Sayfa 105/130 İlkİlk ... 55595103104105106107115 ... SonSon
Arama sonucu : 1039 madde; 833 - 840 arası.

Konu: AGHOL - AG Anadolu Grubu HOLDİNG A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku
    ANADOLU EFES'İN 7 YIL VADELİ $ CİNSİ TAHVİLİNDE GETİRİ ORANI %3,5 OLDU -BN/ BLOOMBERG HT

Getiri oranı ...
    .................................................. .........................

%3.523’lük yeniden satış getiri oranı üzerinden fiyatlanmış %3,375 kupon oranı,

https://www.anadoluefes.com/haber/3/...Daha-Dogruladi
    Yani getiri oranının ne olduğunu bildiğinden yazmışsın değilmi ? Getiri oranı ne mesela 3.5 gördün yapıştırdın 😀😀😀

2. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Sayın Tarık 12345678910,

Senin anlattıklarının hepsini biliyoruz. Geçmiş Yıl karları nerede diye ararsan tabiiki yok, bulamazsın. Ama bialançonun içinde çeşitli hesaplara dağılmış durumda. Neticede özvarlıkların içinde bulunması sermayeye ilave edilmedikçe zorunlu. Ödenmiş Sermayeye bedelsiz olarak ilave edilebilir. Bedelsizler sadece demirbaş, Arsa vesaire değer artışı ile sınırlı değil.

Şu iştirak şırketi bedelsiz verirse, yok bu şirket şunu yaparsa bedelsiz oluşur lafı palavra. Benim söylediğim yazdığım şeylerin bazılarını da üstlenme.

4.  Alıntı Originally Posted by agg Yazıyı Oku
    Sayın Tarık 12345678910,

Senin anlattıklarının hepsini biliyoruz. Geçmiş Yıl karları nerede diye ararsan tabiiki yok, bulamazsın. Ama bialançonun içinde çeşitli hesaplara dağılmış durumda. Neticede özvarlıkların içinde ve ortakların şirkette kalmış geçmiş yıl karları. Ödenmiş Sermayeye bedelsiz olarak ilave edilebilir.
    Yok şu iştirak şırketi bedelsiz verirse, yok bu şirket şunu yaparsa palavra. Benim söylediğim yazdığım şeylerin bazılarını da üstlenme.
    ufrs unut ufrs göre bedelsiz yapılmaz ufrs göre bedelsiz yapılmaz holdingte olsan tek şirkette özkaynağına göre sermaye artırımı yapılır konsolide bilanço ufrsde olur sermaye aarttıırmında ufrs kullanılmaz ufrs kullanılmaz nerelere saklamışlar geçmiş yıl karlarını elma geçmiş yıl karları çıkın dışarı

ccola bedelsiz yapar efes vs iştirakler bedelsiz yapar bu durum ag holding sahip olduğu iştirakler ve bağlı ortaklar hesaplarını arttırır
    yani iştiraklerde 1000 tl bedelsiz sermaye arrttırımı yaparsa
    öz sermayede iştirak değer artışlarınada 1000 yazarsın
    bu iştirak değer artışlarını sermayeye ekleyebilirsin bunuda yazmıştım ama bana 6 milyar öz sermaye var böl sermayeye hop şukadar bedelsiz potansiyeli var dersen olmaz ki orayı aştık 25-30 kattan 10 kata düştük
    ccola bedelsiz yaptı efes ccola bedelsizdeki kendi payı +varlık değerlemeleri ile 600 milyondan 6 milyara çıkardı sende efes 250 milyon iştşiraklerde ,6 milyara çıkardı diyedim %44 2.6 milyar yapar sende 2.6-250:2.35 milyar bedelsiz yapabilir nu bir örnek
    ama saklanan yedek yok

5.  Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku
    sonuç ? yıllık 3.5 getirimi vaad ediyor ? yani faizmi 3.5 ben pek anlamadım

6. Anlamadığını anlamıştım!
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

[QUOTE=tarik1234;5466571]ufrs unut ufrs göre bedelsiz yapılmaz ufrs göre bedelsiz yapılmaz holdingte olsan tek şirkette özkaynağına göre sermaye artırımı yapılır konsolide bilanço ufrsde olur sermaye aarttıırmında ufrs kullanılmaz ufrs kullanılmaz nerelere saklamışlar geçmiş yıl karlarını elma geçmiş yıl karları çıkın dışarı

UFRS/Uluslararası Finansal Raporlama Sistemidir. Sermaye arttırımının UFRS ile bir ilgisi yok, Bedelsiz sermaye arttırımı raporlama değil bir uygulamadır.

8.  Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku
    Anlamadığını anlamıştım!
    sonuç ne kardeş boş ver beni yıllık 3.5 faizlemi borçlanmış ? yazdığına göre ben onu anlıyorum doğrumu ?

Sayfa 105/130 İlkİlk ... 55595103104105106107115 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •