Sayfa 241/335 İlkİlk ... 141191231239240241242243251291 ... SonSon
Arama sonucu : 2680 madde; 1,921 - 1,928 arası.

Konu: 10. Köy

1. Corona Virüsü

Son düzenleme : İzmir; 30-01-2020 saat: 11:05.

2. tontili

3. Hintli Prens , üzerinde 10 kg'dan fazla altın var

4. Kızılay 'da dönen dolaplar , milletin paraları nasıl iç edilmiş ,,, 1999’dan bu yana “deprem vergisi” ödüyor bu halk. Neden? Van’da, Elazığ’da yaşadığımız gibi afetlere anında yardım götürülebilmesi için.Bakan, o paralarla duble yol yapıldığını söylemişti,
    deniz feneri hükümlüsünün Kızılay'a genel
    Müdür yapıldığını biliyormuyuz !??
    Deniz fenerinde bir zamanlar neler yaşandı , , .. geçmişinden ders almayanın geleceği olmaz 🙏
    Deniz Feneri davasında ‘Güveni kötüye kullanma’ suçundan hüküm giyen Kızılay Genel Müdürü Altan, AKP Milletvekili Büyükgümüş’ün kayınpederi. Yönetim kurulu üyeleri de milletvekillerinin yakınları.
    Deniz Feneri Derneği davasında “güveni kötüye kullanma” suçlamasıyla 2013 yılında iki yıl altı ay hapis cezası ile 25 bin TL para cezası alan Kızılay Genel Müdürü İbrahim Altan ile yönetim kurulu üyelerinin tamamına yakınının AKP’lilerle akrabalık bağı olduğu ortaya çıktı.

Dün Habertürk programında Veyis Ateş* , Kızılay Başkanı Kerem Kınık'a soruyor ,,,
    — Genel Müdürünüzün aylık maaşı 36.000 tl'mi !? Cevap şu : hayır daha aşağı alıyor ,,, 🤓🤣 *iyide hangi aşağısı ne onu sölemiyor* ,,, !!!

— Yine başka bir soru , *istifa etmeyi düşünüyormusunuz* , cevap şu : *bu işi aklı olan yapmaz , ayrıldığım gün kurban keseceğim* ,,,
    İyide seni tutanmı var , defol git , *ver istifanı olur biter* ,,, demi ama ...

— *Kızılay başkanın başka bir sözü* >>> "Vergi kaçırmak başka , *vergiden kaçınmak başka*"

Hala Kızılay'a *bağış yapan varmı acep* ( ! ) ?

Kızılayın başka dümeni : Ensar Vakfı'ndan Kızılay üzerinden yapılan bağış için açıklama: Parayla ABD'de FETÖ'ye karşı yurt inşa ediliyor ( 21 katlı ) milyonlarca dolar değerinde !!!

5. Annenin minnettarlığı

Sayfa 241/335 İlkİlk ... 141191231239240241242243251291 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •