Sayfa 781/1002 İlkİlk ... 281681731771779780781782783791831881 ... SonSon
Arama sonucu : 8016 madde; 6,241 - 6,248 arası.

Konu: Viop - XXVII

1. ŞİKAYETİM VAR!..
    Uzlaşma saatte bir çok uzun...KISALTILSIN...
    Yazdıklarım şahsi fikrimdir,yatırım tavsiyesi içermez.Başkalarının fikirlerine göre yatırım yaparsanız zarar edebilirsiniz.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,583
    eskiden uzlaşma 10 dakikada bir olurdu..veya tam hatırlamıyorum ,belli fiyattan yüklü işlem olunca olurdu.

yeni uygulamanın sıkıntısı var. 1 saatte bir ne demek?
    Az ciddiyet, Çok geyik...

3. çok teşekkürler arkadaşlar umarım en kısa zamanda normal hayata döneriz

4. Ben ilk zamanlar aile hekimliğine ilaç yazdırmak için gittiğimde aile hekimi içeri almadı reçeteyide fırça sapiyla uzatmıştı. Bu kadar dikkat eden insanlar nasıl ölüyor. Demek ki hala bilmediğimiz bildirilmeyen bir şeyler var. Bence maske yeterli değil. Çiğ yenen sebzeler meyveler den bulaşabilir. Eve gelen tüm bunlar sirkeli suda bekletilip sonra durulama sonrası tüketilmeli. Açıkçası bizim aile de kapanma yok. Yaşlı babam dahil geziyor haftalık geniş katılımlı kahvaltı yemek oluyor. Ama tedbirler bunlar. Harfiyen yapıyoruz. Şuana kadar buna uymayan tek yeğen de çıktı. Tazi gibi dolaşıp dikkat etmez. 8-9 aydır bu şekilde korunduk.

5.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Ben ilk zamanlar aile hekimliğine ilaç yazdırmak için gittiğimde aile hekimi içeri almadı reçeteyide fırça sapiyla uzatmıştı. Bu kadar dikkat eden insanlar nasıl ölüyor. Demek ki hala bilmediğimiz bildirilmeyen bir şeyler var. Bence maske yeterli değil. Çiğ yenen sebzeler meyveler den bulaşabilir. Eve gelen tüm bunlar sirkeli suda bekletilip sonra durulama sonrası tüketilmeli. Açıkçası bizim aile de kapanma yok. Yaşlı babam dahil geziyor haftalık geniş katılımlı kahvaltı yemek oluyor. Ama tedbirler bunlar. Harfiyen yapıyoruz. Şuana kadar buna uymayan tek yeğen de çıktı. Tazi gibi dolaşıp dikkat etmez. 8-9 aydır bu şekilde korunduk.
    ben nasıl kaptım halen anlamıyorum son 25 gün için de bir kez işe gittim, iş yerinde de zaten herkes maskeli masalarda seperatör var ve ofis yoğunluğu çok az, onun haricinde hep evden çalıştım, dışarı gezmeye bile gitmedim sadece market ve fırın ihtiyaç için, buna rağmen pozitif çıktı

Alıntı Originally Posted by bb79 Yazıyı Oku
    dün öğlen otokrat ne diyordu faiz nedir yedirmeyiz milletimizi altında ezdirmeyiz

akşamda bankaları coşturdular.

şimdi soru şu kim yalan söylüyor ?
    eveeettt

dün herkesi ters köşe yaptı fakat anlaşılan şu bakın ben faize karşıyım dedim oysa mb başkanı faiz artırdı. sonuç: mb bağımsız

bak hele sen şu işe

neler görecek bu gözler

beklemeye devam....
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.

7.  Alıntı Originally Posted by Platones Yazıyı Oku
    ben nasıl kaptım halen anlamıyorum son 25 gün için de bir kez işe gittim, iş yerinde de zaten herkes maskeli masalarda seperatör var ve ofis yoğunluğu çok az, onun haricinde hep evden çalıştım, dışarı gezmeye bile gitmedim sadece market ve fırın ihtiyaç için, buna rağmen pozitif çıktı
    ıs yerınde masayı temızleyen temızlıkcı covıd olsa... sabah kımse gelmeden etrafı yalap sap temızlerken masaya dokunsa oksurse hapsırsa... sen de oturdugunda elleyeceksın oraları ılla... al sana covıd...
    Markets may remain irrational longer than you can remain solvent.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    9,242
    ingilizler araştırma yapmış...marketten alınan malzemeler mutlaka yıkanmalı diyor...çok fena bulaş oluyormuş...biz yoğurt, süt, vakumlu peynir,konserve kavanoz, kola mola şişesi yani yıkanabilen her şeyi yıkayıp öyle kullanıyoruz...

Alıntı Originally Posted by Platones Yazıyı Oku

Sayfa 781/1002 İlkİlk ... 281681731771779780781782783791831881 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •