Sayfa 898/898 İlkİlk ... 398798848888896897898
Arama sonucu : 7179 madde; 7,177 - 7,179 arası.

Konu: KONYA - Konya Çimento

1. Sana kalsan bu tepki gk haftasına denk gelecekti hocam.Ben bank of, yatırım ve global üzerinden dönen işlerin öyle yukselttim ahada yedirdim olmadığını düşünüyorum. Alan dağınık gibi olsada gedik teb ve sabah başta alan garan ve vakıf akşama kadar neredeyse aynı aldıklarıyla günü kapatması öyle tesadüf değil. Neden alım satim ve takas üzerinden gidiyorum bu aralar. Çünkü bu yükselişin şimdiye kadar arkasında önünde bir haber çıkmadı. Dolayısıyla ihtimaller üzerinden gidemem.elimdeki veri takas. Ayrıca bazı çimentoların bilançoları gözümden kaçmıyor. Konya bu açığını kapatacak hamleler yapmalı. Dagitmadigi o karları..........kullanmalı;)

2. özellikle 1500 den 1780 e çıkışı ve aşağı düşüşünden itibaren deli dana gibi hareket eden konyayı buradaki hiç birimiz ne teknik ne temel ne de takaslarla öngerebiliyoruz, bunları öngörüp pozisyon alabilecek biri de varsa ya şansı ya da içerden bilgisi vardır. bu sebeplerden artık ben günlük kapanışları pek umursamaz oldum, bekleyeceğim bakalım ne olacak. niye yıllardır sürünen bir hisse böyle agresif şekilde çok geniş bantlarda, tekniği hiç takmadan hareket eder, bunun bir sebebi olmalı, belki de hiç bir sebebi yok yükselttiler şimdi veriyorlar.
    bir de uzun uzuuuun yazılı olan mevzuatlar için kafa yormuyorum , anlamak için yılların uzmanı bile olmanın yeterli olmayacağını düşünüyorum. şirket bir hamle yapacaksa uzun uzuuun yazan mevzuatların içinden uygun bir madde bulur zaten.
    elimde konya olmasa bu öngörülemez , acımasız ve sığ hisseyi şu süreçte kesinlikle almazdım.
    bir şeyler oluyor ama ne olduğunu anlayamıyoruz.

3.  Alıntı Originally Posted by aloneman42 Yazıyı Oku
    özellikle 1500 den 1780 e çıkışı ve aşağı düşüşünden itibaren deli dana gibi hareket eden konyayı buradaki hiç birimiz ne teknik ne temel ne de takaslarla öngerebiliyoruz, bunları öngörüp pozisyon alabilecek biri de varsa ya şansı ya da içerden bilgisi vardır. bu sebeplerden artık ben günlük kapanışları pek umursamaz oldum, bekleyeceğim bakalım ne olacak. niye yıllardır sürünen bir hisse böyle agresif şekilde çok geniş bantlarda, tekniği hiç takmadan hareket eder, bunun bir sebebi olmalı, belki de hiç bir sebebi yok yükselttiler şimdi veriyorlar.
    bir de uzun uzuuuun yazılı olan mevzuatlar için kafa yormuyorum , anlamak için yılların uzmanı bile olmanın yeterli olmayacağını düşünüyorum. şirket bir hamle yapacaksa uzun uzuuun yazan mevzuatların içinden uygun bir madde bulur zaten.
    elimde konya olmasa bu öngörülemez , acımasız ve sığ hisseyi şu süreçte kesinlikle almazdım.
    bir şeyler oluyor ama ne olduğunu anlayamıyoruz.
    Beni de içkillendiren bu alışık olmadığımız deli dana gibi hareketleri,beklicez bakalım,bahtımıza ya batıcaz ya çıkıcaz.ytd.
    elimde konya olmasa bu öngörülemez , acımasız ve sığ hisseyi şu süreçte kesinlikle almazdım. bu cümle önemli, yeni alacaklar varsa dikkatle okusunlar,deli dana sırtından bir atarsa canınız çok acıyabilir.ytd.

Sayfa 898/898 İlkİlk ... 398798848888896897898

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •