Sayfa 56/130 İlkİlk ... 646545556575866106 ... SonSon
Arama sonucu : 1039 madde; 441 - 448 arası.

Konu: AGHOL - AG Anadolu Grubu HOLDİNG A.Ş.

günlük pasta

haftalık takas

5. Vayy...Ben de tam diyordum Cefalı Abi bizi unuttu diye...Çok teşekkür ederiz...İyi ki varsınız...Yatırım Tavsiyesi Değildir...

6.  Alıntı Originally Posted by roark Yazıyı Oku
    Migros'un içinde Kipa da var...Onu da gözden kaçırmamak gerek...Yatırım Tavsiyesi Değildir...
    Haklisin ama Migros kendi kaynaklari ile aldi kipayi ve konsolidasyon/magaza donusumleri tamamlamdi.

Son tahlilde Migros o kadar gayrimenkul satisina ragmen bugun halen gayrimenkul zengini ve turkiyenin en modern perakendecisi. E-ticaret ve dijital ödeme yatirimlari buyuk potansiyeli de tasiyor. Borsa fiyatlamasi ucuz lakin son 1 yilda iyi prim yaptigi için biraz dinlenebilir. (dinlenmeyedebilir)

7.  Alıntı Originally Posted by candyshop Yazıyı Oku
    Haklisin ama Migros kendi kaynaklari ile aldi kipayi ve konsolidasyon/magaza donusumleri tamamlamdi.

Son tahlilde Migros o kadar gayrimenkul satisina ragmen bugun halen gayrimenkul zengini ve turkiyenin en modern perakendecisi. E-ticaret ve dijital ödeme yatirimlari buyuk potansiyeli de tasiyor. Borsa fiyatlamasi ucuz lakin son 1 yilda iyi prim yaptigi için biraz dinlenebilir. (dinlenmeyedebilir)

2 sene önce AGHOL ile aynı fiyattaydı MİGROS...MİGROS 50 lere geldi...AGHOL ise hala 30 ları geçeyim geçmeyeyim mi ikileminde...Yatırım Tavsiyesi Değildir...

8. sana elli defa diyom aptallık yapıyon maliyetim 20 lerde bugün 5000 lot daha aldık doastan gelen karla artık bu fiyatlardan nereye kadar basabileceksin ilkin 3 rakamlardan yarı fiyatına gelip çanağı katla sonra bende fazlalıkları v ereyim yoksa sağdan soldan kazandığım parayı buraya aktaracam bak adel 10 larda bunu yaptı şimdi adam oldu ccola keza aynı mgros aynı sende olacan bari çok lot kaptırma
    ytd deli saçmasıdır

Sayfa 56/130 İlkİlk ... 646545556575866106 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •