Sayfa 686/1002 İlkİlk ... 186586636676684685686687688696736786 ... SonSon
Arama sonucu : 8016 madde; 5,481 - 5,488 arası.

Konu: Viop - XXVII

1.  Alıntı Originally Posted by Desperado Yazıyı Oku
    gozunu mozunu bılmem de... enflasyon mınımum 20... 25-30'a kadar yolu var, tam bılmek mumkun degıl elbet...
    4 de arttırsa 5 de arttırsa yıne eksı faız, hem de cıddı eksı faız... dunyanın en dusuk reel faızını verıyor MB su anda, ustune tonla ulke rıskı, say say bıtmıyor...
    20'nın ustune cıkarmadıkca bu mıllet dolar almaya devam eder...
    Doldurun un çuvalına dolarları iki gün sonra ABD paramı kullandırmıyorum derse ki örneği var.O zaman ekmek yerine yeşil soğanları yersiniz.

2.  Alıntı Originally Posted by Lambent Yazıyı Oku
    20 dakkaya salacaklar robotu gorunen....2ye kadar 146 altı yok gıbı .....ama sonrası aksıon dolu olcak
    Saat 14:00 te gorecem ben o robotlari. Kisa devre yapmasalar bari

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3.  Alıntı Originally Posted by Zaf.Dogu Yazıyı Oku
    yapacaklar tabi.. reel sulu isteriz
    sarışının yanına esmer kumral...
    Yeminli imha ekibi gibiler. Önce dövizi ziplattilar enflasyonist etkisiyle ücretliyi enflasyon karşısında ezdiler bitirdiler. Şimdi faizi ziplatacaklar az kalan imalatciyi ezecekler. Fiyatlarda ülkede yapışkan olduğu icin ensemizdeki tokat katmerli oluyor. Bazen diyorumki keşke döviz hiç düşmese döviz düşüyor sonra bir noktadan atağa kalkıyor fiyatlar hep yukarı.

4.  Alıntı Originally Posted by baymetin Yazıyı Oku
    Doldurun un çuvalına dolarları iki gün sonra ABD paramı kullandırmıyorum derse ki örneği var.O zaman ekmek yerine yeşil soğanları yersiniz.
    ıste o zaman bankadakıler buhar olur ama cuvaldakıler cok para eder... fızıkı dolar ve altın tutmak sıfır faız ortamında en dogrusu...
    Markets may remain irrational longer than you can remain solvent.

SPOT TÜM alıcı satıcı

6.  Alıntı Originally Posted by thebigshort Yazıyı Oku
    146 altı bekliyorum bende

Kevgire çevire bilirler lögcüleri
    146 altı yandımı yandı

7. İstanbul'da ekmeğe bir ay da ikinci zam. #İstanbul da ekmeğin kilo fiyatı 7.5 TL'den 10 TL'ye çıktı. Gelen zamla 200 gram ekmek, fırınlarda 2 TL’den satılmaya başlandı

enflasyon %12 yersen ekmek bile 2 lira olmuş.

8. Bam bam çat çat 😁😁😁 hahaha

Sayfa 686/1002 İlkİlk ... 186586636676684685686687688696736786 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •