Sayfa 52/56 İlkİlk ... 2425051525354 ... SonSon
Arama sonucu : 441 madde; 409 - 416 arası.

Konu: KUŞ Cafe

Bir tutmuyorum da onun cigirtkanligini yapsalarda fludan oleni de duyardik. Her sene milyonlarca kisi oluyor.

Virusun bu kadar buyumesinin sebebi kucumseyenler degil. Bir onemi yoktu zaten. Hicbirsey yapmayan Isvecte de goruldugu gibi durumlari en fazla lockdown yapanlardan kotu degil. Dandirik bir virus yuzunden, elde yeterli veri olmadan gencecik insanlar sinir krizlerine girdirildi, depresyondan bitti, butun dunya hapishaneye cevrildi. Bu konu cok yazilir, ama ilk gununden beri yazdik.

Topige emegi gecen herkese cok cok tesekkur ederim, kariniz umarim istediginizden fazla olur.

2.  Alıntı Originally Posted by izmut Yazıyı Oku
    666

Pankreas kanseriyle, Kovid-19'u bir tutuyorsan, ne diyeyim ben sana.

Influenza ile Kovid-19'u kıyaslayanlar !!!
    Virüsün bu kadar büyümesinin sebebi de, zaten, küçümseyen ve komplo arayanlar.

Umarım acil servise yolları düşmez.
    Rahmetli gazeteciler de küçümsüyor ve karantinaya gerek yok diyorlardı. (kamyoncuların rahmetli de sollardı yazısı gibi oldu)
    Acil servislerin bu durumu insanları panikletmeleri yüzünden..
    Bi kişide çıkınca bütün banka şubesi haydi onlarla temaslılar derken acil servisdoluyo taşıyo..
    Hafif öksüren biraz ateşi olan zaten paniğin babasını yaşıyor..

Eskiden test diye bir saçmalık mı vardı..
    Yada grip olan ölecez diye korkup hastane ye mi saldırıyordu..
    Evinde oturuyordu işe telefon açıp gelemeyeceğim diyordu..

Eskilerin paçavra gribi dediği şeyi sen duydun mu?

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    3,166
     Alıntı Originally Posted by gundwane Yazıyı Oku
    Acil servislerin bu durumu insanları panikletmeleri yüzünden..
    Bi kişide çıkınca bütün banka şubesi haydi onlarla temaslılar derken acil servisdoluyo taşıyo..
    Hafif öksüren biraz ateşi olan zaten paniğin babasını yaşıyor..

Eskiden test diye bir saçmalık mı vardı..
    Yada grip olan ölecez diye korkup hastane ye mi saldırıyordu..
    Evinde oturuyordu işe telefon açıp gelemeyeceğim diyordu..

Eskilerin paçavra gribi dediği şeyi sen duydun mu?
    Panikletme mi ?

Yav kayınpederim ve kayınvalidem 1 aydır acilde.
    Kayınpeder acıdan kıvranıyor.
    Ölmek üzere.
    Eşim her gün gidip geliyor.
    Ne gribi, ne paçavra gribi !!!

Doktorlar ölüyor, hemşireler ölüyor.
    3 dostumu kaybettim.

Virüs, boğazında kalırsa güzel, ciğerlerine inerse % 50 tahtalıköydesin.

Ya sabır.

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    3,166
    Virüs, insan tarafından üretilmiş olsun veya doğal olsun.
    Farketmez.
    Gerçek !!!
    Burada şu satırları yazan izmut gibi gerçek.

Yav topige yazmayacagim dedim de... sen de tam da getirecek zamani buldun izmut yani.

Cok gecmis olsun, umarim atlatirlar.

Yasin 51 gosteriyor, muhtemelen kayinpeder ve kayinvalide 70 ustu. Kusura bakma, biraz kabaca bulabilirsin, ama baska ne sekilde yazacagimi bilemiyorum. Her insanin son kullanma tarihi var, her gecen gun bu yaklasiyor. Bunu koronaya yikmak olmaz. Dunyanin kapanmasina sebep olmayan 50 bin degisik musibet de olabilirdi.

Ben bu topigin linkini umuma acik hicbir yerde vermedim. Sadece hisselerle ilgilenen birkac arkadasa bahsettim. Hicbir havacilik hissesine de yazmiyorum. Beni takip edip gelmis sansar. Yazdigimi calip kendi fikriymis gibi baskalarina satacak onceleri oldugu gibi. Boyle de yakalarlar. Bu da son yazimdir. Katkilari olan butun arkadaslara, ozellikle de devamli emek verip grafik atan enigma'ya tesekkurler. Paylasim yapan kimseye saygisizlik olarak dusunulmesin, bu isin hikayesi kac sene oncesine gidiyor. Tekrardan ozur.

7. Ben de özellikle sana teşekkür ediyorum.herkes için hayırlısı olsun.bol kazançlar dilerim.başka yerde ,zamanda görüşmek dileğiyle.
     Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Ben bu topigin linkini umuma acik hicbir yerde vermedim. Sadece hisselerle ilgilenen birkac arkadasa bahsettim. Hicbir havacilik hissesine de yazmiyorum. Beni takip edip gelmis sansar. Yazdigimi calip kendi fikriymis gibi baskalarina satacak onceleri oldugu gibi. Boyle de yakalarlar. Bu da son yazimdir. Katkilari olan butun arkadaslara, ozellikle de devamli emek verip grafik atan enigma'ya tesekkurler. Paylasim yapan kimseye saygisizlik olarak dusunulmesin, bu isin hikayesi kac sene oncesine gidiyor. Tekrardan ozur.
    Redmi Note 7 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    3,166
    666

Sansar her kimse, seni bulmuş ve rahatsız olmuşsun.
    Bize de, anlayışla karşılamak düşer.
    Virüs ile ilgili görüşlerimiz, buradaki forumdaşlarla uyuşmasa da, herkese sağlıklı ve virüssüz günler dilerim.

Sayfa 52/56 İlkİlk ... 2425051525354 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •