Sayfa 782/1002 İlkİlk ... 282682732772780781782783784792832882 ... SonSon
Arama sonucu : 8016 madde; 6,249 - 6,256 arası.

Konu: Viop - XXVII

1. Burada çok dalga geçen oldu. Ben de klebsiella pnomonia bakterisi vardı. Bu covid onun yanında minnacık kalır. Bu bakteri hastane de oluşmuş bir bakteri. Bir yılda 4-5 ameliyat geçirdim. Temizlenmedi. Buna endike ilaç bir tane var o da beşinci dozda beni zehirledi böbrekleri bozdu. Kendim laboratuvar teknisyeniyim. Bu bakteriden aldığım numuneye kekik yağı damlatıp kültür ektim. Üreme olmadı. Bende bir ay yaranın içine kekik yağı sıktım 1 CC. Yarayi tahriş etti felaket kasındırdi. Ama ölüm oranı %50 ye yakın enfeksiyon dan kurtuldum. İlaçsız. O gün bu gün hayatımda kekik yağı.

Alıntı Originally Posted by Platones Yazıyı Oku
    maske-mesafe-hijyen kuralına o kadar dikkat etmeme rağmen covid testim pozitif çıktı, biraz eklem ağrısı haricinden fazla bir şikayetim yok, tecrübeli olan arkadaşlar bitkisel takviye konusunda bilgi verirse sevinirim. şimdiden teşekkürler
    geçmiş olsun

direncini kuvvetlendirici doğal besinler almaya ve hayatına katmaya çalış.

miden sağlam ise sarmısak limon elma sirkesi kekik bol sebze meyve tüketmeye çalış temastan kaçın ortamını havalandır.

ofis ortamı da olsa kapalı alanlar ayrıca klimada çalışıyor ise ve 2 saatten fazla aynı yerde duruluyor ise maske pek faydalı değil.

giden gelen ve ortak kullanımlar maalesef neden olmaktadır.

bu arada hemen yan sokağımda 80 küsür yaşında bir komşum covidden vefat etti.

artık içimizde çok dikkat etmeliyiz.
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.

3. Seçim rallisi
    AKP dibini gördü.
    "MHP'yi neden üstümde taşıyorum?" diye soruyor.
    Çakıcı tartışmaları paravan.
    Yaşlı MHPliler Kürt mesajlarından rahatsız.
    AKP'nin tekrar Kürtlere yanaşmasına, Bahçeli yine erken seçim boşanmasına gider.
    AKP ne zaman HDP'ye çiçek uzatsa, seçim yakındır.
    Demirtaş'ı ve Kavala'yı salarlar. Kodesteki gazetecileri bırakırlar.
    Küreselci Biden'a göstermek için "muhafazakar demokratız" maskesini tekrar takarlar.
    Bütün bunlar bir avuç dolar ve borsada bir %20 daha için...
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

4.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Ben ilk zamanlar aile hekimliğine ilaç yazdırmak için gittiğimde aile hekimi içeri almadı reçeteyide fırça sapiyla uzatmıştı. Bu kadar dikkat eden insanlar nasıl ölüyor. Demek ki hala bilmediğimiz bildirilmeyen bir şeyler var. Bence maske yeterli değil. Çiğ yenen sebzeler meyveler den bulaşabilir. Eve gelen tüm bunlar sirkeli suda bekletilip sonra durulama sonrası tüketilmeli. Açıkçası bizim aile de kapanma yok. Yaşlı babam dahil geziyor haftalık geniş katılımlı kahvaltı yemek oluyor. Ama tedbirler bunlar. Harfiyen yapıyoruz. Şuana kadar buna uymayan tek yeğen de çıktı. Tazi gibi dolaşıp dikkat etmez. 8-9 aydır bu şekilde korunduk.

Geçenlerde bir hekimin tweetini okudum. Dediği teyzesinin eşi ile birlikte Trabzon'da dağ başı gibi bir yerde oturmasına ve evlerin ara mesafelerinin 800 metre olmasına rağmen eniştesinin covide yakalanıp vefat ettiğini söylüyordu. Biz ise şehrin göbeğinde korunmaya çalışıyoruz.

5. reyız.....konusıyı bakalım....kıme yararyacak
    147 gecılmezse .....ay sonu 136 beklerım.......takıp edelım.........

6. Su secim ittifak hdp bilmem ne tartismalari yine yanlis yapiyor akp
    Dolar huzursuzlancak gibi
    Dün tv deki feto artigi
    Yani ne desek bos

7.  Alıntı Originally Posted by fuzzy_logic Yazıyı Oku
    Seçim rallisi
    AKP dibini gördü.
    "MHP'yi neden üstümde taşıyorum?" diye soruyor.
    Çakıcı tartışmaları paravan.
    Yaşlı MHPliler Kürt mesajlarından rahatsız.
    AKP'nin tekrar Kürtlere yanaşmasına, Bahçeli yine erken seçim boşanmasına gider.
    AKP ne zaman HDP'ye çiçek uzatsa, seçim yakındır.
    Demirtaş'ı ve Kavala'yı salarlar. Kodesteki gazetecileri bırakırlar.
    Küreselci Biden'a göstermek için "muhafazakar demokratız" maskesini tekrar takarlar.
    Bütün bunlar bir avuç dolar ve borsada bir %20 daha için...
    Dön dolaş diyo...Yoksa hak ettin...
    Yazdıklarım şahsi fikrimdir,yatırım tavsiyesi içermez.Başkalarının fikirlerine göre yatırım yaparsanız zarar edebilirsiniz.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    9,242
    20.11.2020 12:11:13 ERDOĞAN: FAİZ SEBEPTİR, ENFLASYON NETİCEDİR BUNU BÖYLE BİLELİM

20.11.2020 12:10:52 ERDOĞAN: TÜRKİYE'Yİ FAİZ, ENFLASYON KUR SARMALINDAN ÇIKARMAMIZ ŞARTTIR

20.11.2020 12:10:27 erdoğan: Gerekirse acı ilaçları içmemiz gerektiğinini farkındayız, dün yapılan faiz artırım kararını bu çerçevede değerlendiriyoruz

20.11.2020 12:09:37 erdoğan: Bugün almamız gereken tedbirler neyse onları almaktan çekinmiyoruz

20.11.2020 12:09:15 erdoğan: Yeni yargı paketlerini en kısa sürede meclisin önüne getireceğiz

20.11.2020 12:08:57 erdoğan: Yeni reformlar, yeni atılımlar için hazırlıklar yapıyoruz

20.11.2020 12:07:26 erdoğan: Ekonomi politikalarımızı tahkim edecek, demokrasi ve özgürlüklerimizin çıtasını yükseltecek hazırlıklar içindeyiz

20.11.2020 12:06:49 erdoğan: Hazine ve maliye bakanlığımız, tcmb diğer kurumlar ve özel sektör daha güçlü şekilde birlikte çalışacak

20.11.2020 12:05:47 erdoğan: Ekonomide her kesime yönelik desteklerle salgının yol açtığı sıkıntıları azaltmaya çalışıyoruz

Sayfa 782/1002 İlkİlk ... 282682732772780781782783784792832882 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •