Sayfa 12/23 İlkİlk ... 2101112131422 ... SonSon
Arama sonucu : 177 madde; 89 - 96 arası.

Konu: Atı Alan Üsküdar'ı Geçti mi?

http://www.hurriyet.com.tr/selcuk-ya...-aldi-16431792

Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku

Yaşar'ın akılsız çocuğu, yapacağını yaptı.

Sütü bakracıyla devirdi.

BU kulübün sponsoru imişler.

Karşıyaka kazası % 85 hayır dediyse, Yaşar Holding olarak KSK ı destekleme olayını yeniden düşünmeliymişler.

Çünkü onlar aile olarak sağcı bir siyasi duruş içindeymiş öteden beri.

DP, DYP, ANAP ve AKP li imişler.

Ankara Ankara duy sesimizi planları.

Korku dağları bekler durumları.

“Sen bilmezsin. O bilmez. Hiç kimse bilmez, bilemez. Hatta ben bile. Bir tek paşa gönlüm bilir.”
    Aşık Veysel Şatıroğlu

“Sen bilmezsin. O bilmez. Hiç kimse bilmez, bilemez. Hatta ben bile. Bir tek paşa gönlüm bilir.”
    Aşık Veysel Şatıroğlu

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12

Okutmayacaksın bunları...

Murat Sayın çizdi!

Aşık Veysel Şatıroğlu

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    SORUYU basitleştirerek sorarsak bir insan (bu durumda 200 kişi) aynı anda hem Datça'da hem de Şanlıurfa'da bulunabilir mi?

Soru, sadeleştirilmiş haliyle kafaları karıştırabilir; bu sebepten, biraz açalım...

Muğla'nın Datça ilçesinde mevsimlik işçi olarak bulunan 200 kişinin, halkoylamasında memleketleri Şanlıurfa'nın Hilvan ilçesine bağlı Gölcük'te oy kullandıkları ortaya çıktı iddialara göre.

HDP Datça İlçe Başkanı avukat Günfer Karadeniz, Yüksek Seçim Kurulu'na iletilmesi talebiyle Datça İlçe Seçim Kurulu'na sunduğu itiraz dilekçesinde durumu şöyle özetledi:

"Ekli listede isimleri belirtilen ve Datça'da inşaat işçisi olarak çalışan 80 kişi, burada yaşadıklarını ve seçmen kütüklerinin bulunduğu Hilvan İlçesi Gölcük Köyü'nde kurulan sandıklarda kendi adlarına oy kullanıldığını, bu sayının toplam 200 kişi olduğunu, seçmen kartlarının adreslerinin bulunduğu bu köye geldiğini, köyde tüm oyların kullanılmış olduğunu öğrendiklerini beyan etmişler ve itiraz etmemiz için tarafımıza başvurmuşlardır... Adı geçen köydeki sandık sonuçlarının incelenerek, iddiamız çerçevesinde burada yapılan seçimin iptaline karar verilmesini arz ederiz."

http://www.hurriyet.com.tr/yazarlar/...simiz-40432263

Bu heyecanlı öykünün sonunu merak edenler, insan naklinde geldiğimiz bilimsel seviyeyi ve atın Üsküdar'ı nasıl geçirildiğini öğrenmek isteyenler yukardaki linki tıklayabilirler...

Ercan Akyol çizdi!

Aşık Veysel Şatıroğlu

Aşık Veysel Şatıroğlu

Ergin Asyalı çizdi!

Aşık Veysel Şatıroğlu

Sayfa 12/23 İlkİlk ... 2101112131422 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •