Sayfa 97/130 İlkİlk ... 47879596979899107 ... SonSon
Arama sonucu : 1039 madde; 769 - 776 arası.

Konu: AGHOL - AG Anadolu Grubu HOLDİNG A.Ş.

1. Asıl konuyu unuttum, Migros tarafında yapılabilecek en büyük yatırım Migros Sanal Market'in tam bir pazaryerine dönüşmesi. Gıda dışı kategorilerde ürünler ve satıcılar eklenerek bir trendyol gibi, bir hepsiburada gibi çalışır hale gelmesi.

2.  Alıntı Originally Posted by candyshop Yazıyı Oku
    Asıl konuyu unuttum, Migros tarafında yapılabilecek en büyük yatırım Migros Sanal Market'in tam bir pazaryerine dönüşmesi. Gıda dışı kategorilerde ürünler ve satıcılar eklenerek bir trendyol gibi, bir hepsiburada gibi çalışır hale gelmesi.
    Holdıngın %500 bedelli yapma ihtimali nedir ? Sermaye zaten bitik sermayeyi düzeltip borcuda ortaklardan toplayacagı para ile düzene sokarmı ?

3. Ayrıca togg içinde belli sermaye yükümlülükleri altına girdi. Hertürlü para lazım bunlara

4.  Alıntı Originally Posted by Şakir Yazıyı Oku
    Holdıngın %500 bedelli yapma ihtimali nedir ? Sermaye zaten bitik sermayeyi düzeltip borcuda ortaklardan toplayacagı para ile düzene sokarmı ?
     Alıntı Originally Posted by Şakir Yazıyı Oku
    Ayrıca togg içinde belli sermaye yükümlülükleri altına girdi. Hertürlü para lazım bunlara
    Borsaya açıklık oranı çok düşük. Hisselerin çoğu aile bireylerinde. Sence ailede para var mı? Belki Tuncay'da para vardır ama benim tahminim olası bir "bedelli" artırımında küçük ortakların çoğu bu bedelliye katılamaz ve durumu "bedelliye katılamayan ortakların paylarını küçültme" olarak algılar.

Tabi bilmiyoruz Tuncay'da gerçekten para var mı!

Eğer hisselerin %70-80'i borsada 3. şahıslara ait olsaydı bedelli beklerdim.

5.  Alıntı Originally Posted by candyshop Yazıyı Oku
    Borsaya açıklık oranı çok düşük. Hisselerin çoğu aile bireylerinde. Sence ailede para var mı? Belki Tuncay'da para vardır ama benim tahminim olası bir "bedelli" artırımında küçük ortakların çoğu bu bedelliye katılamaz ve durumu "bedelliye katılamayan ortakların paylarını küçültme" olarak algılar.

Tabi bilmiyoruz Tuncay'da gerçekten para var mı!

Eğer hisselerin %70-80'i borsada 3. şahıslara ait olsaydı bedelli beklerdim.
    Piyasaya kote ettirip duruyorlar. Ne için kote oluyor piyasada satmak için bu kacıncı satıs böyle sanki elden cıkarıp bedelli ihtimali var gibi görüyorum sermaye güdük kalmıs zaten. Parada lazımken

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Soooome-where o-ver the raaaain-boooow
    Gönderi
    4,382
    Ben tekrar gelsem yine tek haneleri gösterirler. O yüzden uzakta takiliyorum bu aralar.
    Huzur icinde olun.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Soooome-where o-ver the raaaain-boooow
    Gönderi
    4,382
    Grafik pek parlak degil galiba

Yatirim tavsiyesi degildir

https://www.tradingview.com/symbols/BIST-AGHOL/

Duhul
    Feb 2017