Sayfa 65/130 İlkİlk ... 1555636465666775115 ... SonSon
Arama sonucu : 1040 madde; 513 - 520 arası.

Konu: AGHOL - AG Anadolu Grubu HOLDİNG A.Ş.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Soooome-where o-ver the raaaain-boooow
    Gönderi
    4,382
    bu sirketi 3 seneden fazla takip eden coktan Alim oldu

2.  Alıntı Originally Posted by Depeche Mode Yazıyı Oku
    himmm....yarin tüm mali gömüyorum o zaman

......Eskilerden kim kaldı?....Yatırım Tavsiyesi Değildir...

Sayın Depeche Mode bende sizin kadar eskiyim aslında ama ortakların hisse satması hiç sevdiğim bişey değil Sahol de var Sabancı da durmadan hisse satıyor
     Alıntı Originally Posted by Depeche Mode Yazıyı Oku
    bu sirketi 3 seneden fazla takip eden coktan Alim oldu
    ASUS_X00TD cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by habala Yazıyı Oku
    Sayın Depeche Mode bende sizin kadar eskiyim aslında ama ortakların hisse satması hiç sevdiğim bişey değil Sahol de var Sabancı da durmadan hisse satıyor

Hisse gezi olayları olduğu zamanlarda yine bu fiyatlardaydi çok iyi hatırlarım bütün kağıtlar düşerken bu %7 %8 yapmıştı o dönemlerde neyse işin aslına gelirsek aradan yıllar geçti bir kazanç yok artık büyük patronlar bile sıkılıp başka yerlere yatırım yapmayı düşünmüş olabilir gerçekten yıllardır çok komik fiyatlarda hareket ediyor

Yazıcı holding di yine güzel para kazanmış tim birleşince fiyat çok baskilandi
     Alıntı Originally Posted by kaptanıderya Yazıyı Oku
    Hisse gezi olayları olduğu zamanlarda yine bu fiyatlardaydi çok iyi hatırlarım bütün kağıtlar düşerken bu %7 %8 yapmıştı o dönemlerde neyse işin aslına gelirsek aradan yıllar geçti bir kazanç yok artık büyük patronlar bile sıkılıp başka yerlere yatırım yapmayı düşünmüş olabilir gerçekten yıllardır çok komik fiyatlarda hareket ediyor

6.  Alıntı Originally Posted by habala Yazıyı Oku
    Yazıcı holding di yine güzel para kazanmış tim birleşince fiyat çok baskilandi

Yazıcı zamanında iken de baskılanıyordu...Okkalı okkalı kar açıklarken bile böyleydi...Anlayacağınız burada kolay lokma yok diyorlar...Yatırım Tavsiyesi Değildir...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Soooome-where o-ver the raaaain-boooow
    Gönderi
    4,382
    Ben sadece eskiyim
    Borsa`dan hic anlamam, borsadan hic anlamadigimi da her zaman yazmisimdir
    Paranin degerine bakinca bir cok hisse reel olarak gecmisteki rakamlarinin cok altinda
    zirveler palavra,
    destek direnc geyigine hic girmeyecegim
    bir daha 10lu rakamlari gordururler mi? Olabilir
    Twitterdaki hersey 1 lira hadi tavana kosalim tayfasi hissenin yil sonunda 100 lirayi gecmesini bekliyor. Olabilir mi? Olabilir

10 nereee, 100 nere

o yuzden ben fiyat ne olur müneccimliklerine pek takilmiyorum
    ne olursa olur banane
    1000 tane alacagima ya 1200 tane alirim ya da 800 tane alirim
    farkmaz

yatirim tavsiyesi degildir

8.  Alıntı Originally Posted by Depeche Mode Yazıyı Oku
    .....
    MEHMET NURİ YAZICI
    1.899.228,292
    sende biliyorsun, aile üyeleri yıllardır borsaya kote ettiriyorlar peyderpey lakin satmıyorlar.

Alıntı Originally Posted by roark Yazıyı Oku
    ......Eskilerden kim kaldı?....Yatırım Tavsiyesi Değildir...
    halen holdingi ve iştiraklerini takip ediyorum. tabiki forumu da takip ediyorum. lakin agholleri sattım. şu an portföyün yarısı aefes. yarısı da başka bir şirkette.

Alıntı Originally Posted by kaptanıderya Yazıyı Oku
    "satmak üzere borsaya kote ettirdik" diyerek ya da net bir şekilde "satacağız" ifadesini görmeden ben açıklamalara inanmam.. Borsaya kote ettirmek ayrı şey, satmaya niyetli olmak ayrı şey.

Alıntı Originally Posted by Depeche Mode Yazıyı Oku

10 nereee, 100 nere

o yuzden ben fiyat ne olur müneccimliklerine pek takilmiyorum
    ne olursa olur banane
    1000 tane alacagima ya 1200 tane alirim ya da 800 tane alirim
    farkmaz
    türkiye gibi sermaye yoksunu, faizlerin yüksek olduğu bir ülkede borsa fiyatlaması malesef rasyonel olmuyor.

her şey alıcı/satıcı dengesi üzerine. norveçli fon satmasaydı hayatta gelmezdi 10'lara. Bir daha öyle bir satış olursa bir daha gelir o fiyatlar lakin şu an elinde toplu mal olan ve o hisseyi borsada satacak kimse yok ki!

ben dört gözle bilançoyu bekliyorum. özellikle aefes ve migros bilançolarını. aghol solo biraz sıkıntılı olacak yine yüksek finansman giderlerinden dolayı. lakin aghol ve mgros'un cover yapacağını düşünüyorum.

Sayfa 65/130 İlkİlk ... 1555636465666775115 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •