Sayfa 250/1003 İlkİlk ... 150200240248249250251252260300350750 ... SonSon
Arama sonucu : 8020 madde; 1,993 - 2,000 arası.

Konu: Yatırım fonları vııı

1.  Alıntı Originally Posted by tradestop Yazıyı Oku
    Qinvest ile az önce görüştüm, Elz bazı bankalarda gözüküyor, bazılarında gözükmüyor diye, bazı bankalar ön mütabakat yapmış bugün gözükebilir, tüm banklara da pazartesi açılacağını ifade ettiler. Minimum 1.000 adet olacağını söylediler.
    Valla MAC yıllarca en az 10 bin liralık alınacak şekilde idi. O yüzden portföy büyüklükleri çok çok altında kaldı muadillerinin. Fonlar daha oturaklı olur giren çıkan az olur diye yanlış bir stratejiye kayıyorlar bazen. Ancak tasarruf eden, düzenli alan yatırımcıyı da kaçırıyorlar bu şekilde. Zaten pay geri alım için fonlar %3 -4 ayırıyorlar her gün likit. Onun üstüne çok çok nadir çıkıyor yatırımcı satış emri nette. En kötü dip günlerinde bile çıkış sınırlı oluyor. Keşke 100 adet yapsalarmış.
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

2.  Alıntı Originally Posted by paravarhuzurvar Yazıyı Oku
    Hazır yeri gelmişken bir sorum bir sorunum var sua ile ilgili...
    Zamanında almışım bu sua yı sonra da satmışım ancak; alım satım en az 100 pay...ben nasıl almışım bilmiyorum ancak satarken 6 pay elimde kaldı...hala duruyor... şimdi 94 alamıyorum 6 satamıyorum...atsan atamam satsan satamam durumu...nasıl bir yol lazım
    Benim aracı kurumdan 101 adet alış girebildim

3.  Alıntı Originally Posted by tradestop Yazıyı Oku
    Bu arada tefasla yazışma yapıyorlarmış, minimum 1 adet olacak, tefasa yanlış girilmiş diye ifade ettiler.
    Burgan Yatırım'dan şu anda ELZ'yi 1 adet olarak alabiliyorum.

4.  Alıntı Originally Posted by tradestop Yazıyı Oku
    Bu arada tefasla yazışma yapıyorlarmış, minimum 1 adet olacak, tefasa yanlış girilmiş diye ifade ettiler.
    Fonda aselsan var mi acaba malum yaptirim konusuluyor.
    yazdiklarim yatirim tavsiyesi degildir.

5.  Alıntı Originally Posted by hellistheothers Yazıyı Oku
    suc 0.09
    oph 0.40
    OPI incelediniz mi syn. hellistheothers. Sanırım temettü hisselerine yatırım yapıyorlar. GSP yerine tercih edilebilir mi acaba?
    yazdiklarim yatirim tavsiyesi degildir.

6.  Alıntı Originally Posted by tradestop Yazıyı Oku
    Qinvest ile az önce görüştüm, Elz bazı bankalarda gözüküyor, bazılarında gözükmüyor diye, bazı bankalar ön mütabakat yapmış bugün gözükebilir, tüm banklara da pazartesi açılacağını ifade ettiler. Minimum 1.000 adet olacağını söylediler.
    dünkü görüşmemde bana da pazartesi demişlerdi, demek ki sorun yok. rbh kontenjanımı buraya taşıyacağım inşallah.

7. Dolar 8 tl yi aştı noluyo yine.dıj güçler mi

8.  Alıntı Originally Posted by hayrani Yazıyı Oku
    dünkü görüşmemde bana da pazartesi demişlerdi, demek ki sorun yok. rbh kontenjanımı buraya taşıyacağım inşallah.
    Ziraat borsa hesabımda gözüküyor, ziraat bankası normal hesabımda gözükmüyor. Ama çoğu bankadan bugün alınabiliyor minimum 1 adet ile.

Sayfa 250/1003 İlkİlk ... 150200240248249250251252260300350750 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •