Sayfa 764/1003 İlkİlk ... 264664714754762763764765766774814864 ... SonSon
Arama sonucu : 8020 madde; 6,105 - 6,112 arası.

Konu: Yatırım fonları vııı

1.  Alıntı Originally Posted by supremegod Yazıyı Oku
    Harika sabırsızlıkla bekliyoruz hocam

M2003J15SC cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
     Alıntı Originally Posted by sayong Yazıyı Oku
    Başarılarınızı dilerim inşallah emeklerinizle insaa ettiginiz beklentileriniz realize olur

M2003J15SC cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Çok teşekkürler güzel dilekleriniz için.

2. Belki bilmeyen arkadaşlar olabilir yatırım fonlarının KAP adresierine 31.12.2020 tarihli performans sunum raporları yüklenmiş. Son 5 yıllık getirileri, karşılaştırma ölçütleri vs. detaylıca anlatılmış. Raporlar 4-5 sayfadan oluşuyor, kısa olduğu için sıkıcı da değil. Her fon yatırımcısının bu raporları mutlaka incelemesini öneririm.

3.  Alıntı Originally Posted by meesut Yazıyı Oku
    Bist100'de tamam mı devam mı noktasına geldik. 22 Günlük ortalama üzerindeyiz şu anda. Dün oradan destek alıp bir kez denedik, bugün 2. kez test ediyoruz. İlk duracağımız noktalar da 1460, ben ona göre hazırlığımı yapıyorum.

Evet arkadaşlar, yine bir tamam mı, devam mı noktasındayız, son düşüşün yaşandığı 22 günlük hareketli ortalama olan 1520'ye kadar tepki geldi. Şimdi bu nokta direnç olarak çalışıyor. Bu noktaların hacimli geçilip, cuma günü de üzerinde kapanması durumunda hikaye değişiyor. Yok eğer bu hafta geçilemezse bu kez yolculuk 1390-1400'lere doğru görünüyor.

4. tcmb resmi kur (usdtry) + 0.18%
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

5.  Alıntı Originally Posted by hellistheothers Yazıyı Oku
    Eib'i Osd ile değiştirdim hocam.
    Osd fon alım emriniz gerçekleşti mi benim iki gündür iptal oluyor yoğunluktan sanırım.

6.  Alıntı Originally Posted by melihsah Yazıyı Oku
    Osd fon alım emriniz gerçekleşti mi benim iki gündür iptal oluyor yoğunluktan sanırım.
    Baktım şimdi 29 ocakta yollamışım. Bana geldi evet.
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

7.  Alıntı Originally Posted by meesut Yazıyı Oku
    Evet arkadaşlar, yine bir tamam mı, devam mı noktasındayız, son düşüşün yaşandığı 22 günlük hareketli ortalama olan 1520'ye kadar tepki geldi. Şimdi bu nokta direnç olarak çalışıyor. Bu noktaların hacimli geçilip, cuma günü de üzerinde kapanması durumunda hikaye değişiyor. Yok eğer bu hafta geçilemezse bu kez yolculuk 1390-1400'lere doğru görünüyor.
    Bugün de gaz ver be meesut hocam.inanıyorum ayacağız geçeceğiz diye.senin grafikleri görünce tırsıyorum..şaka eline sağlık

8.  Alıntı Originally Posted by melihsah Yazıyı Oku
    yapikredi ile bu tarz sıkıntıları hiç yaşamıyorum. ben de alabildim.

Sayfa 764/1003 İlkİlk ... 264664714754762763764765766774814864 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •