento

1.  Alıntı Originally Posted by aloneman42 Yazıyı Oku
    boa ve global o kadar lotu niye aldı.
    pasta çok iyi ama bunların oyunu bitmez.
    silkeleme desek, böyle gel gel yaparak ve bu kadar geniş bantta, sikeleme olmaz.
    eğer küçük bir ihtimal silkeleme ise, soluksuz kimseye aldırmadan tekrar 1500 üzerine atması lazım.
    şimdi temmuzdan beri o kadar hacimlerin, inişlerin çıkışların, takasların sebebi bu kadar mıydı,
    son günlerde yorumlayamadığız şeyler oluyor,
    bütün bu olumsuzluklara ilaveten bir de gk kapı düşer ve içinde sermaye artırımı ile ilgili haber olmazsa, zenci formasyonu oluşur ve benim hemoroid problemi sonsuza kadar çözülmüş olur.
    16.08.2020 de hisse fiyatı 420 lira cıvarıyken, burada yazmıştım sermaye artırımı 1400/1500 aralığında olur diye, o zamanki salladığım yorum ile kendimi avutuyorum, aceba mı diyorum.
    ölü kedi bile zıplar, konyanın yarın mutlaka zıplaması lazım.
    borsada hisseyle inatlaşma olmaz, ben inat ettim, hayırlısı bakalım.
    Kahkaha attim inan...Bunlar o kadar kansiz ki ölu kediyi bile bırak zıplatmayı 8 kere dövduler,..

Arkadaşlar şayet robotlar 1789-1450 arasında farklı aracilarda bulunan spek/şirket lotlarını her ky alişi kadar satisla dağıtmamissa, böyle bir program gelistirmemişlerse ben hala sağlam çıkış göremiyorum.

Diger taraftan soluksuz sert duşen hissede düsüş esnasinda 1400 den 8bin lot satıldığına ve birilerinin de 750-1000 lot şeklinde kalıp olarak alışını görunce hangi ky bunu böyle alabilir bilemedim. Yada hangi robot hisseyi 1245 belki daha da aşağiya düsürecegini bilerek bu 8bin lotu alır??? Henüz o 8bin lot da evine dönmüş değil, hala aracilarda bi misafirlik yaşıyor sanirım. Sadece dağinik satislari toplayan citi de 3200 lot alım görunüyor. Sen yandım anam derken adam ne hikmetse lot arttiriyor. Ortalama düşürüyordur deel mi???Yersen...

1750 de yeminle hem hisse hem şakşakcilar satmamız icin elinden geleni yaptilar...Bildiklari suydu; ben 1600 üzeri satsaydım bi daha yine gonya alayım demezdim. Net...Buyur dost yada diğer satan arkadaşlar geri aldınız mı??? Psikoloji ise işte o budur...%30-40-50 kar satisi yapanlar bile komple geri girmemis olabilir...

Peki olan ne? 50bin-100bin lik gruplarla karga surusü gibi hızla dal ve çık gunde %2-5 al kaç taktiği guzel para bırakır. Peki bunlara bu defa 6 kez gonya yolundayım deyip de %2 bile olmadan %3 aşağı basarsan ne olur? Bi de 2200 makul hedefli (kendi öyle diyor) ve 8000 bedelsiz hedefli bir grafik atiyor ki, icerde kalanlar panik yapmadan beklesinler, urkmesinler. Özelliklede 3 günluk krediden bisey olmaz, 2200 den satarim kredinin lafi olmaz hesabını icine isletmislerse.

Bence (tabiki gerceği bilme şansim yok), bu gruplarda saglam kredili adam hissede sikıştı. 27 Ocak' 20 Subat arası takaslarda Alnus, info, global, a1, pramid, ahlatcı, marbaş dan çikıs var...Hangi spek bunlardan satıs yapiyor bilemedim. Deutche den 5bin lot satıs var ama deutchenin elindeki kalan 41 bine göre cok mu bilemedim. Daha tacirlerden cıkan 8200 lot nerede kendini gosterecek izleyip göreceğiz...Geri kalan ve ozellikle ana lotlari tasıyan aracilar lot arttirmaya devam ediyor...Bugün görduk boa (bank of amerika) turşu isine girmiş, ne yapacaksa o kadar lotu...

Keşke duşüs durdu diyebilsem arkadaşlar, tekniği bozdu çünkü ben bazı göstergelerin bu kadar dibe inebildiğini bu düşüsde gördüm. Ozellikle kuçuk aracilarda kredi nasil kullaniliyor, nasıl ve ne zaman kapatiliyor, kac gun tasinabiliyor, benim bilgim yok. Oralarda hesabi olanlar ozetlerlerse ben de öğrenirim. Hala kredide kalmış ve satmamıs varsa gebertmeden dönmeyebilir. Bugün 10bin lot topladilar, satan bu rakamdan keyfine satmamistır.

Şayet yedikleri dayak yeter derse yarin sert yukari, belki tavana bile göturür, persembe de 1450 ye çarptirıp geri aşağı salar ve size bu son kiyağım, 1200 den satacağiniza 1450 den verin diyebilir. Sonra asaği salar ve yatayda 1400 lerden cuma kapanış gelir...Umarım spek daha da cizecegine benim yazdigimi oynar... 1245 altina inerse zaten daha dip gelmemis demektir ve mokoko devam eder. Benim kardan gittikçe böğrüme ağrı giriyorsa, kredililere ne olur düsunmek istemiyorum...

Şu 1 ayda kaç tane10-100bin takipçili adam dadandı, kımildatmayi basaran olmadı henüz...Hiç ugramasalardi valla 3-5 deli devam edecektik...

Izleyelim bakalım, ama artık bol kahkahalı bir son beklemiyorum. Bu saatten sonra bedelsiz verse de vermese de cok batan adam olacaği aşikar...Adamlar kandan, gozyasından besleniyorlar...Maalesef ben kabul etmesem de borsanın isleyıs mantiğı bu diye bunlari normal goruyorlar borsaya yön verdiğini söyleyenler...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    16,652
    geçmiş olsun, iyi dilek ve temennilerinizi özel mesaj sistemini kullanarak yapınız.!!!
    Forum kurallarını okumak için tıklayınız

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya/satmaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: Forumumuzda dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

3. Keser döner sap döner
    Gün gelir hesap döner

4. Yuzde 1.4 eksi. Satmaya doyamadi. Iki haftadir hergun eksiyiz.

5. Endeks 2 gün daha eksi gitsin KAHBENİN EVLADI KONYA soluğu 800lerde alacak.YTD.

6.  Alıntı Originally Posted by lasttango01 Yazıyı Oku
    Endeks 2 gün daha eksi gitsin KAHBENİN EVLADI KONYA soluğu 800lerde alacak.YTD.
    Serefsizki ne serefsiz

7. Piyasa donuyor gibi.

1210 daki destegede degmis oldu. Yuzde 30 u gorduk. Bakalim beyfendinin keyfi yerine gelcekmi.

8. 1.5 eksi 1240 dayiz. En iyi alici bugunde global 730 lot. Satici Is 900 lot. Pgc -106.

Sayfa 816/898 İlkİlk ... 316716766806814815816817818826866 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •