Sayfa 355/1003 İlkİlk ... 255305345353354355356357365405455855 ... SonSon
Arama sonucu : 8020 madde; 2,833 - 2,840 arası.

Konu: Yatırım fonları vııı

Anladığım kadarıyla fon sepeti fonlarının stopajı hususunda da bir netlik yok.

"Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir."

2.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Evet satıp yeniden almak lazım

Ayrıca hangi fon sıfır stopaj bu konuda tam netlik kazanması lazım meselenin
    Bir stopaj düzenlemesinin ille vatandaşı çakallığa sevketmesi çok hüzünlü gerçekten. Bütün olumlu düzenlemeler gibi geriye dönük yansıtabilirlerdi.

Elimdeki fil'leri ppz'ye çeviririm bu fırsatla.
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

3.  Alıntı Originally Posted by hellistheothers Yazıyı Oku
    Bir stopaj düzenlemesinin ille vatandaşı çakallığa sevketmesi çok hüzünlü gerçekten. Bütün olumlu düzenlemeler gibi geriye dönük yansıtabilirlerdi.

Merhaba hocam bugün geçerli mi şimdi fonlarda sıfır faiz mi alınacak kesin

4. Bilgi...

Fiba Portföy'den Nesil Hanım'la görüştüm, ppf'leri satıp tekrar alma mevzunu. ''Şu anda maalesef öyle görünüyor, fakat bir karışıklık var, biz bugün yarın vergi tarafı ile görüşüp netleştireceğiz, yarın tekrar görüşelim son durumu dediler.
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

5.  Alıntı Originally Posted by HRS Yazıyı Oku
    Merhaba hocam bugün geçerli mi şimdi fonlarda sıfır faiz mi alınacak kesin
    Hocam ben yarını bekleyeceğim , bir görüşme yaptım oradan net sonuç dönerlerse burada da paylaşacağım sonucu. Çünkü eğer eskiyi de kapsayacak şekle gelirse bu sefer satarsak boşu boşuna birikmiş stopajı ödemiş olacağız.

6.  Alıntı Originally Posted by hellistheothers Yazıyı Oku
    Hocam ben yarını bekleyeceğim , bir görüşme yaptım oradan net sonuç dönerlerse burada da paylaşacağım sonucu. Çünkü eğer eskiyi de kapsayacak şekle gelirse bu sefer satarsak boşu boşuna birikmiş stopajı ödemiş olacağız.
    Anladım hocam sağ olun benim fon yok ing 16 dayım girsem mi bugün acaba

7. Ppf 'si olan arkadaşlar kendi kurumlarına satıp almak mı gerekecek diye arayıp küçük çapta baskı yaparlarsa, bu baskıyı onlarda regüle eden kamuya yollar , düzenleme genişletilebilir belki eskiye de dönük.

8.  Alıntı Originally Posted by hellistheothers Yazıyı Oku

Sattiktan sonra 1 gun kayip oluyor mu sizde de? Saat 14.00 civari yatiyor para o saatten sonra da fon alinmiyor garantide.
    yazdiklarim yatirim tavsiyesi degildir.

Sayfa 355/1003 İlkİlk ... 255305345353354355356357365405455855 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •