Sayfa 494/1002 İlkİlk ... 394444484492493494495496504544594994 ... SonSon
Arama sonucu : 8016 madde; 3,945 - 3,952 arası.

Konu: Viop - XXVII

Alıntı Originally Posted by ConSenSus SenSor Yazıyı Oku
    Vur beline beline.. Babayiğitler bassın dibine..

Tam kızartmalık endeks oldu Bistik de görücez bakalım bademcükler..
    Alo merkez, patlasın endeks..
    ...

Dünkü taptaze rekorlardan kırılım mevzu alıntı.. Ve ilavesi ayrıcana meril hanım teyzeli AKsiyon.

2.  Alıntı Originally Posted by vicente Yazıyı Oku
    Verge ile benden baska olayi anlayan yok galiba topic de
    Dostum yüksek hacim çok fena gözümü korkuttu, bugün nakite geçtim izliyorum. İyice emin olmak istiyorum hareketten. Ha nakite geçtim de ne oldu benim kağıt ben sattıktan sonra üstüne %2 daha koydu

3.  Alıntı Originally Posted by trust06 Yazıyı Oku
    cortcu zik zok nerede?
    gelince haber verin de cortlayalım onla beraber...
    o görevini ifa etti..kendini imha etti..yeni nick alır, mesela zogzig olur gelir.
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

4.  Alıntı Originally Posted by alicavush Yazıyı Oku
    Dostum yüksek hacim çok fena gözümü korkuttu, bugün nakite geçtim izliyorum. İyice emin olmak istiyorum hareketten. Ha nakite geçtim de ne oldu benim kağıt ben sattıktan sonra üstüne %2 daha koydu
    Haklisin ama piyasa net
    Covid kapama karari gelir hafta sonu shortlar bayram eder
    Cok yazmamak lazim
    Kontrollu long devam
    Piyasa net long
    Short a kotu haber lazim

CaNyoN Guest
    Alo merkez, patlasın endeks..
    ...

Dünkü taptaze rekorlardan kırılım mevzu alıntı.. Ve ilavesi ayrıcana meril hanım teyzeli AKsiyon.
    Bayım dün 4 ün ilk bacaksalari bitti kanımca.. bol tradeyler. Buralarda zigzag ile zaman geçirmeye.. haftaya gaz veya fayiz kararıyla aralarda bir yerde 5 ile okeye döneceğini düşünüyorum..

5 her zaman öngörülemeyen hadise ya uzar ya güdük kalır ya başarısız kalır bilemiyoruz..

Velhasıl kelam müzik çalarken lphone 12 alacakların salyalarini görürken ayagina ayakkabı alamayanlar ıslak kaldırımlarda titreyerek yürür...

6. 2 günde badem sever yapıp buzlu badem le vermişler ayarı hala konuşanlar ne güzel insanlardır. Her dönemin adamları kimin arabasına binseler onun türküsünü çığırırlar tanıyoruz senin gibileri artık

Veriyoz veriyoz hem nassı 7 yıldır TA 2013 beri, hamdolsun... Sen ve gibiler hiiç endi$elenmesin böylesi mevzularda. )

7.  Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Tüpraş 200 gün ort. Üstüne attı. Ralli mod açılabilir

Mi Note 10 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    golden cross var mı?

8.  Alıntı Originally Posted by jiggy Yazıyı Oku
    Ben Akp li değilim zaten devlet politikalarını da öngöremediğim için de tüm yatarımlarım dolar bazlı olduğu için karşı bacağında dolar shortluyorum . Yazdıklarımı anlayamıyorlar. Ama bi çocuğa bi şeker veriyosun karşılığında teşekkür ediyor sana, bu kadar sene memlekete gerçekten dünya çapında yatırımlarla emek vermiş insana da hakkını vermek gerek diye düşünüyorum.
    ne oldu, işler mi kesat...iki gün önce geldin, başlığın ırzına geçtin..6 ay kaybol, sonra gel vır vır da vır vır. şirketin varmış nasılsa, git işlerinle uğraş.

hem kimse sana akp li demiyor...iktidar değişsin anında chp li olur senin gibiler...senin gibiler hep iktidar partilidir...omurga yok çünkü.
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

Sayfa 494/1002 İlkİlk ... 394444484492493494495496504544594994 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •