Sayfa 165/1002 İlkİlk ... 65115155163164165166167175215265665 ... SonSon
Arama sonucu : 8016 madde; 1,313 - 1,320 arası.

Konu: Viop - XXVII

1.  Alıntı Originally Posted by İnternational Yazıyı Oku
    8.41, şimdi tüm hisseler tavan olmaz mı?
    Harikalar diyarındaki birkaç hisse tavan olur anca.

2. Damat gitti dolar indi birde tek adam giderse ülke tekrar roketler

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Benjamin saat 10 a kadar yeşile döner böyle giderse ne onaylama var ne de ret herkes görmezden geliyo

4. Senin ülkeni tehtid eden adam abd başkanı seçilmiş. Mb başkanı görevden alınmış faiz arttırımı olmayacak ekonomi bakanı kaçmış. En az -5000 açması lazim. Hâlâ artı bekleyenler var.

GÖRÜNÜM

-Dün akşam Maliye ve Hazine Bakanı'nın istifa haberi geldi ama şu an itibariyle ne yalanlandı ne de doğrulandı.

-Muhtemelen haber doğru ve kamuoyu'nun tepkisi ölçülüyor.Sonucuna göre görevde kalmaya devam edebilir veya istifası kabul edilir.

-Görevinden ayrılırsa,kişisel düşüncem değişen tek bakan olarak kalmayacağı,başka bakanlıklarda da değiştirme olacağı şeklinde.

-Bir başka tahminim de,Albayrak göreve gelirken 3 ayrı bakanlık,maliye,hazine ve ekonomi bakanlığı birleştirilmiş ve ayrıca kamu bankalarından TUİK'e kada bütün ekonomi ile ilgili kurumlar Albayrak'a bağlanmış ve süper yetkilere sahip bir bakan olmuştu.Eğer Albayrak görevden ayrılırsa birleştirilen bakanlıkların yeniden oluşturulacağını tahmin ediyorum.
    Bu zamana kadar bir haber gelmemesini de, Cumhurbaşkanı'nın Albayrak'ın istifa edeceğinden haberi olmadığı için hazırlıksız yakalanmasına ve ayrı ayrı yeni bakanların ismini tespit etmek için mesai harcamasına bağlıyorum.

doğrulama için teyit bekleniyor , borsada bu hafta dış piyasalarla birlikte ralli başlar doğrulama gelirse..
    8.20 ye doğru suzulus bekliyorum , +2000 gapli açar borsa..ytd
    bir cukurdan cikmak istiyorsan yapacagin ilk sey kazmaktan vazgecmektir..

7. istifanın resmileşmesini bekliyor piyasa.
    ilk haberde tepkiyi verdi zaten.
    piyasayı okuyamayan bir sürü insan var gibime eliyor burada.
    o yüzden para kazanan az kişi vardır eminin bu topicde

8.  Alıntı Originally Posted by savasC Yazıyı Oku
    doğrulama için teyit bekleniyor , borsada bu hafta dış piyasalarla birlikte ralli başlar doğrulama gelirse..
    8.20 ye doğru suzulus bekliyorum , +2000 gapli açar borsa..ytd
    hah işte doğrusu , itibarı vereyim..

Sayfa 165/1002 İlkİlk ... 65115155163164165166167175215265665 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •