Sayfa 99/1003 İlkİlk ... 4989979899100101109149199599 ... SonSon
Arama sonucu : 8020 madde; 785 - 792 arası.

Konu: Yatırım fonları vııı

1.  Alıntı Originally Posted by YapraksızYonca Yazıyı Oku
    Tkf, üst limite ulasildi, satan llirsa alirsin didi
    haydaaa, bu da mı başladı limitler sınırlar nnf gibi.
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

2.  Alıntı Originally Posted by Kartal Yazıyı Oku
    Ben şu Excel dosyasını kullanıyorum, kendime göre bazı değişiklikler yaptım. Hisse senetleri için gayet güzel çalışıyor. Fonları sizin eklemeniz lazım :

https://www.hepimizbiriz.com/forum/K...1-Excell-14397

Bir de Matriks aboneliği olan arkadaşlar oradaki bilgileri Matriks DDE bağlantısı ile Excel'e atabilirler.
    Sayın Kartal, çok teşekkür ederim. Sizi tekrar forumda görmek benim için büyük bir sevinç. İnşallah burada paylaşım yapmaya devam edersiniz, sayenizde fonların ne olduğu konusunda bilgi sahibi olmuştum. Hemen Excel dosyasını indiriyorum. Tekrar çok teşekkür ederim, iyi ki varsınız.

3.  Alıntı Originally Posted by paravarhuzurvar Yazıyı Oku
    Sayın hocam sayın yuji üstadın fontakip Excel dosyası vardı her Excel de çalışmıyordu belki Google sheet e uyarlarım demişti ancak son durumdan haberim yok. Başkaca bir yol bilen varsa bende memnun olurum
    Evet üstadım ben de uzun zamandır Yuji üstadımızın burada paylaşmış olduğu Excel dosyasını kullandım, inanılmaz faydalı bir dosya. Yani Yuji üstadımıza ne kadar teşekkür etsem azdır, güncel fon fiyatını otomatik çeken bir dosya. Ama sadece fonlarla kısıtlı olduğu için bir arayış içerisindeydim. Sağolsun Kartal üstadımız imdadımıza yetişti, kendisine minnettarım. Portföy çeşitlendikçe maalesef takibi de zorlaşıyor.

4.  Alıntı Originally Posted by paravarhuzurvar Yazıyı Oku
    Bu ıpb ne yapıyor acaba bir türlü yolu tutturamadı. Sürekli el freni
    Gbc altın pozisyonu ile yakın zamanda can yakar mı ? Aşı haberleri bu kadar çok iken.
    Üstadım GBC bugün üzdü maalesef. Ben pozitif bir getiri bekliyordum ama maalesef ters köşe olduk

5.  Alıntı Originally Posted by YapraksızYonca Yazıyı Oku
    Tkf, üst limite ulasildi, satan llirsa alirsin didi
    demek ki üst limit yüzmilyon pay

6.  Alıntı Originally Posted by ozdess Yazıyı Oku
    O fon büyük soru işareti. Hatta bu fon yüzünden nnf'den soğudum. ikisinide aynı portföy şirketi yönetiyor. Gerçekçi gelmiyor bu oranlar ve nitelikli yatırımcı sınıfına girseniz dahi kimseyi kabul etmiyorlar. Sadece iki kişi gözüküyor fonda. Ne yapıyorlar belli değil.
    'Piyasa analizi sadece kendi pozisyonunu empoze etmektir' Şant Manukyan

7.  Alıntı Originally Posted by paravarhuzurvar Yazıyı Oku
    Bu ıpb ne yapıyor acaba bir türlü yolu tutturamadı. Sürekli el freni
    Gbc altın pozisyonu ile yakın zamAanda can yakar mı ? Aşı haberleri bu kadar çok iken.
    Altın ons fiyatı teknik olarak 1860 lı seviyeleri aşağı kırınca paraşütsüz olarak düştü. Ve şimdi bu seviye güçlü direnç konumuna geldi.Aşağıda çok güçlü olmasa da 1810 seviyeleri destek konumunda. Şu sıralar fiyat buralarda geziniyor. Eğer burayı kırarsa 1730 lu seviyeler ve biraz altı güçlü destek konumunda. Şu an gözümüz 1800 seviyelerinde ne tür hareket edeceği. İzliyoruz. Altın düşerken bir de kur düşerse durum daha da olumsuz olur.

Sayfa 99/1003 İlkİlk ... 4989979899100101109149199599 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •