Sayfa 839/1002 İlkİlk ... 339739789829837838839840841849889939 ... SonSon
Arama sonucu : 8016 madde; 6,705 - 6,712 arası.

Konu: Viop - XXVII

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    9,242
    sakin kafayla bakınca çok farklı şeyleri görebiliyorsun...aslında bist100 önemli bir hareketin sinyalini taaa dipte vermiş...ama ne ben farkettim kendi adıma ne de burada birisinin farkettiğini hiç sanmıyorum...dipte solda ve sağda 2 gap...tipik bir dönüş formasyonu...ada dönüş formasyonu...

akıllı adam burada gapli açılan günden önceki son barın en yükseğine bist100 111.237 SL koyup LONG olurdu...çünkü formasyon gereği o GAP in kapanmaması gerekiyor...kapanırsa zaten böyle bir formasyon oluşmayacak demektir...zaten sonrasında kayış kopuyor...yaslan keyfine bak...fiyatlar yukarı çıktıkça sende SL güncelle...karları kilitle...

tabii bunun tersi de mevcut...mevcut derken tepeden dönüşlerde de önce yukarı GAP li açılışlı bir gün devamında ise aşağı boşluklu bir gün olduğu zaman trend dönebilir demektir...şu an mesela yukarıda bir GAP var en tepede...

TOBO da var aynı zamanda onu burada kırılım olduğunda paylaşmıştım zaten...

2. Türkoğlu benim böyle bir paylaşımım oldu , yalnız burada birşey paylaşıyoruz yazıyoruz ama tam anlamıyla yorumlama olayı olmuyor.
    Bu grafı paylaştığım da aynı zamanda Dow da paylaştım o akşam Dow ve BIST de 200 günlük ortalama idi .
    DAX aşağı kırmıştı daha önce diyeceksin 110 dan mı oyuna dahil oldun hayır yalnız 115 den itibaren kendimce tabirde bulunduğum badem style tahtalarında surf yapmaya çalıştım , iki hafta öncede banka aldık burayada yonca nın grafını atmıştım .

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    9,242
    ya en dipten dahil olamasan bile oyuna en azından SHORT işini bir süre aklına getirmezsin ve LONG tan ekmek yemeye bakarsın ya da hissede pozdan...ben kendi adıma bunu farketmedim...oysa dipteki o formasyonu gören adam çok rahat bir strateji kurabilirdi kendisine...çok basit ya...ama işte seans sırasında o fiyat hareketleri ekran v.s. gözüne perde iniyor insanın...

Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku

Türkoğlu benim böyle bir paylaşımım oldu , yalnız burada birşey paylaşıyoruz yazıyoruz ama tam anlamıyla yorumlama olayı olmuyor.
    Bu grafı paylaştığım da aynı zamanda Dow da paylaştım o akşam Dow ve BIST de 200 günlük ortalama idi .
    DAX aşağı kırmıştı daha önce diyeceksin 110 dan mı oyuna dahil oldun hayır yalnız 115 den itibaren kendimce tabirde bulunduğum badem style tahtalarında surf yapmaya çalıştım , iki hafta öncede banka aldık burayada yonca nın grafını atmıştım .

4. Ara ara güncelleyip atıyorum son hali bu .

5. Hükümete ne oldu böyle.Gündüz Cumhurbaşkanı Avrupa'ya mavi boncuk. Şimdi de sözcü Kalın'ın açıklamaları.
    '' Doğu Akdeniz'e ortak çalışma yapabiliriz'' VS.

6. takozun hasi var
    xu30 culara başarılar

Alıntı Originally Posted by Denizdenizli61 Yazıyı Oku
    Hükümete ne oldu böyle.
    yazdırtma şimdi
    güleriz ağlanacak halimize.

7. Dolar düşüncemi soranlar olmuş özelden Yönetenlerin U dönüşü devam ettiği sürece .
    Geçen hafta verdiğim rakamlar graf üzerinde basit olarak bu şekilde 7.48 altı haftalık kapanışta 7.20-6.80 orta vade beklentim.
    CDS graf çalışmalarımda 270 beklentim.
    Bunlar benim seneryom .

Değişen bir şey yok.
    Şeyh konuşuyor
    Mürüd leri papağan görevi yapıyor.

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

Sayfa 839/1002 İlkİlk ... 339739789829837838839840841849889939 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •