Sayfa 2/1003 İlkİlk 123412521025021002 ... SonSon
Arama sonucu : 8020 madde; 9 - 16 arası.

Konu: Yatırım fonları vııı

CDS 397, uzun bir aradan sonra 400 ün altını gördük. Umarım perşembeden sonra da böyle devam eder ...

Yeni başlık forum ahalisine hayırlı olsun.

3. hayırlı olsun yeni başlık herkese kazanç getirsin ....

aft ve yay ın ipi cekildi ,moderna aşı haber i ile ,beklemek fayda etmeyecek sanırım artık

5. Yeni başlık hayırlı olsun

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Merkez Kur +0,59

7.  Alıntı Originally Posted by ~YTA~ Yazıyı Oku
    CDS 397, uzun bir aradan sonra 400 ün altını gördük. Umarım perşembeden sonra da böyle devam eder ...
    aksini düşünmek dahi istemiyorum dostum. sabah burak Arslan'ı dinliyorum. piyasalar en az 400 bazlık artış bekliyor, nasıl olsa dolar da düştü. en iyisi bir iki puanlık artışla geçiştirelim gibi bir durum olursa çok fena olur, yabancı yatırımcı iktidara bir şans daha tanıdı. yeni atamalar ve verilen demeçlere göre rasyonel şekilde ekonomi politikalarının yürütüleceğine göre pozisyon alıyor. bir kez daha hayal kırıklığı yaşanırsa dolar bir iki günde eski zirvelerine gelir. daha da kötüsü yabancı yatırımcı, iktidar değişikliği oluncaya kadar ülkemize asla uğramaz diyor.

8.  Alıntı Originally Posted by hayrani Yazıyı Oku
    aksini düşünmek dahi istemiyorum dostum. sabah burak Arslan'ı dinliyorum. piyasalar en az 400 bazlık artış bekliyor, nasıl olsa dolar da düştü. en iyisi bir iki puanlık artışla geçiştirelim gibi bir durum olursa çok fena olur, yabancı yatırımcı iktidara bir şans daha tanıdı. yeni atamalar ve verilen demeçlere göre rasyonel şekilde ekonomi politikalarının yürütüleceğine göre pozisyon alıyor. bir kez daha hayal kırıklığı yaşanırsa dolar bir iki günde eski zirvelerine gelir. daha da kötüsü yabancı yatırımcı, iktidar değişikliği oluncaya kadar ülkemize asla uğramaz diyor.
    hayrani bey aşının dağıtılmaya başlaması altını nasıl etkiler acaba?
    yazdiklarim yatirim tavsiyesi degildir.

Sayfa 2/1003 İlkİlk 123412521025021002 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •