Sayfa 126/130 İlkİlk ... 2676116124125126127128 ... SonSon
Arama sonucu : 1039 madde; 1,001 - 1,008 arası.

Konu: AGHOL - AG Anadolu Grubu HOLDİNG A.Ş.

1. Amiral gemilerinin borsa pjyasa degeri 22 milyar tl.Hisse değeri 10 milyar tl.Bir şeyler yanlış fiyatlanıyor.

Yatırım tavsiyesi değildir.

SM-A525F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Bundan 4 5 sene önce pegasuslarımı bozdurup aghol almıştım. 1 lot pegasus ile 1 lot aghol eşit değerdeydi. Şuan aghol 39 lira pegasus 133 lira. Böyle bir zarar yok. Koskoca holding hissesi 40'ı geçemiyor numaraları. Böyle bir dolandırıcılık yok olamaz.

3. Buda gider birgün.Gerçi ben yeni girdim.Fakat çok ucuz.Hakkı 200 üstü bana göre.Sıg hisselerin kontrolü kolay olduğu için hakim spek süründürüyor malesef.

Ytd değildir
     Alıntı Originally Posted by murat toprak Yazıyı Oku
    Bundan 4 5 sene önce pegasuslarımı bozdurup aghol almıştım. 1 lot pegasus ile 1 lot aghol eşit değerdeydi. Şuan aghol 39 lira pegasus 133 lira. Böyle bir zarar yok. Koskoca holding hissesi 40'ı geçemiyor numaraları. Böyle bir dolandırıcılık yok olamaz.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Soooome-where o-ver the raaaain-boooow
    Gönderi
    4,381
     Alıntı Originally Posted by Tentirdiyot Yazıyı Oku
    Buda gider birgün.Gerçi ben yeni girdim.Fakat çok ucuz.Hakkı 200 üstü bana göre.Sıg hisselerin kontrolü kolay olduğu için hakim spek süründürüyor malesef.

Ytd değildir

Hakki CEO olsa belki

5. Komikmiş
     Alıntı Originally Posted by Depeche Mode Yazıyı Oku
    Hakki CEO olsa belki

6. AG ANADOLU GRUBU HOLDİNG A.Ş.
    AGHOL
    EN
    İmzalı GörüntüleBildirimlerFinansal TablolarHak Kullanımları
    Gönderim Tarihi
    11.05.2022 18:17:11
    Bildirim Tipi
    ÖDA
    Yıl
    -
    Periyot
    -
    Özel Durum Açıklaması (Genel)A+ A-
    Özet Bilgi
    Anadolu Restoran İşletmeleri Ltd. Şti. ("Anadolu Restoran") paylarının Boheme Investment GmbH veya Türkiye'deki herhangi bir iştirakine satışına yönelik bağlayıcı pay devir sözleşmesinin imzalanması
    İlgili Şirketler
    []
    İlgili Fonlar
    []
    Özel Durum Açıklaması (Genel)

Yapılan Açıklama Güncelleme mi?
    Hayır (No)

Yapılan Açıklama Düzeltme mi?
    Hayır (No)

Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi
    -

Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı?
    Evet (Yes)

Bildirim İçeriği

Açıklamalar
    Şirketimizin %100 bağlı ortaklığı olan ve Türkiye'deki McDonald's restoranlarının franchise işletmeciliğini yapan Anadolu Restoran sermayesinin %100'ünü temsil eden payların Boheme Investment GmbH şirketine veya Türkiye'deki herhangi bir iştirakine satılmasına yönelik olarak Şirketimiz ile Boheme Investment GmbH arasında 11 Mayıs 2022 tarihinde bağlayıcı pay devir sözleşmesi imzalanmıştır.
    Pay devrinin tamamlanması pay devir sözleşmesinde yer alan ön şartların gerçekleşmesine tabi olup, devrin 2022 yılının ilk yarısı içerisinde sonuçlanması öngörülmektedir.
    Taraflarca sağlanmış mutabakata göre, Anadolu Restoran sermayesinin %100'ünü temsil eden payların devir bedeli, 54.500.000 USD tutarı üzerinden Anadolu Restoran'ın kapanış tarihindeki bilançosunda yer alan net borç tutarı ile pay devir sözleşmesinde tanımlanan diğer varlık ve yükümlülüklerinin netleştirilmesi ile hesaplanacak tutarın çıkarılması şeklinde belirlenecektir. Bahsedilen net borç tutarı ile pay devir sözleşmesinde tanımlanan diğer varlık ve yükümlülüklerinin netleştirilerek tenzil edilmesi ile hesaplanacak tutarın yaklaşık 5-6 milyon USD olması öngörülmektedir.
    Boheme Investment GmbH, Viyana/Avusturya'da kurulu bir şirket olup Katarlı bir yatırımcı olan Kamal Saleh Al Mana'nın iştirakidir. Kamal Saleh Al Mana'nın, Katar'daki McDonald's restoranlarının franchise işletmeciliğini yürütmekte olan şirkette ortaklığı bulunmaktadır.

Yukarıdaki açıklamalarımızın, Sermaye Piyasası Kurulunun yürürlükteki Özel Durumlar Tebliğinde yer alan esaslara uygun olduğunu, bu konuda/konularda tarafımıza ulaşan bilgileri tam olarak yansıttığını, bilgilerin defter, kayıt ve belgelerimize uygun olduğunu, konuyla ilgili bilgileri tam ve doğru olarak elde etmek için gerekli tüm çabaları gösterdiğimizi ve yapılan bu açıklamalardan sorumlu olduğumuzu beyan ederiz.

7. bayağıdır yazmıyorum
    **migros getir -trendyol rekabet ediyor bu sebeple marjları keskin düşmüş araba-yakıt-personel giderlerinin yükseldiği bu konjoktürde e satış cazip vs değil zaten bu sebeblede abd dahil tüm e ticaret firmaları çöktü, şuan mağaza satış yapan firmalar bence çok daha karlı ve cazip

***efes canlı cenaze ccolayı çıkar kocaman bir 0 kalıyor rusyada ortağın paylarını düşüğe alabilirlerse olumlu olur ++++

****ccola çok çok iyi gidiyor

***** enerji çıkış yapılabilir favök düzelmiş satma zamanı
    ******mcdonalds satışı togg sermayeye gidecek
    *******net borçluluk biraz daha düşecek olumlu
    ********otomotiv emtia artışı stok karı olumlu
    sonuç 60 ederi var şuan, gue (barajdan) çıkılabilirse net borç önemsiz seviyelere geriler bence ederi 100-150 arasında olur

Duhul
    Oct 2018
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    99
    Blog Entries
    3
     Alıntı Originally Posted by tarik1234 Yazıyı Oku
    bayağıdır yazmıyorum
    **migros getir -trendyol rekabet ediyor bu sebeple marjları keskin düşmüş araba-yakıt-personel giderlerinin yükseldiği bu konjoktürde e satış cazip vs değil zaten bu sebeblede abd dahil tüm e ticaret firmaları çöktü, şuan mağaza satış yapan firmalar bence çok daha karlı ve cazip

***efes canlı cenaze ccolayı çıkar kocaman bir 0 kalıyor rusyada ortağın paylarını düşüğe alabilirlerse olumlu olur ++++

****ccola çok çok iyi gidiyor

***** enerji çıkış yapılabilir favök düzelmiş satma zamanı
    ******mcdonalds satışı togg sermayeye gidecek
    *******net borçluluk biraz daha düşecek olumlu
    ********otomotiv emtia artışı stok karı olumlu
    sonuç 60 ederi var şuan, gue (barajdan) çıkılabilirse net borç önemsiz seviyelere geriler bence ederi 100-150 arasında olur
    güzel yorum,

AEFES'ten 1 milyar civarı çeyreklik kar ==> konsolide'de 400 M AGHOL'e
    CCOLA'dan 1.2 milyar civarı kar ==> konsolide'de 250 M AGHOL'e
    McDonalds Satışı ==> 850 M kar ==> AGHOL'e

Diğer iş kollarından da 200M çeyreklik kar ile toplamda 2.çeyrekte 1.7 milyar kar bekliyorum. Bu şekilde 2. ve 3.çeyrekte toplam 3 milyar civarı kar ile 8.5 milyar şu anki PD ile FK'yı 3'e kadar düşüreceğini düşünüyorum.

Şu an benim hesaplarıma göre anormal ucuz 100 milyon doları olan bir yabancı olsam düşünmeden alırım.
    Baş Ekonomi Yazarı @minikyolculuk
    Değer Yatırımcısı,VIOP Trader,SK007 Hisselerini takipçisi -

Sayfa 126/130 İlkİlk ... 2676116124125126127128 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •