Sayfa 608/1002 İlkİlk ... 108508558598606607608609610618658708 ... SonSon
Arama sonucu : 8016 madde; 4,857 - 4,864 arası.

Konu: Viop - XXVII

1. İstanbulda hava mis gibi bu havada reis İstanbulu kapatmaz. Akşam sekizden sonra berberleri kapatır böylece de günü kurtarır

2.  Alıntı Originally Posted by alicavush Yazıyı Oku
    İstanbulda hava mis gibi bu havada reis İstanbulu kapatmaz. Akşam sekizden sonra berberleri kapatır böylece de günü kurtarır
    tabi tabi, mis gibi... 3 ay daha boyle mis gibi giderse bakalım ne akacak musluklardan...
    yazlıgı mazlıgı olan hazırlıgını yapsın, tatıl fılan degıl bıldıgın kacıs planı gerekıyor... bu gıdısle bu yaz cok uzun surelı su kesıntılerı olacak, bu global ısınmayla sonrası da mechul... calısanlar ısı gucu olanlar ne yapar bılmem...
    Markets may remain irrational longer than you can remain solvent.

3.  Alıntı Originally Posted by Desperado Yazıyı Oku
    tabi tabi, mis gibi... 3 ay daha boyle mis gibi giderse bakalım ne akacak musluklardan...
    yazlıgı mazlıgı olan hazırlıgını yapsın, tatıl fılan degıl bıldıgın kacıs planı gerekıyor... bu gıdısle bu yaz cok uzun surelı su kesıntılerı olacak, bu global ısınmayla sonrası da mechul... calısanlar ısı gucu olanlar ne yapar bılmem...
    Hocam ben covid yoğun bakımda çalışıyorum, emin olun durumun ciddiyetinin en çok farkında olan benim. Yarın 24 saat nöbetim var. Telefonu mümkün değil elime alamam. Bugün tepki beklentim bittiği için yarın için risk alamayacağım o yüzden aldıklarımı geri verdim. Uçup giderse de ne yapayım yukarıdan tekrar girerim.
    Ha bu arada yazlık vs gibi şeylerde ne yazık ki fayda edecek gibi durmuyor. Trabzonluyum, köyüm dağın başı. Bizim oraların yerleşim şekli malumunuzdur, dağınık. Halam ile eniştem sürecin başından itibaren köye yerleştiler, en yakın ev 700-800mt ama ne yazık ki bu sabah eniştemi covid den dolayı kaybettik. Melek gibi insandı, hayatımda gördüğüm en sabırlı insandı, çok sever saygı duyardık, Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olur inşallah

4. walmartın bistte etkisi ne kadar, tavan açar muhtemelen. asdas.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

5.  Alıntı Originally Posted by alicavush Yazıyı Oku
    Hocam ben covid yoğun bakımda çalışıyorum, emin olun durumun ciddiyetinin en çok farkında olan benim. Yarın 24 saat nöbetim var. Telefonu mümkün değil elime alamam. Bugün tepki beklentim bittiği için yarın için risk alamayacağım o yüzden aldıklarımı geri verdim. Uçup giderse de ne yapayım yukarıdan tekrar girerim.
    Ha bu arada yazlık vs gibi şeylerde ne yazık ki fayda edecek gibi durmuyor. Trabzonluyum, köyüm dağın başı. Bizim oraların yerleşim şekli malumunuzdur, dağınık. Halam ile eniştem sürecin başından itibaren köye yerleştiler, en yakın ev 700-800mt ama ne yazık ki bu sabah eniştemi covid den dolayı kaybettik. Melek gibi insandı, hayatımda gördüğüm en sabırlı insandı, çok sever saygı duyardık, Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olur inşallah
    Allah rahmet eylesin.
    güzel anılmak güzel bişi.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

6. Basınız sagolsun... covıd zaten buyuk problem de... hadi asıydı masıydı covıd yazın kontrol altına alınsa bıle susuzluk buyuk sıkıntı olacak gıbı duruyor ıstanbul ıcın bu havalar boyle gıderse....
    Markets may remain irrational longer than you can remain solvent.

7.  Alıntı Originally Posted by şahit Yazıyı Oku
    Allah rahmet eylesin.
    güzel anılmak güzel bişi.
    Allah razı olsun hocam.

8.  Alıntı Originally Posted by Desperado Yazıyı Oku
    Basınız sagolsun... covıd zaten buyuk problem de... hadi asıydı masıydı covıd yazın kontrol altına alınsa bıle susuzluk buyuk sıkıntı olacak gıbı duruyor ıstanbul ıcın bu havalar boyle gıderse....
    Sağolun hocam Allah razı olsun.
    Malesef malum dertten dolayı su işini pek takip edemiyorum. Sadece sizin burada arada attığınız mesajlardan bildiğim kadarıyla pek hoş değil durum. En son bir barajımızın tamamen kuruduğunu yazmıştınız diye hatırlıyorum. İnanın haberleri bile buradan takip edebiliyorum. Kendimi evde izole ettim TV yi bile 15 gündür izlemiyorum. Ülkede ve dünya da ne oluyor ne olmuyor buradan takip edebiliyorum. Yarın sabah nöbete gideceğim, ertesi gün nöbet çıkışı en az akşam 7 ye kadar uyurum, yani iki günlük kaybım olacak hayattan. Bu şartlar altında malda olmak ne kadar akıllıca onuda bilmiyorum

Sayfa 608/1002 İlkİlk ... 108508558598606607608609610618658708 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •