Sayfa 389/1002 İlkİlk ... 289339379387388389390391399439489889 ... SonSon
Arama sonucu : 8016 madde; 3,105 - 3,112 arası.

Konu: Viop - XXVII

1. Dünyada yaşamak için en ucuz şehirler Türkiye'de. Afrika'dan evini arabasını satan gelir İstanbul'a yerleşir.

Geçen Google Earth'de Bermuda'yı gezmiştim malesef en pahalı yer de orası çıktı.

https://www.expatistan.com/cost-of-living/index

Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

2.  Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Dünyada yaşamak için en ucuz şehirler Türkiye'de. Afrika'dan evini arabasını satan gelir İstanbul'a yerleşir.

Geçen Google Earth'de Bermuda'yı gezmiştim malesef en pahalı yer de orası çıktı.
    sorma üstad, geçende ben de google earth gezerken yanlışlıkla monaco'da gezmişim, herifler 250 euro istediler, artık corona yüzünden fiziki turizm yürümediği için sanal turizme fatura kesiyorlarmış.. zurich falan hiç oralardaki webinar'lara katılma, herifler para istiyo, avro bazında istiyolar, bi de visa komisyon kesiyo int'l .. tam para tuzağı

3.  Alıntı Originally Posted by KaraKemal Yazıyı Oku
    sorma üstad, geçende ben de google earth gezerken yanlışlıkla monaco'da gezmişim, herifler 250 euro istediler, artık corona yüzünden fiziki turizm yürümediği için sanal turizme fatura kesiyorlarmış.. zurich falan hiç oralardaki webinar'lara katılma, herifler para istiyo, avro bazında istiyolar, bi de visa komisyon kesiyo int'l .. tam para tuzağı
    Benzerini yazdım sonra sildim.

En pahalı şehirler günah işlemenin serbest olduğu, sağında solundaki insanların yakışıyor mu oluk oluk para harcamak denmeyen yerler.

Bir şekilde para kazannların parasının geri alacak yöntem lazım, vergi vs insanların sinirini bozuyor.

Kuzey Kıbrıs Cumhuriyeti büyük potansiyel taşıyor bence. 2025 e kadar (atıyorum) otel rezervasyonları doluymuş 1974'den önce.

BHT deki hoca..
    Bugün RTE konuşmasını fazla politik bulmuş...

Merkez rezervleri -41 milyar USD.. Bu nasıl artıya geçecek? Bununla ilgili yapılması gerekenler ne olabilir? diye
    RTE'den açıklama beklemiş..Çok bekler

5.  Alıntı Originally Posted by ozannn Yazıyı Oku
    Sayın Dolares şaka mi yapıyorsunuzYTD
    %100 malda olarak görüşümü belirteyim, sayın dolares in şaka yaptığını düşünmüyorum. Beklenti olarak yülseleceğine inansamda ters harekete hiç şaşırmam. Netice de buradan aşağıya şelale ye dönecek olursa da sebep aramaya gerek yok, elimizin altında pek çok sebep var. Pandemi, MB nin boş kasasına ilave birde üstüne eksi ye düşmesi, Suriye, Akdeniz vs uzar gider. Peki yükseliş için hangi sebepler var? Teknik mi taktik mi, borsamızın ucuzluğumu, faiz beklentisi mi, büyüme rakamlarında bir kaç sene evvelinin üstünde mi seyrediyoruz, beklentimiz ne, virüsün bitmesi halinde uçacak mıyız normalleşecekmiyiz.
    İşlem hacmi ya en dipte yada en tepede rekor kırar, inşallah burası diptir. Çünkü %100 maldayım beklentim ve hayallerim oldukça büyük.

6.  Alıntı Originally Posted by Dolares Yazıyı Oku
    Yazmayacaktım ama yazayım son kez.

Hiç hoş şeyler olmayacak.
    Evet Nedir?

7.  Alıntı Originally Posted by keremalkm Yazıyı Oku
    BHT deki hoca..
    Bugün RTE konuşmasını fazla politik bulmuş...

Merkez rezervleri -41 milyar USD.. Bu nasıl artıya geçecek? Bununla ilgili yapılması gerekenler ne olabilir? diye
    RTE'den açıklama beklemiş..Çok bekler
    Bizde bekliyoruz açıklama
    MB toplantısı öncesi bankalar gene hareketli. Bakalım toplantı sonu nasıl oalcaklar.

8. Ermenistan Dubai yazınca 3 milyar dolarlık demiryolu özelleşmesine denk geldim, sorun çıkmış tahkime vs gitmişler.

BAE muhtemelen başka projeler ile oraya oynamış, İlham Aliyev'de ne oldu Cebrail'e yol yapıyordun ne oldu diye konuşuyordu gece.

Azerbaycan TAP hattı İtalya'ya ulaşmış bu ay gaz verilecekti, oradan gelen para Türkiye'de birikebilir bir süre.

Sayfa 389/1002 İlkİlk ... 289339379387388389390391399439489889 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •