Sayfa 394/1003 İlkİlk ... 294344384392393394395396404444494894 ... SonSon
Arama sonucu : 8020 madde; 3,145 - 3,152 arası.

Konu: Yatırım fonları vııı

1.  Alıntı Originally Posted by turali Yazıyı Oku
    23 Aralıkta İş'ten 801 ppf alıp 24 Aralıkta bozdurdum, stopaj kesti. 850 7240724 telefondan kayıt açtırdım, cevap bekliyorum...
    23 Aralık ta ppf aldığınızda hesabınızda daha önceden alınmış hiç ppf yokmuydu, sadece 23 Aralık ta aldığınız miktar kadar mı ppf vardı.

2. Günlük alim satım üstad. Bankalar arası fark oldu. Müsteri temsilcisinin haberi yok vakıfta.
     Alıntı Originally Posted by hellistheothers Yazıyı Oku
    Hocam daha önce aldığınız fonda keser zaten. 23 aralıktan sonra alınan ppf'lerden kesilmeyecek. Eskiyi kapsamıyor. Bugün 13 bin küsür stopaj ödedim eski tarihli sattığım ppf'ler için. Ama bu belirlenen aralıkta alınanlardan kesilmeyecek.

23 aralıktan önce elinizdeki ppf'leri kapsamıyor yani. O tarihten sonra iktisap edinilen/alınanı kapsama alıyor düzenleme.

Denemek için dün aldığınızı bugün satmanız gerek. Elinizde daha önce portföyde olan bir fondan 1 tane satsanız da olmaz.
    Çünkü fifo ( first in first out) işler. ilk giren ilk çıkar. 1 tane sattığınızda portföye en eski giren fon ilk satılır.
    Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by hayrani Yazıyı Oku
    altın fonlarının da muhaf oması ilginç olmuş. binde 2 vergi ve yüzde bir banka makasını düşününce altın fonu da güzel bir alternatif haline geliyor bu durumda. katılım fonlarındaki enteresanlık ta ilginç. bu gün de kpc eksi yazarken rbh toparlamış. anlaşılan uzun vadede üç aşağı beş yukarı birbirlerine yakın getirecekler. rbh'nin önceki aylarda yaptığı gibi durumlar, anlaşılan istisna. y
    ine benzer tavan serileri yakalalayabilirlermi soru işareti.
    KPCyi hlgyo asagi cekti sanirsam. Ard arda gelen tavanlar sonrasi satmalarini beklerdim. RBH kartnlari taban serileri baslamadan satmisti.
    yazdiklarim yatirim tavsiyesi degildir.

4.  Alıntı Originally Posted by matac Yazıyı Oku
    En yakın 22 ekim bir hafta oncesi ve sonrasını incelemenizi tavsiye ederim. Hisse oranı değişimi piyasaya göre reaksiyon gösterip göstermediğine bir örnek olabilir.
    Önceki değişimleri nereden görebiliriz. Dediğim gibi GMA-Çoklu Varlık Değişken Fon uzun vadede istikrarlı görünüyor ve mevduat üstü getirisi de cazip. Buradaki arkadaşlar çok tecrübeli, Azimut genel olarak fon yönetiminde nasıldır acaba?

5.  Alıntı Originally Posted by Dali45 Yazıyı Oku
    Önceki değişimleri nereden görebiliriz. Dediğim gibi GMA-Çoklu Varlık Değişken Fon uzun vadede istikrarlı görünüyor ve mevduat üstü getirisi de cazip. Buradaki arkadaşlar çok tecrübeli, Azimut genel olarak fon yönetiminde nasıldır acaba?
    Tefaş'ta tarihsel veriler kısmında fonu ve tarih aralığını seçip , alttaki tab'da portföy dağılımı ile günlük dağılımı görebilirsiniz.
    Azimut'un para piyasası fonu ppz kategorisinde şu anda lider, yabancı fon sepeti fonu gbc, uzun vade getirilerde en iyilerinden, sürekli kıyas kriterlerini yenen ve aktif yönetilen bir fon , değişkeni gma'da orta riskli değişkenlerde iyilerden.
    Azimut, en iyi 6-7 kurum arasında fon yönetiminde kanımca.
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

6.  Alıntı Originally Posted by hellistheothers Yazıyı Oku
    Tefaş'ta tarihsel veriler kısmında fonu ve tarih aralığını seçip , alttaki tab'da portföy dağılımı.
    Merhabalar hocam ppz ye geçtim ben de şimdi ppz geçmedi hesaba 2.30 dan sonra mı geçer acaba

7.  Alıntı Originally Posted by HRS Yazıyı Oku
    Merhabalar hocam ppz ye geçtim ben de şimdi ppz geçmedi hesaba 2.30 dan sonra mı geçer acaba
    Merhaba hocam, evet öğleden sonra 14-14.30 gibi geçer.
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

8. Ppz benim de gözdem haline geldi,mevduat ingde günlükteydi arada çok aşırı fark oluyor getiri olarak bakalım umarım daha iyi performans görürüz.

Sayfa 394/1003 İlkİlk ... 294344384392393394395396404444494894 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •