Sayfa 570/1003 İlkİlk ... 70470520560568569570571572580620670 ... SonSon
Arama sonucu : 8020 madde; 4,553 - 4,560 arası.

Konu: Yatırım fonları vııı

1. Defansif degisken ve kısa vadeli borçlanma araçları fonlarını yuksek faizli ortamda karşılaştırmak için şöyle bir tablo yaptım.
    Yorumlarınızı bekliyorum.

https://drive.google.com/file/d/1o_n...ew?usp=sharing

2. 1 bucuk aydır sürdürdüğüm döviz bazlı fonları biriktirmeyi yarın itibarıyla sonlandırdım. Önümüzdeki dönemde defansif faiz bazlıları
    ( defansif değişken defansif katılım, ppf vs.) biriktireceğim, endeks çekilirse, hsyf biriktirmeye dönerim bu kez ama şimdilik çok izin vereceğini sanmıyorum.
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

3.  Alıntı Originally Posted by hellistheothers Yazıyı Oku
    1 bucuk aydır sürdürdüğüm döviz bazlı fonları biriktirmeyi yarın itibarıyla sonlandırdım. Önümüzdeki dönemde defansif faiz bazlıları
    ( defansif değişken defansif katılım, ppf vs.) biriktireceğim, endeks çekilirse, hsyf biriktirmeye dönerim bu kez ama şimdilik çok izin vereceğini sanmıyorum.
    Neden döviz bazlıları bırakıyorsunuz hocam yay, ipj almıştım ben de yeni

4. Eib 0,08 %
    suc -0,01 %
    ktm -0,09 %
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

5.  Alıntı Originally Posted by HRS Yazıyı Oku
    Neden döviz bazlıları bırakıyorsunuz hocam yay, ipj almıştım ben de yeni
    usdtry ucuz bir dönem yaşadı. bugünkü fiyatlarla artık normale döndü kanımca. dayanak varlıkları ucuzlayan fonları biriktirmeyi tercih ediyorum daha çok. tekrar geri çekilirse devam ederim. ama 7.50 üstü biriktirmek için yeterince ucuz değil benim gözümde. muhtemelen oraya yerleşmek üzere.

6. MKK e-yatırımcı verilerine göre
    EIB 0,074365 0,08%
    SUC 2,491018 -0,01%
    NNF 1,412635 0,01%
    RBH 2,693234 0,41%
    OPH 1,887087 -0,46%
    MAC 0,062540 0,23%
    AFO 0,098268 -1,07%

7.  Alıntı Originally Posted by hellistheothers Yazıyı Oku
    usdtry ucuz bir dönem yaşadı. bugünkü fiyatlarla artık normale döndü kanımca. dayanak varlıkları ucuzlayan fonları biriktirmeyi tercih ediyorum daha çok. tekrar geri çekilirse devam ederim. ama 7.50 üstü biriktirmek için yeterince ucuz değil benim gözümde. muhtemelen oraya yerleşmek üzere.
    Anladım hocam satmadınız birikimi bıraktınız peki yeni gelecek bir kaç fon vardı onları almayacak mısınız yenilenebilir enerji fonları bir de elinizde hangi döviz bazlı fonlar var ne topladınız

8.  Alıntı Originally Posted by HRS Yazıyı Oku
    Anladım hocam satmadınız birikimi bıraktınız peki yeni gelecek bir kaç fon vardı onları almayacak mısınız yenilenebilir enerji fonları
    Yok hocam satmadım, ben hiç satmıyorum. Ak portföye güvenim sıfır açıkçası. Ama Aoy'u ( yenilenebilir temiz enerji fonu )bekliyorum , benchmarklarına göre nasıl oLacağınA bakacağım bir kaç hafta. En azından benchmarkı yakalayabilirse, ki hiç sanmıyorum ama o durumda ona girebilirim

Sayfa 570/1003 İlkİlk ... 70470520560568569570571572580620670 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •