Sayfa 315/1003 İlkİlk ... 215265305313314315316317325365415815 ... SonSon
Arama sonucu : 8020 madde; 2,513 - 2,520 arası.

Konu: Yatırım fonları vııı

1.  Alıntı Originally Posted by melihsah Yazıyı Oku
    Son bir ve uç aylıkta endeks kadar getirisi olmuş, bu durum aslında başarısız olduğunu gösteriyor. Altı aylık getirisi ise diğer hisse yoğun fonlara göre kötü. Yeni bir fon ve şu getiriler ile Tkf'nın gerisinde duruyor.
    o zaman tkf de başarısız mac de başarısız üç aylığa göre bakınca ?
    samurayların pirinç tarlalarındaki çay seremonilerinde, çay kaselerinin içine dalıp, suikast için vakit kollayan hain ninjalardık.
    hamza sütbıyık; rasyonel akla atılan imza.

2.  Alıntı Originally Posted by HMZ STBYK Yazıyı Oku
    o zaman tkf de başarısız mac de başarısız üç aylığa göre bakınca ?
    Evet üç aylığa bakınca başarısız duruyorlar, ama üç ay fon yatırımı için kısa bir süre. Bu iki fonun yönetimini beğeniyorum uzun vadede endeksi çok rahat geçeceklerine inanıyorum. Zaten geçmiş başarıları da bunu gösteriyor. Bu üç aylık yükselişi en iyi değerlendiren fon Tcd gibi duruyor.

3.  Alıntı Originally Posted by melihsah Yazıyı Oku
    Evet üç aylığa bakınca başarısız duruyorlar, ama üç ay fon yatırımı için kısa bir süre. Bu iki fonun yönetimini beğeniyorum uzun vadede endeksi çok rahat geçeceklerine inanıyorum. Zaten geçmiş başarıları da bunu gösteriyor. Bu üç aylık yükselişi en iyi değerlendiren fon Tcd gibi duruyor.
    piyanocu hanımın videosunda , beyaz saçlı uzun adamın sohbetinden delişmen fonları ile ilgili hiç ışık enerji aktif takip ediyoruz dinamiğiz voltranı alamadım... hisse yöğün fönlarında da olası düşüşlerde majitten farklı olmayacaklar sanırım... bu durum bağlamında tekalif yerine majit bir numaralı tercihim ... tcdd çuf çufda çok temkinli gidiyorum... iyi güzel bir düzetme , ya da uzun süren 2 ay üzeri bir git gel yatay bant hareketi görmeden yüklü margarinlemem...
    samurayların pirinç tarlalarındaki çay seremonilerinde, çay kaselerinin içine dalıp, suikast için vakit kollayan hain ninjalardık.

4.  Alıntı Originally Posted by HMZ STBYK Yazıyı Oku
    piyanocu hanımın videosunda , beyaz saçlı uzun adamın sohbetinden delişmen fonları ile ilgili hiç ışık enerji aktif takip ediyoruz dinamiğiz voltranı alamadım... hisse yöğün fönlarında da olası düşüşlerde majitten farklı olmayacaklar sanırım... bu durum bağlamında tekalif yerine majit bir numaralı tercihim ... tcdd çuf çufda çok temkinli gidiyorum... iyi güzel bir düzetme , ya da uzun süren 2 ay üzeri bir git gel yatay bant hareketi görmeden yüklü margarinlemem...
    Haydar bey serbest fon kuracakmış. Bu durum maciti nasıl etkiler sizce?
    yazdiklarim yatirim tavsiyesi degildir.

5.  Alıntı Originally Posted by fon_fan Yazıyı Oku
    Haydar bey serbest fon kuracakmış. Bu durum maciti nasıl etkiler sizce?
    çıkar çatışmasına girmeyecekleri için nötr olur diye düşünüyorum... hatta serbest fönde bir hisseye yüklenirse o hisse majitte de varsa olumlu olabilir... bilemiyorum ayrıntılarını önce anlayalım sonra fikrimize ekmek banarız ...

6.  Alıntı Originally Posted by HMZ STBYK Yazıyı Oku
    Pandemi düşüşünde elimde Tcd fon ile yakalandım ordan döner burdan döner derken bir ayda %40 zarar yazdı. Sonra çabuk toparladı tabi. Bundan sonra seçimim Tkf yönünde. Tcd fon yükselişler de agresif olduğu gibi düşüş dönemlerinde de çok agresif oluyor.

7. Aynen katılıyorum.Pandemi dönemi bende yakalandım.Eksi 4-5 ler çok gördük.İşin garip tarafı Okan beyin röportajda dediği gibi türev filan kullanmadılar.Söylemesi kolay ama uygulsmada maalesef o dönem yapmadılar.Onun için temkinli olmakta fayda var.
     Alıntı Originally Posted by melihsah Yazıyı Oku
    Pandemi düşüşünde elimde Tcd fon ile yakalandım ordan döner burdan döner derken bir ayda %40 zarar yazdı. Sonra çabuk toparladı tabi. Bundan sonra seçimim Tkf yönünde. Tcd fon yükselişler de agresif olduğu gibi düşüş dönemlerinde de çok agresif oluyor.
    Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Zaten pandemi gibi bir dusus bekliyorsaniz hsyf lerde ayni sekilde etkilenecektir.Satmak daha iyi olacaktir.

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 315/1003 İlkİlk ... 215265305313314315316317325365415815 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •