Sayfa 740/1003 İlkİlk ... 240640690730738739740741742750790840 ... SonSon
Arama sonucu : 8020 madde; 5,913 - 5,920 arası.

Konu: Yatırım fonları vııı

1. gümüş fonları hakkında düşünceleriniz neler? büyük bankalar gümüşte fırsat mı gördü de arka arkaya fon çıkarıyor. son hareketlerde gümüş altına oranla daha sağlam duruyor. ayrıca yabancı gümüş etf'lere daha yüksek giriş var diye okumuştum. tefas kodlari: GTZ, YZG, IOG, GUM

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,900
     Alıntı Originally Posted by flowski Yazıyı Oku
    gümüş fonları hakkında düşünceleriniz neler? büyük bankalar gümüşte fırsat mı gördü de arka arkaya fon çıkarıyor. son hareketlerde gümüş altına oranla daha sağlam duruyor. ayrıca yabancı gümüş etf'lere daha yüksek giriş var diye okumuştum. tefas kodlari: GTZ, YZG, IOG, GUM
    Gümüş hakkında, geçen haftlarda örgütlenip gamestop hissesini fezaya çıkaran kitlenin gümüşe gireceğini okumuştum bir yerlerde ama bu bana pek kolay gelmiyor, muhtemelen gümüşçülerin spekülasyonudur çünkü gümüş çok daha derin bir yatırım aracı. Ama geçen hafta iyi yükseldi. Bunun dışında gamestop olayı için bir link vereyim belki konuyla ilgilenen vardır...

https://seyler.eksisozluk.com/konuya...olayinin-ozeti
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

3.  Alıntı Originally Posted by flowski Yazıyı Oku
    gümüş fonları hakkında düşünceleriniz neler? büyük bankalar gümüşte fırsat mı gördü de arka arkaya fon çıkarıyor. son hareketlerde gümüş altına oranla daha sağlam duruyor. ayrıca yabancı gümüş etf'lere daha yüksek giriş var diye okumuştum. tefas kodlari: GTZ, YZG, IOG, GUM
    Fırsat görmüşlerdir tabi ki de o fırsat getiri fırsatı değildir.

4.  Alıntı Originally Posted by flowski Yazıyı Oku
    Benden tavsiye Fon işine hiç bulaşma hocam.kuveytten .denizbanktan veya Türkiye finans tan gümüş hesabı açtır haftanın 5 günü 7/24 al sat veya al yat yap.alım satım emri de verebiliyırsunuz.hareketleri çok agresif oluyor ve fonun bunu yakalaması imkansız.10 dakika içinde %10 artıp aynı hızla azaldığını biliyorum.al sat için uygun fırsatlar veriyor..geçen cuma 1 hafta önce aldığım gümüşü yüzde 8 karla sattım.ama tersi çok pis

5. Arkadaşlar, fon alım satım için denizbank internet bankacılığını kullanan varmı?Uzun zamandır duran eurobond fonunu sattım ,yerine GBC almak istedim ,işleme devam ederken karşıma uygunluk formu diye bir form geldi ,formu doldurdum ,sonunda işleminizi gerçekleştiremiyorum uyarısı çıktı.
    Telefonla müşteri temsilcisini aradım ,biryerlere danıştı,işlemi cep telefonundan yaparsam olurmuş cevabını verdi!!! laptoptan olmuyor,cepten oluyormuş sözde.Böyle saçma internetbankacılığı görmedim,resmen insanın elini kolunu bağlıyor.Pazartesi parayı başka bankaya aktaracağım.

6.  Alıntı Originally Posted by ozbek Yazıyı Oku
    Arkadaşlar, fon alım satım için denizbank internet bankacılığını kullanan varmı?Uzun zamandır duran eurobond fonunu sattım ,yerine GBC almak istedim ,işleme devam ederken karşıma uygunluk formu diye bir form geldi ,formu doldurdum ,sonunda işleminizi gerçekleştiremiyorum uyarısı çıktı.
    Telefonla müşteri temsilcisini aradım ,biryerlere danıştı,işlemi cep telefonundan yaparsam olurmuş cevabını verdi!!! laptoptan olmuyor,cepten oluyormuş sözde.Böyle saçma internetbankacılığı görmedim,resmen insanın elini kolunu bağlıyor.Pazartesi parayı başka bankaya aktaracağım.
    Uygunluk formunu doldururken muhtemelen sectiginiz risk duzeyleri yatirim refleksiniz almak istediginiz fonun risk duzeyine nazaran dusuk kalmis olabilir bu neden ile o fonu almaniza izin vermemis de olabilir tekrar uygunluk formunu risk duzeyinizi yukselterek doldurunca problemi cozebilirsiniz. Zira GBC risk duzeyi yuksek bir fondur

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. Üstadlar yardım alabilirmiyim

8. Elimde çeşitli fonlar var ev almayı düşünüyorum fonları bozup mu almak yoksa kredi çekip fonlara devam mı

Sayfa 740/1003 İlkİlk ... 240640690730738739740741742750790840 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •