Sayfa 4/1003 İlkİlk ... 234561454104504 ... SonSon
Arama sonucu : 8020 madde; 25 - 32 arası.

Konu: Yatırım fonları vııı

1. iShares MSCI Turkey ETF’sinde son beş hafta üst üste yatırım gerçekleşerek iki yılın en uzun fon girişi serisi kaydedildi- bloomberght.com
    bloomberght.com internet sitesinde yayınlanan habere göre; New York’ta işlem gören ve en büyük Türk hisse senetleri ETF’si olarak dikkat çeken iShares MSCI Turkey ETF’si son beş hafta üst üste yatırım çekerek iki yılın en uzun fon girişi serisine imza attı.

Bloomberg'in haberine göre yatırımcılar geçtiğimiz beş haftada ETF’ten 36,9 milyon dolarlık alım yaptı. iShares MSCI Türkiye ETF’sinde en uzun giriş serisi yedi hafta ile 2018 yılında yaşanmış, seri Kasım 2018’de yaşanan çıkışla son bulmuştu.

2.  Alıntı Originally Posted by melihsah Yazıyı Oku
    Teşekkürler, izahnamede ben de bilgi bulamadım yarın deneme yapıp sonucu burada yazarım
    fonların en son alım satım vakitleri, fondan fona değişkenlik gösterse de en erkeni 12.30, en son da 13.30'dur ve bu saatlerden on dakika kadar önce işlem yapmakta fayda vardır. bu durumda da 13.30'dan sonra aynı gün için hiç bir fona alımsatım talimatı verilemez. yani merkezin kararını görüp o an için fonu satıp alayım diyemeyiz.

Alıntı Originally Posted by hayrani Yazıyı Oku
    fonların en son alım satım vakitleri, fondan fona değişkenlik gösterse de en erkeni 12.30, en son da 13.30'dur ve bu saatlerden on dakika kadar önce işlem yapmakta fayda vardır. bu durumda da 13.30'dan sonra aynı gün için hiç bir fona alımsatım talimatı verilemez. yani merkezin kararını görüp o an için fonu satıp alayım diyemeyiz.
    Bende aynı şeyleri yazacaktım, Tefaş aracılığı ile alınan fonlarda bence de bu şekilde. Zaten Merkez bankası kararından sonra iptal olabilseydi herkes o na göre hareket ederdi.

4. 13.30 dan sonra hiçbir fona satım talimatı ve bunun iptalini yapamazsınız.bankaların kendi günlük alınıp satılabilen ppf fonları dışında

5. Ons güzel toparladi.
    Aşı haberlerini önemsemiyor artik.
    Haftayada astrazeneca'nin aşi haberini duyariz

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by onurbey Yazıyı Oku
    Ons güzel toparladi.
    Aşı haberlerini önemsemiyor artik.
    Haftayada astrazeneca'nin aşi haberini duyariz

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ben altın fiyatını takip etmiyorum. Altında düşüş trendi başlamışsa zaten gbc fon yöneticisi benim adıma yapar değişikliği
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

7.  Alıntı Originally Posted by dell14 Yazıyı Oku
    aft ve yay ın ipi cekildi ,moderna aşı haber i ile ,beklemek fayda etmeyecek sanırım artık
    dolar tl bakimindan yoksa dax nasd** bakimindan?
    Canlar gider heyyyy

8.  Alıntı Originally Posted by pit Yazıyı Oku
    ben altın fiyatını takip etmiyorum. Altında düşüş trendi başlamışsa zaten gbc fon yöneticisi benim adıma yapar değişikliği
    GBCnin aktif yonetilmesi cok guzel ama mesela Nasd** yükselişini kaçırdı. Altının yanına biraz nasd** etfleri koyabilirlerdi. Umarım kısa sürede toparlar.
    yazdiklarim yatirim tavsiyesi degildir.

Sayfa 4/1003 İlkİlk ... 234561454104504 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •