Sayfa 174/1003 İlkİlk ... 74124164172173174175176184224274674 ... SonSon
Arama sonucu : 8020 madde; 1,385 - 1,392 arası.

Konu: Yatırım fonları vııı

1. Ipj % + 2.20

Dünkü kaybını telafi etmiş.

2.  Alıntı Originally Posted by HMZ STBYK Yazıyı Oku
    iş pörtföyün IstanbulByükBlediye fönü 20 küsür gün önceki değerinde ... yataya bağlamış ... fena fön değil uzun vadede mevduat üzeri yani ... robo fon bu robonun atak olanı ... biraz panter gibi yani ... panter fon ... fonun gaydasını da hüseyin çalıyormuş ...

https://www.isportfoy.com.tr/tr/yatirim-fonu/IBB/TRL
    Arada yatay dönemleri oluyor, son dönemde ters repo oranı yükseldi, muhtemelen tahvil ve bonolarda dönüşümler yaptılar, yakında tekrar rutinine girer diye düşünüyorum.

İş Portföy yetkilisi Serra Hanım'ın programında anlatmıştı, çeşitli algoritmalara göre hareket ediyorlar. İsmindeki "ROBO" da buradan geliyor. sanırım. 4 aydır taşıyorum, yataya sardığı dönemlerde oranımı arttırdım, şimdiye kadar pişman etmedi.

Borsadaki ralli oluşumuna bakarak acaba eıb, suc, sua gibi defansifler yerine tcd kadar olmasa da orta riskli değişkenler mi tercih etmek lazım kararsız kaldım

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

4.  Alıntı Originally Posted by pit Yazıyı Oku
    Borsadaki ralli oluşumuna bakarak acaba eıb, suc, sua gibi defansifler yerine tcd kadar olmasa da orta riskli değişkenler mi tercih etmek lazım kararsız kaldım

Orta riskli değişkenler de endeks düşüşünde hisse yogunlar kadar düşüyor hatta bazen daha fazla düşüyor. O yüzden ya defansif değişken ya da türev de kullanan hisse yoğun fon tercih ediyorum. Tercih sizin tabi ki. Bence endeksin -2,-3 düştüğü günlerde ki kayiplari karşılaştırıp öyle karar verin. Pazartesi günü yaşanan düşüş bunun için bir gösterge olabilir...

5.  Alıntı Originally Posted by pit Yazıyı Oku

Ben gazı kökledim, motora nefes aldırmıyorum,

tcd, ipb, tkf,mac, gmr, gma, aes, yas, ti3

6. https://twitter.com/NNFHedefPortfoy/...662226951?s=20

NNF seans bitiminde kesin olmayan getiri oranlarını yayınlamaya başladı.

Bugün NNF +0.95% tahmini getiri
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi olmayıp şahsi görüşümdür.

7. 2021 yilindan itibaren borsada guzel bir trend baslayacagini dusunuyorum bende.Riskleri biraz daha arttirmayi hedefliyorum.
    Ayrica TCD'nin uzun vadede TKF'yi gececegi kanaatindeyim.
    Saygilar.

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 174/1003 İlkİlk ... 74124164172173174175176184224274674 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •