Sayfa 5/1003 İlkİlk ... 345671555105505 ... SonSon
Arama sonucu : 8020 madde; 33 - 40 arası.

Konu: Yatırım fonları vııı

1.  Alıntı Originally Posted by meesut Yazıyı Oku
    200-300 civarı artış geleceğini tahmin ediyorum. Altında gelmesi durumunda anında 8,20 test edilir ve kısa süreli trend tersine döner. 200-400 arası biraz yukarı yönlü dalgalanma olur ama 7,50-8 arasında dengelenir diye düşünüyorum, benim tercih ettiğim senaryo bu. Üstü artış olursa ki süpriz olur, sert 7'lere doğru bir hareket olur ve kur 7-7,20 arası dengelenir diye düşünüyorum.

Yani kısaca;
    kötü senaryoda 8,20lerin üzerini hedefleyen bir kur,
    iyi senaryoda 7'leri hedefleyen bir kur,
    satın alınan senaryoda ise, 7,5-8 arası yatay bir kur beklenebilir.
    piyasa artik tcmb ni beklemeyecektir
    olan gecen hafta oldu!
    Canlar gider heyyyy

MSCI TUR, USD bazında %30 yükseldi. Artık "kelepir" olmadığina dair raporlar düştü bile.

XAU da aşıdan çok her zaman olduğu gibi en büyük rakibinden ABD tahvillerinden etkileniyor gibi.

3.  Alıntı Originally Posted by pit Yazıyı Oku
    ben altın fiyatını takip etmiyorum. Altında düşüş trendi başlamışsa zaten gbc fon yöneticisi benim adıma yapar değişikliği
    Aslinda dogrusunu yapiyorsunuz.
    Borsada fiyat takibi damarlarimiza kadar işlemis.Takip etmeyi birakmak lazim
    Saygilar.

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Mps % +0.42 / 2,208997

Yeni başlık hayırlı olsun.bol kazançlar. Mac günü -0,06 oldu. listeye göre bire bir tutuyor.

6.  Alıntı Originally Posted by fon_fan Yazıyı Oku
    hayrani bey aşının dağıtılmaya başlaması altını nasıl etkiler acaba?
    halil reçber tivit atmış. ağustos ayında onz altın 2050 civarındayken düşüş beklentisi uyarısı yapmıştı. aralık sonuna kadar altında bir şey beklemiyorum diyor. ytd

Bir süre olumsuz gittikten sonra cuma günü ve bugün endeksten olumlu yönde ayrıştı. Umarım önceki performansını tekrarlar, ben bir müddet daha (1-1,5 ay) bekledikten sonra nihai kararımı vereceğim.
     Alıntı Originally Posted by tradestop Yazıyı Oku
    Mps % +0.42 / 2,208997
    Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2 side ,ama daha cok nasd dan endişeliyim ,usd bizde sabit gitmeye devam ederse ,alınan risk e gore aft tutmanın anlamı yok.ytd

Sayfa 5/1003 İlkİlk ... 345671555105505 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •