Sayfa 12/1003 İlkİlk ... 210111213142262112512 ... SonSon
Arama sonucu : 8020 madde; 89 - 96 arası.

Konu: Yatırım fonları vııı

1.  Alıntı Originally Posted by Tbey35 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar iş bankası ile çalışan var mı? Bu saat 15.20 ye kadar diğer fonların güncel fiyatları portföyde görüldüğü halde TCD fonun hala dünkü fiyatı var. Güncellenmemiş. Neden anlayamadım.
    Sayın Tbey, ben de iş cebi kullanıyorum.Hesabımda bazen TKF 12'ye kadar bile güncellenmemiş oluyor.
    Başka fonlarda böyle bir problemle hiç karşılaşmıyorum.
    Tacirlerin saklayıcısı İş bankası.Belki bir alakası vardır.
    Saygılar.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,927
    Bistteki geçen haftaki yükseliş feyk miymiş ne acaba? Bu arada geçen haftaki dolar düşüşünde vatandaşlar dolar satmayıp alıma devam etmişler habere göre. Umarım yöneticilerimiz bu tabloyu iyi okuyup ona göre kararlar alırlar...

https://www.sozcu.com.tr/2020/ekonom...-aldi-6128898/
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,927
     Alıntı Originally Posted by Scarface87 Yazıyı Oku
    Cuma öğleden önce verdiğim satış bugün mü geçer hesaba ? MAC? Finansbank emri almamış mı ya da ? Nasıl hesaplanır ?
    Cuma öğleden önce satış emri verdiyseniz bugün 14,30dan sonra hesabınıza geçer. Ara ara kontrol edin, çünü kesin bir saat olmuyor erken veya daha geç olabiliyor bazen...

4. hsyf'lerin bist100'e göre performansları hızla gerilemeye devam ediyor.
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,927
    deniz43 arkadaşımızın mb rezervleri ile ilgili mesajını önemli olduğunu düşündüğümden aşağıda paylaşıyorum:

Alıntı Originally Posted by deniz43 Yazıyı Oku
    Evet,Merkez Bankası geçen hafta algı yönetimine destek için ,kamu bankaları üzerinden net rezervlerinden satışlarına devam etmiş ama merkez bankasının swaplar hariç net rezervi (-) 55.1 milyar dolara,swaplar ve altın hariç net döviz rezervleri(-)84.2 milyar dolara inerken, artık swaplar ve altın dahil net rezervleri de sıfıra çok yaklaşmış duruma gelmiş gözüküyor.Bundan sonra nereden satış yapacak merak ediyorum.

*BİN13 Kasım 2020 Cuma
    Dış varlıklar 657,537,805
    Dış yükümlülükler 43,302,987
    Bankalar döviz mevduatı 473,849,141
    Kamu döviz mevduatı 81,239,820
    NET DÖVİZ REZERVİ(TL) 59,145,857
    1USD 7.6435
    NET DÖVİZ REZERVİ(USD) 7,738,059
    Altın rezervi 29,008,017
    Swap ile merkez bankasına 62,887,000
    emanet gelen para

Swap hariç net rezerv(altın dahil)-55,148,941
    Swap hariç net rezerv(altın hariç)-84,156,957

6.  Alıntı Originally Posted by hellistheothers Yazıyı Oku
    nnf 0.04 %
    ıdy 0.12 %
    Idy takip etmiyorum ancak nnf performansı yerlerde.Üstelik sosyal medyada geçmiş performanslarını paylaşarak başarısızlıklarını gizlemeye çalışmaları hiç hoş değil.Yatırımcı fonun endeksten daha fazla getiri elde etmesine endeks düşüşünden daha az düşmesine bakar.Kimse endeksin-%3 düştüğü bir günde fon neden-%2 düştü diye eleştirmez hatta başarı sayıp alkışlar.Alternatif fonlar fazlasıyla var bu yönetim kafasıyla çok yatırımcı kaybeder.

SM-J710FQ cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by Eren8002 Yazıyı Oku
    Idy takip etmiyorum ancak nnf performansı yerlerde.Üstelik sosyal medyada geçmiş performanslarını paylaşarak başarısızlıklarını gizlemeye çalışmaları hiç hoş değil.Yatırımcı fonun endeksten daha fazla getiri elde etmesine endeks düşüşünden daha az düşmesine bakar.Kimse endeksin-%3 düştüğü bir günde fon neden-%2 düştü diye eleştirmez hatta başarı sayıp alkışlar.Alternatif fonlar fazlasıyla var bu yönetim kafasıyla çok yatırımcı kaybeder.

SM-J710FQ cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Nnf sanırım Viop'ta günlerdir terste kaldığından son bir ayı cok kötü geçirdi, bugün bakalım endeks düşüşünde ne yapacak?

Alıntı Originally Posted by melihsah Yazıyı Oku
    Nnf sanırım Viop'ta günlerdir terste kaldığından son bir ayı cok kötü geçirdi, bugün bakalım endeks düşüşünde ne yapacak?
    Türev payı çok düşük fon ağzına kadar malda şuan
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

Sayfa 12/1003 İlkİlk ... 210111213142262112512 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •