Sayfa 400/1002 İlkİlk ... 300350390398399400401402410450500900 ... SonSon
Arama sonucu : 8016 madde; 3,193 - 3,200 arası.

Konu: Viop - XXVII

1. 2018 de kur artışında sürekli AVM ciler ekrana çıkıyordu bıktırmışlardı. Sonradan kiralar TL olacak "12 aylık ortalamalar" zamda esas olacak dendi.

Bu sefer AVM ciler ortada yok, ihracatçılar sıkıntıya düşer söylemi de çok gerçekçi değil şimdilik.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Bu bankalardan kıllananlar. Zaten siz kıllanın almayın diye tavana götürdüler. Bu cok yükselmiş daha gitmez algısı. Hele hele koskoca bankalar olursa.

Naci Ağbal ayağının tozuyla pazar akşamı banka müdürleri ile görüşüyor..Çok üstünde durulmadı ilginç..hiçbir şey olmasa bile kesinlikle bir şeyler oldu seçim tabiriyle.. kim neyi bilmesi gerekiyorsa biliyor..Tabi en son öğrenen biz oluyoruz..
    Ne içindeyim zamanın ne de büsbütün dışında; yekpare geniş bir anın,parçalanmaz akışında bir garip rüya rengiyle uyumuş gibi her şekil,rüzgarda uçan tüy bile benim kadar hafif değil.

4.  Alıntı Originally Posted by seyis Yazıyı Oku
    2000'lerin başları derken anlatmak istediğim şuydu: https://evds2.tcmb.gov.tr/index.php?...dashboard/1550
    Bunun sürdürülebilirliği yok, ya masa devrilir ya da yeni bir hikaye ve angajmanla oyuna devam ederiz.
    Bazı noktalardan sonra yurtiçi servetlerin anlamı kalmaz, önceliğimiz çok başka şeyler olur.

Esen kalın
    ederide 2018 kuru olsa 3.5 usd
    1000usd asari yapar.
    4.2 olsa 100birimden 642usd yapar
    o veriler le reel koşullar tutmuyor..

benimde demek istediğim bu..
    olmaz mı olur...
    vakti zamanında ne oldu yüz milyarlarca dolar borç
    trilyon olur gene olursa.

5.  Alıntı Originally Posted by gundwane Yazıyı Oku

Yalnız dedim yine diyim..
    Reis in bugün kü açıklaması bi garip idi..
    Bir gariplik de ben ekliyeyim.

Yeni Hazine ve Maliye Bakanı atamasını, bizimle birlikte atamadan sonra öğrendi...
    Atandıktan sonra Erdoğan'la bir görüşmesi de yok...
    Muhtemelen bu "yeni ekonomik yaklaşım"dan da bizimle birlikte Erdoğan'ın grup konuşmasıyla haberdar oldu.

6. Turkcell'de 110 milyon lotluk 15.25 den işlem olacak dendi.

İşlem henüz gerçekleşmedi ama 1.677 milyar TL ediyor. Para yurt dışına çıkar, alanlar muhtemelen yabancı olabilir, yerli zaten alabilirdi kaç zamandır.

7.  Alıntı Originally Posted by kurmay Yazıyı Oku
    Bir gariplik de ben ekliyeyim.

Yeni Hazine ve Maliye Bakanı atamasını, bizimle birlikte atamadan sonra öğrendi...
    Atandıktan sonra Erdoğan'la bir görüşmesi de yok...
    Muhtemelen bu "yeni ekonomik yaklaşım"dan da bizimle birlikte Erdoğan'ın grup konuşmasıyla haberdar oldu.
    Yabancı elçiler cumhurbaşkanına güven mektubu sunuyor, o tip bir şey olur mu dedim ama olmadı galiba.

Yeni sistem bu şekilde olacak ise kim olsa cumhurbaşkanlığı yapar. Cenazelere katılma ve felaketlerde konuşma yapma zorunluğu sıkıntı.

8. Virüse degil ama rocky deki gibi dayak yiye yiye dolara bagışıklık kazandık bence. Vura vura yoruldu, 2 aparkatla hakem sayıyor şimdi 8.50 8.20 8.0 7.80..teknik nakavt ama kalkarsa zçtık tabi.

LG-M400 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 400/1002 İlkİlk ... 300350390398399400401402410450500900 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •