Sayfa 63/1003 İlkİlk ... 1353616263646573113163563 ... SonSon
Arama sonucu : 8020 madde; 497 - 504 arası.

Konu: Yatırım fonları vııı

1. Bugün hsyflerin güzel günü olacak diye hissediyorum nedense.
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

2.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Dün 7,6699
    Bugün 7,5785
    Bugün yerli eurobond tahvillerimizin fiyatları da düştü.
    Çifte darbe alacak eurobond fonları.

3.  Alıntı Originally Posted by hellistheothers Yazıyı Oku
    Bugün hsyflerin güzel günü olacak diye hissediyorum nedense.
    Ayni duygular icerisindeyim bende.
    EIB kuzumuz da ppf uzeri getirirse cok guzel olcak
    Saygilar.

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by onurbey Yazıyı Oku
    Ayni duygular icerisindeyim bende.
    EIB kuzumuz da ppf uzeri getirirse cok guzel olcak
    Saygilar.

Bir kere 0,10 yerine 0.01 yanlış yazdım diye korkuyorum aslında ama EIB = 0.24 % hesapladım.

pay fiyatı 0.071948
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Alıntı Originally Posted by hellistheothers Yazıyı Oku
    Bugün hsyflerin güzel günü olacak diye hissediyorum nedense.
    nnf ve tkf iyi olacak dostum
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

6.  Alıntı Originally Posted by hellistheothers Yazıyı Oku
    Bir kere 0,10 yerine 0.01 yanlış yazdım diye korkuyorum aslında ama EIB = 0.24 % hesapladım.

pay fiyatı 0.071948
    Olsun hocam hata da olur bazen insanlik hali.
    Erkenden bildiriminiz icin tesekkurler.
    Saygilar.

Piyasa dinamiklerini bozmadan, saçma sapan kur hedefleri ile serbest piyasaya müdahaleler yapmadan artacak kur enflasyon kadar olur. Bunu da herkes kabullenir, bilakis ihracatçı firmalara katkısı olup, tüketime dayalı ithalatı da düşürür.
    Ancak henüz yukarıda yazdığımın yapılacağına hiç kimse inanmıyor, yatırım yapılabilir seviyenin 5 kademe altında olduğumuz için kalıcı fon yatırımları da gelemez. Ancak kısa süreli hedge fonlar belki giriş yapabilir.
    Şuanki ekonomi yönetiminin dıj güçler, faiz baronları vs vs hayali düşmanlar uydurmadan yatırım yapılabilir seviyeye doğru puanımızı arttırmaya odaklanması lazım. İşte o zaman o dth lar da çözülür, borsalar da rekorlar kırar, tahvil faizleri aşağıya gelir vs vs vs
    Biraz hayalperestlik yaptım ama açıkcası daha önce dediğim gibi sorunu yaratanlardan çözüm beklemek de saçma oluyor...
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

8.  Alıntı Originally Posted by pit Yazıyı Oku
    Piyasa dinamiklerini bozmadan, saçma sapan kur hedefleri ile serbest piyasaya müdahaleler yapmadan artacak kur enflasyon kadar olur. Bunu da herkes kabullenir, bilakis ihracatçı firmalara katkısı olup, tüketime dayalı ithalatı da düşürür.
    Ancak henüz yukarıda yazdığımın yapılacağına hiç kimse inanmıyor, yatırım yapılabilir seviyenin 5 kademe altında olduğumuz için kalıcı fon yatırımları da gelemez. Ancak kısa süreli hedge fonlar belki giriş yapabilir.
    Şuanki ekonomi yönetiminin dıj güçler, faiz baronları vs vs hayali düşmanlar uydurmadan yatırım yapılabilir seviyeye doğru puanımızı arttırmaya odaklanması lazım. İşte o zaman o dth larda çözülür, borsalarda rekorlar kırar, tahvil faizleri aşağıya gelir vs vs vs
    Biraz hayalperestlik yaptım ama açıkcası daha önce dediğim için sorunu yaratanlardan çözüm beklemek de saçma oluyor...
    Ben dıj güşler, karanlık minnaklar , amariha cia mossad rotşild falan işlerinin hiç biteceğini sanmıyorum. Onlar joker . Sıkıştı mı bahane hazır.
    Benim küçük yiğenim vardı, bir şeyi kırdığında ben kırmadım abudik kırdı , ne zaman yanlış bir şey yapsa abudik yaptı derdi hep. Kimse o abudik. Pis abudik kaka abudik derdik atlatırdı.

Yüzleşmek zordur, abudikler kolay.

Sayfa 63/1003 İlkİlk ... 1353616263646573113163563 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •