Sayfa 384/1002 İlkİlk ... 284334374382383384385386394434484884 ... SonSon
Arama sonucu : 8016 madde; 3,065 - 3,072 arası.

Konu: Viop - XXVII

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    897
    Damat iki sene ekonomi stajinda kafasindaki her turlu formasyonu denedi. Sonunda basaramadi ama iyi tecrube kazandi. 120 milyar dolara malolan bir staj
    Son düzenleme : soros74; 11-11-2020 saat: 20:44.

o degilde su usd shortlari erken kapamisiz ya !

yani alisik olmadigimiz bir durumdu

panik yaptik ?!

40 kontrat ! farktan ne para gitti yahu kardan zarar

CaNyoN Guest
    Reisin konuşması sonrası simdi akşam evde kavga var altın dolarda zula yapmis evlerde.

Ben sana bozdur demedim mi kavga dövüş amcalar teyzeler yarın korona kisitina takilmadan kuyumculara akın ederse şaşırma..

1457,buçuk ilaveler ile orti best.. Kâfilik..

5. Öncelikle borsa yükselmiyor (her zaman olduğu gibi) yükselme vakti gelenler yükseliyor. Sıra bankaların olduğu ve bankalarda endeksi fazlaca sürüklediği için hissedilen bu şekilde oluyor.
    Ülke olarak 2003 senesine inip inmediğimizin doğru cevabını hala bulamamış olanlara, vizyona yeni girmiş olan uzun metrajlı filmin giriş biletlerini pahalı satacaklar. Henüz fragmanı izlettiler az sayıdaki seçkin bir topluluğa.
    Hep söylüyorum yineleyeyim; bulunması ve bulunduktan sonra uygun yönde pozisyon alınması gereken yegane veri "fiyat"tır. Mekan sahibi, tahta sahibi, bunların yancısı iseniz fiyatın dışında hatta daha da önemli bir şeyi de sürekli kontrol etmelisiniz, "takası" yani, kim dolduruyor, kim kaçıyor dan mutlak surette haberiniz olmalı.
    130 milyar dolar varlık satan (sizdeki adıyla) "yabancı", takriben yine aynı miktarda ve aynı valörde döviz satan Merkez Bankamız.
    Yumuşak iniş deyince ne anlıyordu insanlar merak ediyorum. Bu pozisyon ve takas değişimi yapılmadan yumuşak iniş yapmanın imkanı olabilir miydi. Aşırı harcama yapmış bir ülkenin borçlarını ödeyebilmesi ve çevirebilmesi için, Varlık fiyatlarını ve ücretleri 2000 li yılların başlarına indirmekten başka bir çare var mıydı.? Yorgan boyumuza göre kısa kalıyordu, ayağımızı yatağın içine topladık.

Esen kalın

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Güney Batı Ege Kıyıları...
    Gönderi
    1,663
    Blog Entries
    6
    Canım Kendim...
    twitter : @borsadan_hisse

7.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    o degilde su usd shortlari erken kapamisiz ya !

yani alisik olmadigimiz bir durumdu

panik yaptik ?!

40 kontrat ! farktan ne para gitti yahu kardan zarar
    4 saatlikte harika ayular görünüyor...
    Günlük ve haftalıkta cilet ayular var...
    Aslında keşke HAMİLE AYU GİLLER le düşseydi tereddüt kalmazdı...
    Jilet gilleri,boynuzu keskin öküzler karşılıyor genelde o bakımdan jilet gillerin ayularını tercih etmem...
    Bir ayu dan inciler...
    Yazdıklarım şahsi fikrimdir,yatırım tavsiyesi içermez.Başkalarının fikirlerine göre yatırım yaparsanız zarar edebilirsiniz.

8. Yumuşak iniş için elzem olan kur ayarlamasına gelecek tepkileri azaltmak için vatandaşı olayın içine çektiler ve ortak ettiler. Açıklanan Merkez verileri ve bu işi düzeltemez intibası bırakan profiller sayesinde de köpüğünü yapıp inişi tamamladılar. Herkesin bir görevi vardı, görevi biten ayrıldı. Esas konu irdelenmesin diye de her kopuşun magazin ve gündelik zeminini oluşturup kamuoyunun önüne bıraktılar bu sayede de kimse sonuçlara değil, gelişlere ve gidişlere odaklanmış oldu.

Esen kalın

Sayfa 384/1002 İlkİlk ... 284334374382383384385386394434484884 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •