Sayfa 106/1003 İlkİlk ... 65696104105106107108116156206606 ... SonSon
Arama sonucu : 8020 madde; 841 - 848 arası.

Konu: Yatırım fonları vııı

Teknoloji Endeksi durdu durdu en sonunda patladı. Kapanışta böyle olur umarım diyeceğim ama genelde çok agresif hareketler yapıyor bu endeks.

2.  Alıntı Originally Posted by pit Yazıyı Oku
    GBC dün 0,6988 artı yazdı.
    İki ayrı hesabımdan elde kalan son nnf lerimi de verdim. Bugün çok eksi yazmazsa ortalama %18-19 kar ettim. Güzel kar ama devamı için mac ve tkf ile devam edeceğim şimdilik.
    TKF alım emri yolladım bana da sorunsuz geldi şuan için
    ben de son kalan küçük miktar nnf'lerimi gönderdim. son düzenlememle birlikte iki ayaklı hsyf sistemimi tkf ve rbh'den oluşturdum. maçı da beğeniyorum ama mümkün olduğunca banka hisselerinden uzak olmak istiyorum.

3.  Alıntı Originally Posted by ~YTA~ Yazıyı Oku
    Teknoloji Endeksi durdu durdu en sonunda patladı. Kapanışta böyle olur umarım diyeceğim ama genelde çok agresif hareketler yapıyor bu endeks.
    her zaman söylerim, her hissenin her fonun sırası gelir...
    yeter ki sabır gösterilsin

4. Herkese iyi günler,

NNF ile ilgili bugün ilk alışımın üzerinden 60 gün geçmiş. Diğer 2 HSYF ye göre bariz geride kaldı ama hem baştaki 3 aylık değerlendirme stretejime sorgusuz uymak hemde içimdeki istemsiz güven duygusu ile 1 ay daha taşımaya devam edeceğim hatta bugün ilave alımda girdim. Muhtemelen forumda satış veren arkadaşların paylarını alacağım..
    Bilgi paylaştıkça artar... Yazdıklarım, yorumlarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

5.  Alıntı Originally Posted by trust06 Yazıyı Oku
    her zaman söylerim, her hissenin her fonun sırası gelir...
    yeter ki sabır gösterilsin
    her hissenin sırası gelir diyerek goldaşta 15 yıl önce herşeyimi batırdım. her fonun sırası gelir diye yirmili yaşlarımdaki yıllarımı dandik fonlarda harcadım. Bence çok doğru bir söylem değil. Niye her fonun sırası gelsin ki kötü fonsa, sırayla mı dağıtılıyor para.
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

6. KPC fonu da buyuk sirket hisselerinden aliyor gibi. Katilim fonu dusunenler inceleyebilirler.
    yazdiklarim yatirim tavsiyesi degildir.

7.  Alıntı Originally Posted by hellistheothers Yazıyı Oku
    her hissenin sırası gelir diyerek goldaşta 15 yıl önce herşeyimi batırdım. her fonun sırası gelir diye yirmili yaşlarımdaki yıllarımı dandik fonlarda harcadım. Bence çok doğru bir söylem değil. Niye her fonun sırası gelsin ki kötü fonsa, sırayla mı dağıtılıyor para.
    Buyuk bankalarin kurduklari fonlar miydi?
    yazdiklarim yatirim tavsiyesi degildir.

Alıntı Originally Posted by hayrani Yazıyı Oku
    ben de son kalan küçük miktar nnf'lerimi gönderdim. son düzenlememle birlikte iki ayaklı hsyf sistemimi tkf ve rbh'den oluşturdum. maçı da beğeniyorum ama mümkün olduğunca banka hisselerinden uzak olmak istiyorum.
    hayırlı olsun. bendeki mac oranı çok az olacak tkf ye göre. Dün bir çok eski bir borsacı abimle telefonda uzun uzun sohbet ettik. Çok eski tacirler müşterisidir kendisi. TKF yi yöneten ekibi iyi tanıyor. Anlattıkları bana güven verdi.
    TKF ile ilgili tek endişem, tacirlerin ufaktan serbest fonlara yöneleceği. TTL fonunda çok başarılılar, yakında 1 tane daha serbest kuracağız dediler geçen gün bana. Ekibin dikkati ve odağı kayar mı diye ufak bir endişem var sadece.
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

Sayfa 106/1003 İlkİlk ... 65696104105106107108116156206606 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •