Sayfa 52/130 İlkİlk ... 242505152535462102 ... SonSon
Arama sonucu : 1039 madde; 409 - 416 arası.

Konu: AGHOL - AG Anadolu Grubu HOLDİNG A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by habala Yazıyı Oku
    Tarık bey bu alım için yorumunuz nedir olumlu olumsuz teşekkür ederim

ASUS_X00TD cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    %100 olumlu bildiğiniz gibi migrosta eleştirdiğim tek nokta düşük yatırım ve düşük market açılışydı ; migros düşük mağaza açılışı ile geleceği kaybediyordu bu alımlar devam etmeli zayıf olunan yerlerde bölgesel marketler alınarak organik büyüme sürmeli migros için olumlu carrefoursada düşük borçluluk ve bilanço küçültmeyi planlıyor onların büyümesi Franchise üzerinden olacak

2. AND Pastel'in kurumsal satışını yapan hesabı takip ediyordum sahibinden.com'da. Çok uzun zamandır "konut" olarak satılık ilanı eklemediler. Sanırım geçen yıl satışa konu olacak tüm konutlar satıldı. Belki bazılarını kiraya vermişlerdir. Şu an sadece 3 tane ticari gayrimenkulün kiralık ilanı var.
    Şu kullanıcı üzerinden satılık konut ilanları verilmişti:
    https://www.sahibinden.com/arama?use...1L37Vr0ea2z91Q

3. Kurun aşağa gelmesi ve stabil kalabileceği beklentisi ile fonlarda ufak ufak girmeye başladı tcd

Kimse neden bişey yazmıyor artık

5.  Alıntı Originally Posted by habala Yazıyı Oku
    Yazılabilecek her şey yazıldı artık......Bundan sonra söz Aghol'de......Yatırım Tavsiyesi Değildir...

6.  Alıntı Originally Posted by habala Yazıyı Oku
    çünkü aghol tarih yazıyor. artık o yazacak, biz okuyacağız.

bu arada tüm dostlardan özür diliyorum. agholleri baya önce satıp aefese geçmiştim. artık aefesleri de sattım. çok hızlı yükseldiklerini düşündüm ondan. aslında hem aghol hem aefes halen ucuz ama daha önce de belirttim en ucuz kağıtlar değiller artık. daha ucuz ve iyi durumda olduğunu tahmin ettiğim başka bir takoza demir attım şimdilik. ama aghol'ü özlemedim diyemem.

7. Kasım başı 18-19 dan kalkan tren ilk durak olan 30 a ulaştı ..şimdi artık sat - al zamanı .sabaha göre 2 lira düzeltmiş bile ..
    Ytd

MI 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by Black Diamond Yazıyı Oku
    Kasım başı 18-19 dan kalkan tren ilk durak olan 30 a ulaştı ..şimdi artık sat - al zamanı .sabaha göre 2 lira düzeltmiş bile ..
    Ytd

MI 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sn.Black Daiamond Aghol' ün kendisi zaten düzeltme...Düzeltmeden rahat etmez......Yatırım Tavsiyesi Değildir...

Sayfa 52/130 İlkİlk ... 242505152535462102 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •