Sayfa 29/130 İlkİlk ... 1927282930313979129 ... SonSon
Arama sonucu : 1039 madde; 225 - 232 arası.

Konu: AGHOL - AG Anadolu Grubu HOLDİNG A.Ş.

1. Anadolu Efes'in kasasında para var. 2022 sonuna kadar ciddi bir borç ödemesi de yok. AEFES'in yüksek temettü dağıtacağı da aşikar. Hisse fiyatı da bu kadar diplerdeyken neden Anadolu Efes kendi hisselerini geri almaz? Hisse geri alımı yapsa 2021 yılında dağıtılacak temettünün bir kısmı yine şirkette kalmış olur üstelik!

2. covit etkisi 2021 1. ve 2. çeyrek de de devam eder temettü kısıtlaması en erken mayıs haziranda bence kalkar

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Soooome-where o-ver the raaaain-boooow
    Gönderi
    4,382
     Alıntı Originally Posted by tarik1234 Yazıyı Oku
    iş keşke sadece mcdonalds satışı na kalsa, efes temettü alsan ne olacak, aldığın temettü kadar belki daha fazlasını yerli oto sermayeye aktaracaksın
    iş size düşüyor yüksek hissesi olanlar birleşip şirkete tebligat bulunacak görüşmek istediğinizi, kiralık buyaka avm gidip içinizden bir kaç kişi yatırımcı ilişkileri ve üst yönetimle konuşmalısınız
    buranın çiftlik olmadığı hatırlatılmalı bunlardan yoksa bir bk olmaz 2 koyunu güdemeyecek insanlara holding yönettirmek
    bende yüksek hisse olsa şimdiye kadar zaten çoğu şeyi yaptırmıştım
    Tarik bey hakli olabilirsiniz de ben sahsen ugrasmam cok kafam atarsa satar gecerim
    yatirim tavsiyesi degildir

4.  Alıntı Originally Posted by Depeche Mode Yazıyı Oku
    Tarik bey hakli olabilirsiniz de ben sahsen ugrasmam cok kafam atarsa satar gecerim
    bence konuşun yarar var korkarlar genel kuruldan

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gönderi
    4,382
     Alıntı Originally Posted by candyshop Yazıyı Oku
    Küçük iştirakler satılamıyorsa bile, TOGG'dan çıkacağına bedelli sermaye artırımına gitsin ya da "rüçhan hakkı kısıtlaması" yaparak yeni hisse senedi basıp onları halka arz etsin. TOGG geleceğin yatırımı.
    Ben uc bes araba üretilip satildiktan sonra TOGG`un bir kismini (%10-15 gibi) halka acmalarini bekliyorum.

6. Len delimşyim neyim 7000 lot daha aldım hayor maliuette yükseliyor niye yaptımki şi di ben bunu
    ytd deli saçmasıdır

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gönderi
    4,382
     Alıntı Originally Posted by akrep4401 Yazıyı Oku
    Len delimşyim neyim 7000 lot daha aldım hayor maliuette yükseliyor niye yaptımki şi di ben bunu
    aghol bagimlilik yapar, ciddiyim

8. Aslında temel anakşz yaptığımda holdingkerde en şyisi alark sonra sise sonra kchol ardından sahol sonra bu iki gözümün çiçeği en son dohol ama dohol 2 ye katladı 2.80 lerden bende çıktım ama bu illada beni almalısın diye sürekli kulağımın dibine fısıldıyor 30 gelip 30 ile 26 arası sağlam asansör yapıp 3 rakamlarda gözünü açacak diyor bşr yanım
    ytd deli saçmasıdır

Sayfa 29/130 İlkİlk ... 1927282930313979129 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •