Sayfa 638/1003 İlkİlk ... 138538588628636637638639640648688738 ... SonSon
Arama sonucu : 8020 madde; 5,097 - 5,104 arası.

Konu: Yatırım fonları vııı

1.  Alıntı Originally Posted by Saf_sata Yazıyı Oku
    Hocam selamlar. TKF lerin hepsini dönüştürdün mü diğer HSYF lere? Son zamanlardaki en büyük pişmanlığım sen OPH yi zikrettiğinde "biraz daha izleyeyim" kararım oldu. Ama HSYF için bekleyen son dilimi mevcutlara bölmektense OPH ye ayırmaya karar verdim. Böylelikle 4 HSFY+TCD olarak nihai amaca ulaşmış olacağım inşallah.
    Yok hocam tkf'yi yaklaşık 5 yıldır taşıdığım için biraz meblağı büyük diğerlerine göre, ancak peyderpey dönüştürüyorum başka hsyf'lere. valör kaybetmemek için, elimdeki nakit miktarı kadar ( bu durumlar/dönüşümler için %1 nakitte tutuyorum hep ) satış giriyorum fona, gireceğim fona da alış göndererek yapıyorum aynı gün. 1- 1,5 ay alır süreç.
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

2.  Alıntı Originally Posted by byroltr Yazıyı Oku
    Evet.1 saat önce YAY fonunun parası geldi bir başka fon alış talimatını verebildim 13 öncesi.Sizde niye öyle anlamadım.İlginç olan çok şey var orda ama bunu anlamadım doğrusu.
    Fona göre mi değişiyor acaba dicem de o da saçma
    Ben ppz ve ahu da işlem yaptım yakın zamanda mesela

imkanınız varsa bu iki fondan bikaç adet alıp denerseniz makbule geçer, bunlar da erken yatarsa arayıp sorayım kuruma adamına göre değişiyor mu diye

3.  Alıntı Originally Posted by yuji Yazıyı Oku
    Fona göre mi değişiyor acaba dicem de o da saçma
    Ben ppz ve ahu da işlem yaptım yakın zamanda mesela

imkanınız varsa bu iki fondan bikaç adet alıp denerseniz makbule geçer, bunlar da erken yatarsa arayıp sorayım kuruma adamına göre değişiyor mu diye
    Fona göre olduğunu sanmam çünkü ben 10-15 fonda işlem yapıyorum.PPZ baktım şimdi Azimut portföyün.Daha geçenlerde GBC satışı yaptım onda da 11 gib geldi para.Sizin hesap direk finansyatırım mı banka üzerinden mi acaba.Biraz saçma ama bilemedim.Finansyatırım Katarlılardan önce çok iyiydi, şimdi hiçbir özelliği yok aslında. Yine de yarın bir denerim isteğinizi.

4.  Alıntı Originally Posted by onurbey Yazıyı Oku
    TCD alımı sınırlandırmış.
    Alım yapılamıyor
    Saygılar.
    TCD banka olacaktir
    neyi kapatacak!?

bos verin yaaa bu fonu isin yapsin!
    Canlar gider heyyyy

5.  Alıntı Originally Posted by byroltr Yazıyı Oku
    Fona göre olduğunu sanmam çünkü ben 10-15 fonda işlem yapıyorum.PPZ baktım şimdi Azimut portföyün.Daha geçenlerde GBC satışı yaptım onda da 11 gib geldi para.Sizin hesap direk finansyatırım mı banka üzerinden mi acaba.Biraz saçma ama bilemedim.Finansyatırım Katarlılardan önce çok iyiydi, şimdi hiçbir özelliği yok aslında. Yine de yarın bir denerim isteğinizi.
    bankada değil hocam. direk aracı kurum hesabından yapıyorum işlemleri

6.  Alıntı Originally Posted by yuji Yazıyı Oku
    bankada değil hocam. direk aracı kurum hesabından yapıyorum işlemleri
    OK hocam, yarın alayım birkaç gün sonra satayım.Size bilgi veririm.

7. Sayın hellistheothers emeklilik için ne kadarlık bir fon büyüklüğü hedefliyorsunuz? Emeklilik yaşınızı kaç olarak belirlediniz. Ben uzman hekim olarak çalışıyorum. 25 yıl olunca emekli olup yaşı bekliyeceğim. 2031 emekli olacağım yıl o zamana kadar ne birikirse.

8. Fon biriktirmek icin OSMEN gibi görece küçük kurumları kullanmak riskli midiir? Turkiyede gecmiste cok batan araci kurum varmis sanirim.
    yazdiklarim yatirim tavsiyesi degildir.

Sayfa 638/1003 İlkİlk ... 138538588628636637638639640648688738 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •