Sayfa 318/1002 İlkİlk ... 218268308316317318319320328368418818 ... SonSon
Arama sonucu : 8016 madde; 2,537 - 2,544 arası.

Konu: Viop - XXVII

1.  Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Trump: Koronavirüs aşısının başarısını seçimi kazanmayayım diye gizlediler.

Adam haklı bu sefer

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Seçimlere itiraz edecekmiş. Sıradan vatandaş olsa bunlara yaranılmaz deyip pes eder, adamın para sorunu yok sonuna kadar gidecek gibi.

Veri analistleri ile seçime itiraz etse nerede eksik fazla oy kullanılmış bulabilir. Rekor sayıda seçmen katılmış. Her yerde aynı ölçüde mi yoksa belirli yerlerde fazla katılım mı var vs yapay zeka bulabilir, ya da yeterli kanıt yok derler.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Dün aşı bulundu bugün sokağa çıkma yasağı koydular

Bu ne yaman çelişki

Seçim abd de olur bizim kabine değişir

Bu olanlar dahada kafanıza tokmak gibi inmiyor ise salak demiyorum insanlığınızı kaybetmişsiniz yazık

3.  Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Seçimlere itiraz edecekmiş. Sıradan vatandaş olsa bunlara yaranılmaz deyip pes eder, adamın para sorunu yok sonuna kadar gidecek gibi.

Veri analistleri ile seçime itiraz etse nerede eksik fazla oy kullanılmış bulabilir. Rekor sayıda seçmen katılmış. Her yerde aynı ölçüde mi yoksa belirli yerlerde fazla katılım mı var vs yapay zeka bulabilir, ya da yeterli kanıt yok derler.
    Trump ın üstünü çizmişler. O da farkında ama karakteri gereği kabullenemiyor.

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Finalinde şöyle yapayım

Geçende yazmıştım

Abdyi halk başkan din bunlar yönetmiyor Trump malum şahıs gibi diktatörlük yapınca hile ile bidene başkanlığı verdiler

Trump boşuna çırpınıyor mahkeme hikaye

Yeni Dönem yeni dünya düzenine start verilmiştir

2020 yılı felaket yılı oldu
    2021 yılı şok gelişmeler yılı olacak

5. Geçen 3D ABD haritası koymuştum, FED de iklim değişimi artık risk diye rapora ilk defa koymuş. ABD nin büyük bölümü düzlük ve çok alçak. Bir sürü su basması filmi vardı, hep uyduruk diyordum ama haritayı tekrar inceleyince ben de olabilir diye düşünmeye başladım.

Zaten sürekli kasırga oluyor su basıyor.

Sakın kader deme, kaderin üstünde bir kader vardır… Ne yapsalar boş, göklerden gelen bir karar vardır…

daha cok seyler gorecegiz anlasilan..abd secimiyle bi anda ne olduysa bizde bir seyler degismeye basladi gibi ve devamida gelecek gibi

7.  Alıntı Originally Posted by halis Yazıyı Oku
    Sakın kader deme, kaderin üstünde bir kader vardır… Ne yapsalar boş, göklerden gelen bir karar vardır…

daha cok seyler gorecegiz anlasilan..abd secimiyle bi anda ne olduysa bizde bir seyler degismeye basladi gibi ve devamida gelecek gibi

Matriks 1997 filan olması lazım sonradan TV'de çok oynadı. Bir ara küçük bir çocuk ile denk geldim, bak bu film kare kare izlenilmesi gereken önemli bir film dedim, çocuğun aklına girmiş.

Sonradan ailesi ile birlikte otururken TV'de denk geldi, kalktı bu çocuk "Bu film kare kare izlenilmesi gereken önemli bir film" dedi, annesi babası bastı kahkahayı.

Sayfa 318/1002 İlkİlk ... 218268308316317318319320328368418818 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •