Sayfa 715/1003 İlkİlk ... 215615665705713714715716717725765815 ... SonSon
Arama sonucu : 8020 madde; 5,713 - 5,720 arası.

Konu: Yatırım fonları vııı

1.  Alıntı Originally Posted by sturk16 Yazıyı Oku
    Geçmiş olsun. Ben de EIB var sadece.o da yeşil oldu beni ters köşe yaptı.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    evet beni de eib ve ppz vardı, defansif sepet kurtardı biraz.
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

2.  Alıntı Originally Posted by aliserpil2005 Yazıyı Oku
    Nnf dışında hepsi paraşütsüz düşmüş.türev mürev hikaye .
    Bendeki ikincil favorilerden şu grup endeksten düşük zarar yazmış:

IIH -3,82
    RBH -4,01
    GSP -3,67
    TI3 -4,33

NNF yanına koyduğum IDH ne yapacak merak ediyordum, -4,72 yapmış. Teknolojiler her zamanki gibi -6.5 ötesiyle bayrağı göğüslemiş.

3.  Alıntı Originally Posted by mistyimage Yazıyı Oku
    Bunlar ne yapmış yahu. Bu nasıl bir kazanç.
    https://www.tefas.gov.tr/FonAnaliz.aspx?FonKod=HDH

16th cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    bundan daha beteri var ozel fonda. birde bu getirini cok gormeyin. bir yil onceden bazi hisseler kac kac kat olmus.
    Canlar gider heyyyy

4. Ak Portföy de alternatif enerji fonunu çıkarmadaki zamanlamasından ötürü gurur duyabilir. -6,26 https://snetworkglobalindexes.com/in...uentdata/agigl mayıstan beri düz tırmanırken açılacaktı bu fon. bari 2008'i yakaladığı kasımda aç. diğer başarılı yabancı fonların yanında çok küfür yiyeceklerini düşünüyorum.

5. kafalarımızın oldukça karışık olduğu bu günlerde aklıbaşında profosyonellerin youtube videoları, bizlere daha sağlıklı fikirler veriyor. bu noktada Haluk Canberk hoca bir numaralı favorimdir. ikinci olarak ta zaman zaman insanları gaza getiren kıdemsiz analistlere ve benzer uçacak kaçacak şakşakçılarına oldukça da şiddetli küfürler sallasa da burak arslanı da severim. oldukça sağduyu ve vicdanlı, vatansever bir insandır. ayrıca 2019 yılı temmuzunda kendisine bir şeyler sormak için ulaştığımda Ankara'daki eğitiminde beni ücretsiz olarak misafir etti. o gün akşama kadar epeyce birşeyler öğrenmiş oldum. gerçi görme engelli olduğumdan grafikler falan filan anlayamadım ama, borsanın ne olduğundan tutun da piyasanın işleyişi, mantığı, hiç bir zaman güvenli liman olmayıp sadece güvenli trentler olabileceği gibi temel noktaları kavramış oldum en azından. teknik seviyeleri de kendim çizemesem de haluk hocaların borsapivot sitesinden kontrol edebiliyorum. bu noktada bu sabah attığı video linkini de faydalı olacağını düşündüğümden paylaşıyorum, bol kazançlar dileğiyle

https://youtu.be/0uKIEJYm1_8

6.  Alıntı Originally Posted by Fondip Yazıyı Oku
    Ak Portföy de alternatif enerji fonunu çıkarmadaki zamanlamasından ötürü gurur duyabilir. -6,26 https://snetworkglobalindexes.com/in...uentdata/agigl mayıstan beri düz tırmanırken açılacaktı bu fon. bari 2008'i yakaladığı kasımda aç. diğer başarılı yabancı fonların yanında çok küfür yiyeceklerini düşünüyorum.
    ak portföyün her bir fonu, ayrı bir gurur zaten. 6 ayda 0 getiri sağlayan kira sertifikası katılım fonunun büyüklüğü dahi 25 milyona dayanmış. biz ne dersek diyelim vatandaş teveccüh edip gururlanıyor ki bu kadar boş ucubelere dahi bu kadar para yatırabiliyor.

ppf lerin yüksek olduğu borsasının çok riskli olduğu bu zamanlarda en az yüzde 30 nakitte olmalıydım. Ama kredi kartı ödeyecek kadar nakit bile bırakmamışım kendi adıma beceriksizlik aç gözlülük veya yönetimimi kontrol edemem. Ders alırım umarım...

8.  Alıntı Originally Posted by hayrani Yazıyı Oku
    ak portföyün her bir fonu, ayrı bir gurur zaten. 6 ayda 0 getiri sağlayan kira sertifikası katılım fonunun büyüklüğü dahi 25 milyona dayanmış. biz ne dersek diyelim vatandaş teveccüh edip gururlanıyor ki bu kadar boş ucubelere dahi bu kadar para yatırabiliyor.
    tefas'taki yabancı sekmesini kastetmiştim, afv, afa, aoy, afs grubu. şu fon da önceden açılmış olsa eleştirmezdim ancak zamanlama herhalde fon yöneticilerinin önem verdiği bir husus olsa gerek. "öngörü" diye bir şey var, beklenen getiri gerçekleşmeden önce. neyse artık.

bist de cuma öncesi sahte çıkışlar yapmaya devam ediyor. bir bakıyorum takipteki hisseler ve bist artıya geçmiş, beş dakika sonrası yine kırmızı. günü herhalde bugünün dibi olan 143'lerle kapatacaklar. yahut -0,x kapatıp yarın salacaklar. umarım bizi şaşırtır ve tersi olur. Vix'in de tekrar 30 altına inmesi için %25'lik bir düşüş gerek, diyordum, %6 kadar inmiş zaten. 34'lerde.

Sayfa 715/1003 İlkİlk ... 215615665705713714715716717725765815 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •