Sayfa 511/1002 İlkİlk ... 11411461501509510511512513521561611 ... SonSon
Arama sonucu : 8016 madde; 4,081 - 4,088 arası.

Konu: Viop - XXVII

1. Bir ekonomi programı sunulmuş bir yol haritası olmadan yabancı inanmaz bu tür şeylere ama
    var bir gariplik yabancı varsa hakikaten piyasada.
    Yatırım tavsiyesi değildir...

2.  Alıntı Originally Posted by boldpilot777 Yazıyı Oku
    8.40 üzerinde 3 birim eklemeye çekindim, sadece 1 birim 8.54 te ekledim.
    8.30 ortalama dolar kısaların yarısını 7.90 da kapattım. bu durumda kalan pozisyonların maliyeti swaplar hariç 8.70 TL oldu. Kalan pozisyonlar plana sadık kalınarak 5.5-6.0 TL ye kadar tutulacak.
    Hisse senedi hızında hareketler dövizde gerçekleştiğinde tüm karı realize ederim. Son kalan pozisyonlar 7.70 te kapandı. 19 Kasım sonrası 8 TL üzerine atak gerçekleştirirse pozisyonlarımı tekrar inşaa edip dolartl açığa satış maliyetlerimi 9.5tl taşımaya çalışacağım. Satış fırsatı vermezse sağlık olsun dolarnan maaş alanlar düşünsün.

3. amerikada ennflazyon olmuyor fedistan.
    gönder 3-4 tril dolar daha. belki %2 yi bulursun.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

4. bır tavan bıle yapamadılar bankaları... tırt cıktılar...
    Markets may remain irrational longer than you can remain solvent.

5. Bu forumda gerçekten parasını değer kaybetmeden tasarrufa yönlendireceğini araştıran bilgi ihtiyacı olan bir çok kişi var , zamanında onlar için yazıyodum ama itibarlar gelmeyince vakitsizlikle de alakalı ben de kestim yorumlarımı.

Bundan 4-5 yıl kadar önce yine bu forumda bi arkadaş ile tartışmıştık ben portföy yönetimini beceremeyenler için 2015 yılı itibariyle en iyi yatırım BES bu devletin sunduğu harika bir fırsat demiştim, o da BES ten bi cacık olmaz demişti.

Şimdi aşağıdaki tablo da 2015 yılı ocak itibari ile BES e katılıp (devlet katkısını tam alabilmek için) her ay asgari ücret üzerinden katkı yatıran bir vatandaşın bugün itibari ile (ortalama geçen süre 70 ay) ulaştığı rakam ve getiriyi sunuyorum. Geçen sürede portföy dağılım oranı ortalama % 25 Altın, % 25 Döviz, % 25 Mevduat, % 25 Hisse şeklindedir.
    Bu iyi bir yatırım olmuşmudur , olmamışmıdır daha iyi ne olabilir di , buyrun yorumlayın bakalım. Yatırım Tavsiyesi Değildir...

[IMG].[/IMG]

CaNyoN Guest
    jiggy asrın liderimiz dövizinizi satın demişti... sen halen döviz hikayesi anlatıyorsun çok yazık...

7.  Alıntı Originally Posted by CaNyoN Yazıyı Oku
    jiggy asrın liderimiz dövizinizi satın demişti... sen halen döviz hikayesi anlatıyorsun çok yazık...
    Liderini dinlemeyen, bizi hiç dinlemez. Yorma kendini boşa.

8. 144............146 arası konsolıde oluyor....yukarda 146.300...............asagıda 144 ......haftaya nereye gıderse.....poz ısrarı yapmanın anlamı yok
    147 gecılmezse .....ay sonu 136 beklerım.......takıp edelım.........

Sayfa 511/1002 İlkİlk ... 11411461501509510511512513521561611 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •