Sayfa 302/1002 İlkİlk ... 202252292300301302303304312352402802 ... SonSon
Arama sonucu : 8016 madde; 2,409 - 2,416 arası.

Konu: Viop - XXVII

1. Piyasa yeni bakanı sevdi heral şahlandırıyor valla. Yine e de şah la nı ı yor emman. Target neresi acep
     Alıntı Originally Posted by TÜRKOĞLU Yazıyı Oku
    gelecek haftaya kadar havuç var şimdi...MB toplantısı ve faiz arttırımı beklentisi...geçen sefer piyasa istediğini alamayınca neler oldu hatırlıyoruz...borsa aşağı, dolar yukarı...ve sonunda MB başkanı ve bakan gitti...
    SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Joe Biden'in mezun olduğu üniversitede ekonomi yüksek lisans yapmış, icraatına bakmak lazım.

Unakıtan diye biri gelmişti borsada alım satıma damga vergisi diye bir şey getirmişti.
    Ekonomi yüksek lisansı değil, MBA.Bu eğitimi temel eğitimi ekonomi olmayan avukat, doktor, edebiyatçı, veteriner, sosyolog, mühendis kısaca ekonomi dışından diğer meslek guruplarından kişiler alır.

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alıntı Originally Posted by TÜRKOĞLU Yazıyı Oku
    gelecek haftaya kadar havuç var şimdi...MB toplantısı ve faiz arttırımı beklentisi...geçen sefer piyasa istediğini alamayınca neler oldu hatırlıyoruz...borsa aşağı, dolar yukarı...ve sonunda MB başkanı ve bakan gitti...
    Polemik yaratmak için yazmıyorum,
    Bakanın yukarıdaki nedenlerden dolayı gittiğine inanan var mı? Ben inanmıyorum.. Bişeyler oldu.. Bilmiyoruz

VOG-L29 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Tavsiye vermek haddime değildir, yazdıklarım sadece beni bağlar..
    'Başkasının çıkardığı yerden inemezsin, düşersin!'

4.  Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    altın alırmıyım..neden olmasın ama onsu 1.400 dolar olmadan almam.bu rakamla ilgili çok şey yazılabilir.giderse canı sağolsun...

dolarda orta vadede 7.20 olursa....işte o zaman alırım.gram ne olur?yoksa işim olmaz..
    maalesef katılamayacağım. Gram altının önü açık. bu kadar zor konu varken düşeceğini sanmıyorum. maliyeti yayarak yavaş yavaş 4-5 yıldır alım yapıyorum.

YTD as always...

5.  Alıntı Originally Posted by deniz43 Yazıyı Oku
    Ekonomi yüksek lisansı değil, MBA.Bu eğitimi temel eğitimi ekonomi olmayan avukat, doktor, edebiyatçı, veteriner, sosyolog, mühendis kısaca ekonomi dışından diğer meslek guruplarından kişiler alır.

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Zamanında müzik CDsi satan yerde bir MBA CD si buldum 1 haftada bitirdim. O şekilde ise kötü.

Wikipedia'da ekonomi demişler.

Ben yine de anladığını düşünüyorum.
    Piyasa dostu vs diyor, işi bilen tanıdıkları da olabilir.

https://tr.wikipedia.org/wiki/L%C3%BCtfi_Elvan
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

6. bu global kimdir?
    kimin fişekçisidir?
    yoksa yabancı mı giriyor pistte?
    perşembeyi salıdan tahmin etmek ilazım.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

7. Torino-Roma arası hızlı tren tamamlanınca hava trafiği düşmüş.

Havacılıkda yurt içi ileride hız kesebilir. Uluslararası için özellikle kargoda potansiyel var bence.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

8. 143 bin 275
    bunun altında mal taksimatı yapamaz gibi geliyor.
    144-145 bin hedeflemiş olabilir.
    tikkatli ol bozgurt.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 302/1002 İlkİlk ... 202252292300301302303304312352402802 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •