Sayfa 37/1002 İlkİlk ... 2735363738394787137537 ... SonSon
Arama sonucu : 8016 madde; 289 - 296 arası.

Konu: Viop - XXVII

1. Tcmb başkan değişikliğini piyasa nasıl yorumlar artı mi ekşi mi ben sort açmıştım bana yarar mi acaba🤷*♂️🤷*♂️🤷*♂️

2. Aslında adam örtülü faiz artışı yaptı ama bir işe yaramadı bu yüzden gönderdiler sanırım.

F5121 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by Asal31 Yazıyı Oku
    Tcmb başkan değişikliğini piyasa nasıl yorumlar artı mi ekşi mi ben sort açmıştım bana yarar mi acaba***
    Battın sen..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4. Chp bir kac yönden fazlasıyla yetersiz...Biri gecmisten gelen kotu yonetim...bazilarini siralarsak parti ici entrika fazlasıyla var buda yonetime ve memleket meselelerine verimi düşürüyor ...Digeri ve en onemlisi belkide fazlasıyla pkk temsilcisi siyasilerle ortak calisiyor partisine doldurmus vaziyette...bu millet ac gezer ama kefereye taviz vermez...oy icin veya baska sebeple ortaklik kurmaz..Kaldiki boyle bir yonetim gelirse ulke nereye gider bir düşünün....Canan kaftanci gibi biri ve benzerleri meclisi pkk ile doldurur..Zaten var artik suru olurlar Diger teror grupları da gelirse tikkosu v.b....Chp meydanlarda yururken bunlar la kol kolaydi...unutmadik...simfi ayni koltugu paylaşıyorlar yazik....Ataturk un kurdugu parti ne olmus....Buna itiraz etmek gercekleri degistiremez...Gorunen koy kilavuz istemez....y.t.d...

Alıntı Originally Posted by Asal31 Yazıyı Oku
    Tcmb başkan değişikliğini piyasa nasıl yorumlar artı mi ekşi mi ben sort açmıştım bana yarar mi acaba***
    Pazartesi merkez bankası başkanı sebep mi sonuç mu öğreniriz.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye/İstanbul
    Gönderi
    3,426
     Alıntı Originally Posted by oyuncu7276 Yazıyı Oku
    Chp bir kac yönden fazlasıyla yetersiz...Biri gecmisten gelen kotu yonetim...bazilarini siralarsak parti ici entrika fazlasıyla var buda yonetime ve memleket meselelerine verimi düşürüyor ...Digeri ve en onemlisi belkide fazlasıyla pkk temsilcisi siyasilerle ortak calisiyor partisine doldurmus vaziyette...bu millet ac gezer ama kefereye taviz vermez...oy icin veya baska sebeple ortaklik kurmaz..Kaldiki boyle bir yonetim gelirse ulke nereye gider bir düşünün....Canan kaftanci gibi biri ve benzerleri meclisi pkk ile doldurur..Zaten var artik suru olurlar Diger teror grupları da gelirse tikkosu v.b....Chp meydanlarda yururken bunlar la kol kolaydi...unutmadik...simfi ayni koltugu paylaşıyorlar yazik....Ataturk un kurdugu parti ne olmus....Buna itiraz etmek gercekleri degistiremez...Gorunen koy kilavuz istemez....y.t.d...
    Sen bu kafayla düğünlerde klarnet çalarsın. Trt ye öcalanı çıkaranlara oy iste diyenlere bir gece ansızın seçilmiş başbakanı(davutoglu )görevden alanlara feto ile resmi olanlar.bir kaç çift sözün varmı.

Hiç bir şey göründüğü gibi değildir.

7. eskibaşkan için toplum arasında bir deyimimiz var: ayıya sıç demişler dağı taşı bok etmiş. tam olarak bunu yaptı. meraklı köfteci filminde zühtünün meyhanede "boşansam ölürüm boşanmasam yine ölürüm." sahnesini hatırlayın. o hesap.
    01.50'itibaren
    https://www.izlesene.com/video/merak...syonlu/8481485

8. TCMB , Muratlar yetmedi gelsin Naciler
    Bu kafa , bu beyin ancak ülke batırır
    Sonumuz hayırlara

Sayfa 37/1002 İlkİlk ... 2735363738394787137537 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz