Sayfa 7/9 ÝlkÝlk ... 56789 SonSon
Arama sonucu : 68 madde; 49 - 56 arasý.

Konu: Dobra'ca

1. Özel Durum Açýklamasý (Genel)
    Yapýlan Açýklama Güncelleme mi? : Evet (Yes)
    Yapýlan Açýklama Düzeltme mi? : Hayýr (No)
    Konuya Ýliþkin Daha Önce Yapýlan Açýklamanýn Tarihi : 09.10.2020'31.01.2020'16.09.2020
    Yapýlan Açýklama Ertelenmiþ Bir Açýklama mý? : Hayýr (No)
    Bildirim Ýçeriði
    Açýklamalar
    Açýklama
    Þirketimizin Mersin'de yer alan soda ve krom üretim tesisleri ile Adana'da yer alan tuz iþletmelerindePetrol-Ýþ
    Sendikasýile yürütülmekte olan ve 01.01.2020-31.12.2022 dönemini kapsayan 19. Dönem Toplu Ýþ Sözleþmesi görüþmelerinde
    02.11.2020tarihinde anlaþma saðlanmýþtýr.

2. Reis þu berat'a baþka bir görev artýk.

3. https://www.ensonhaber.com/gundem/al...rilmak-istiyor

"ÖYLE BÝR ÝDDÝAMIZ YOK ÇOK ÞÜKÜR"
    Sözcü yazarý Ýsmail Saymaz, "Babacan'a 'Muhafazakar bir parti izlenimi edinemedim' dediðimde bana þu yanýtý verdi: Öyle bir iddiamýz yok çok þükür. Biz kendimizi ne muhafazakar, ne sað, ne sol diye tanýmlýyoruz." ifadelerini kulandý.

Ahirin hayr olur inaalllah þükrettiðin þeye bak aptal herif..

4. akseni tek geçipte almamak nasýl bi þey??????????????

nasip iþte.

5.  Alýntý Originally Posted by dobra Yazýyý Oku
    akseni tek geçipte almamak nasýl bi þey??????????????

nasip iþte.
    bi bilançoyu görseydik!
    acaba bilanço sýzdýrýldý mý diye bir soru aklýma geliyorda
    görünen köy kýlavuz istemez diyede düþünüyorum.

6. Otokar
    yýl sonu 450 milyon civarý kar çok rahat getirebilr
    yýllardýr hep pahalý fiyatlandý bu agresif kar artýþýnýda gene pahalý olarak fiyatlayabilir.
    Olurda bir düzelme yaþarda kazanýrsam , ilk atlayacaðým kaðýtlardan birisidir.
    aselsan bölünmeden önce 20 li fiyatlarda iken artýk eskisi gibi pahalý deðildir dediðim gibi.
    150/60 lý rakamlara gelirse alýþ fýrsatý olur.
    Son düzenleme : dobra; 03-11-2020 saat: 19:21.

7. https://www.ensonhaber.com/gundem/cu...ariyla-gorustu

"BÝZÝM ÝÇÝN MÜSLÜMAN OLMAK EN ÖNEMLÝ ÝFTÝHAR VESÝLESÝ"
    Recep Tayyip Gültekin ile isimlerinin ayný olmasýnýn da güzel bir tevafuk olduðunu belirten Cumhurbaþkaný Erdoðan, görüþmede þunlarý kaydetti:

“Avusturyalýlara yardým etmeye devam edin. Onlar belki bizi anlamayabilirler ama biz onlarý anlarýz. Çünkü biz yaratýlanlarý yaradandan ötürü sevdik; dinine bakmadýk, mezhebine bakmadýk. Sadece insan olmasý bizim için yeter dedik ve bu yola da böyle devam ediyoruz. Ben biliyorum ki Avusturya’da zaman zaman çok ciddi sýkýntýlar çektiniz. Hala da çok çok ciddi sýkýntýlar çekiyorsunuz. Müslüman olmaktan, baþka onlar nezdinde, sizin hiçbir günahýnýz yok. Ama bizim için de Müslüman olmak en önemli iftihar vesilesi. Bir defa, terörle, terörizmle en büyük mücadeleyi biz verdik, vermeye devam ediyoruz. Bulunduðunuz her yerde, iyiliðin, barýþýn, güzelliðin temsilcisi olacaðýnýzdan eminim. Milletim, ailem ve þahsým adýna sana teþekkür ediyorum. Gözlerinden öpüyorum. Allah yar ve yardýmcýnýz olsun. Bütün aileye selamlar.
    âââ
    Onlar anlamazlar yada anlamak istemezler, bizde de kabahat yok deðil onlara beyaz dedik, elit dedik iltifat ettik, hayvanca yaþamayý modernlik diye yutturdular bizlerde modern diyerek þýmarttýk.
    Son düzenleme : dobra; 03-11-2020 saat: 19:23.

Sayfa 7/9 ÝlkÝlk ... 56789 SonSon

Yer Ýmleri

Yer Ýmleri

Gönderi Kurallarý

• Yeni konu açamazsýnýz
  • Konulara cevap yazamazsýnýz
  • Yazýlara ek gönderemezsiniz
  • Yazýlarýnýzý deðiþtiremezsiniz
  •