Sayfa 76/1002 İlkİlk ... 2666747576777886126176576 ... SonSon
Arama sonucu : 8016 madde; 601 - 608 arası.

Konu: Viop - XXVII

bu konuyu cok onceden tartismistik

konunun yetim ile isci ile alakasi yok

vergi cezasi ve hukukuna hakim olmadan yorum yapmak yaniltici

Alıntı Originally Posted by Hancı17 Yazıyı Oku

Listenin tamamı ferman gibidir eminim.. Kim bilir kaç yetimin, işçinin emekçinin hakkı var..

VOG-L29 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Arkadaslar zorlamayın ispat etmeye calısmayın inanmaz görmez. Cunku kendı fikri düşüncesi yok.

İyi parti kurulunca bu arkadas heryerde fetönün partisi demıstır %100 fetöcü terörist diye ( onların fikri )eklemıstır. Tüm akp liler dahil buna.

Reisleri 1 ay once iyi partiye gel bize katıl dedi. Ahaaa oda ne reis fetöcü terörist dediği adamlara gel bize dedi ..

Sımdı velevki iyi parti katılsa bu herifler ne diyecekti ?? Kendı beynını celıskısını sorgulamadan reis niye böyle demeden evt iyi parti yerli millidir diyecekti.

Bunların bu tiplerin bir fikri düşüncesi asla yok. Adam şehir hastahanesi kira bedeli ve ekipman kirası 8 aylık bedel 10 milyar ödedi. 10 milyar lira ile 3 tane şehir hastahanesi yapılırdı . 25 sene daha ödenecek kira dolar bazlı anlasmalar ingiliz mahkemelerinden sözleşmesler. Bunları bilmez bunlar.

Bir fikirleri yok. Sonrada burada akp li değilim der dolasır.

Alıntı Originally Posted by savasC Yazıyı Oku
    verirler niye vermesinler , bir gun onceden haber etmen yeterli..
    yazdigin manipulasyon , agir suctur ona gore..
    kim vermiyormus bi kaynak koy okuyalim..
    Banka adı verirsem daha kötü olmazmı.
    Döviz hesabın varsa bir hepsini çekmeyi dene.
    Sonra yaz bakalım.
    Sana veriyorlarsa.
    Banka şube adını veririm
    Niye manipülasyon yapayım.
    Ne gereği var.
    Ayıp suçlaman
    Son düzenleme : KOÇ; 08-11-2020 saat: 13:42.

kucuk hesaplarda problem olduguna sahit olmadim !

buyuk hesaplarda ise normal ? bugun herhangi bir subeden 200.000 TL nakit iste onu verme konusunda bile zamansal sure istiyor
     Alıntı Originally Posted by KOÇ Yazıyı Oku
    Banka adı verirsem daha kötü olmazmı.
    Döviz hesabın varsa bir hepsini çekmeyi dene.

Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    kucuk hesaplarda problem olduguna sahit olmadim !

buyuk hesaplarda ise normal ? bugun herhangi bir subeden 200.000 TL nakit iste onu verme konusunda bile zamansal sure istiyor
    10 bin doları veremedi.MB müsade etmiyor dedi şube.
    5 bin verebilirim dedi.
    Çok sıkıştırırsan adını veririm
    TL veriyor sorun yok

Yattığım yerden bana maaş bağla
    Yada ihaleleri bana ver
    Yada dindar ol
    Hırsızlık ahlaksızlık yalan cinayet hukuksuzluk dolandırıcılık hak yemek vs.

Önemli değil kafa zihniyet bu

Bunlara bir şey anlatamazsın çünkü vicdanlarını ahlaklarını onurlarını kaybetmişlerdir

Çözüm kıyamet deprem savaş yoksa bunlar milyon yıl daha yaşarlar yaşamak isterler öbür dünya hikaye

7. burası haftasonları çok eğlenceli oluyor, shortçular eften püften analizleriyle 'derhal çöküş' senaryolarını yağdırıyorlar bol bol.. sonra pazartesi olup da tahta işleme başlayınca dilleri tutuluyo

hiç mi hesap kitap bilmezsiniz, bu piyasa 3 günde 52 bin kontrat pozisyon artışını niye yaptı?? yani perşembe/cuma günleri baskın senaryo 'biden kazanıyor' değil miydi? dün çok büyük sürpriz oldu da, ibra aniden biden'a döndü gibi bir durum mu var ? biden kazandı işi 2-3 gündür belliydi ve bu bilinirken piyasa 52 bin shortu heybesine attı, bunları kıstırmış, kusturmadan bırakır mı ?

efendim guvernör değişmiş, önceki değişikliklerde piyasa negatif tepki vermişmiş de, bu sefer de negatif olurmuş.. giden ağam gelen paşam, doları dizginleyemeyen yani işini yapamayan gitti.. üstelik gelen bürokrat için londra'daki okumuş çocuklar pozitif konuşuyor, burdaki cahil cühela takımı ezbere ahkam kesiyor.. komedi dükkanı gibi

8.  Alıntı Originally Posted by Şakir Yazıyı Oku
    Arkadaslar zorlamayın ispat etmeye calısmayın inanmaz görmez. Cunku kendı fikri düşüncesi yok.

İyi parti kurulunca bu arkadas heryerde fetönün partisi demıstır %100 fetöcü terörist diye ( onların fikri )eklemıstır. Tüm akp liler dahil buna.

Reisleri 1 ay once iyi partiye gel bize katıl dedi. Ahaaa oda ne reis fetöcü terörist dediği adamlara gel bize dedi ..

Sımdı velevki iyi parti katılsa bu herifler ne diyecekti ?? Kendı beynını celıskısını sorgulamadan reis niye böyle demeden evt iyi parti yerli millidir diyecekti.

Bunların bu tiplerin bir fikri düşüncesi asla yok. Adam şehir hastahanesi kira bedeli ve ekipman kirası 8 aylık bedel 10 milyar ödedi. 10 milyar lira ile 3 tane şehir hastahanesi yapılırdı . 25 sene daha ödenecek kira dolar bazlı anlasmalar ingiliz mahkemelerinden sözleşmesler. Bunları bilmez bunlar.

Bir fikirleri yok. Sonrada burada akp li değilim der dolasır.
    Ben demedim iyi Partinin kuruluş aşamasında şu anda genel başkan yardımcısı Koray Aydın her yerde fetocuların kuruluş çalışmalarında yer aldığını kendisi söyledi,şu anda yine bir iyi parti kurucusu Ümit Özdağ'ın Buğra Kavuncu hakkındaki söylemleri de herkesin malumu.15 temmuz girişimi sırasında abd'de olan Ali Babacan tüm ısrarlara rağmen kimin yanında olduğunu söylemedi...

Sayfa 76/1002 İlkİlk ... 2666747576777886126176576 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •