Sayfa 815/1003 İlkİlk ... 315715765805813814815816817825865915 ... SonSon
Arama sonucu : 8020 madde; 6,513 - 6,520 arası.

Konu: Yatırım fonları vııı

1.  Alıntı Originally Posted by melihsah Yazıyı Oku
    eib sonucu görebilen mı?
    eıb
    0,075371 0,12%

Alıntı Originally Posted by servetbey Yazıyı Oku
    ancak kendi banka yada araci kurum disinda ppf fon alinamiyor o yuzden karsilastirma pek anlamli degil
    Ppz yi her bankadan alabilirsiniz

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

3. Bilmeyen arkadaşlar için aşağıdaki siteyi takip etmenizi öneririm. Gün-gün / ay-ay fonlardaki değişimleri gösteriyor.

https://tefasanaliz.com/Home/TumFonlarinListesiDetayli

4. JP Morgan raporunda emtialarla ilgili yıllar sürecek bir yükseliş başladığını öngörmüş. Emtia fonları için dikkat çekici olabilir.

https://www.borsagundem.com/haber/em...ebilir/1548553

5. tkf'yi diğer hsyf'lere dönüştürmeye devam ediyorum. şubat sonuna kadar komple çıkacağım. bu portföy büyüklüğü ile relatif başarıyı sürdürmesi çok zor görünüyor. artık sonuçlar da öyle geliyor. manevra kabiliyeti son derece azaldığı için bir süre sonra endeks fonuna dönüşmesi kaçınılmaz, ki her geçen gün dönüşüyor.
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

6.  Alıntı Originally Posted by hellistheothers Yazıyı Oku
    tkf'yi diğer hsyf'lere dönüştürmeye devam ediyorum. şubat sonuna kadar komple çıkacağım. bu portföy büyüklüğü ile relatif başarıyı sürdürmesi çok zor görünüyor. artık sonuçlar da öyle geliyor. manevra kabiliyeti son derece azaldığı için bir süre sonra endeks fonuna dönüşmesi kaçınılmaz, ki her geçen gün dönüşüyor.
    TKFdekiler ne kadar uzun vade dusunuyor bilmiyoruz. Ayi piyasasinda kuculurse geri donus yapmayi umuyorum.
    yazdiklarim yatirim tavsiyesi degildir.

7.  Alıntı Originally Posted by fon_fan Yazıyı Oku
    TKFdekiler ne kadar uzun vade dusunuyor bilmiyoruz. Ayi piyasasinda kuculurse geri donus yapmayi umuyorum.
    tkf alıp alıp hiç dokunmadan uzun vade taşıyan bir fon değil. Evet aynı hisseyi uzun vade taşıyor ama gün içinde ve belli periyotlarla sıkça yüksek fiyatlardan çıkıp sonra tekrar yerine koyarak maliyet düzeltecek aktivite ile yönetilen bir fon. Sürekli alıp beklemiyor yani. En azından yöneticileri ile konuştuğumda bu şekilde olduğunu söylediler hep. Ben sadece zaman zaman portföyümü paylaştığım için, kendi portföyüme dair bir gelişmeyi de paylaşmak istedim. tkf asla kötü bir fon değil, ve tabii ki en iyi hsyf oldu yıllardır hepimizi biliyoruz elbette. ancak 1 küsür milyar, bir hsyf için relatif yapmaya çok uygun değil, son 1 ayda bunun ipuçlarını vermeye başladı.
    keşke 2.hisse fon açsalar da düşünmeden girsem.
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

8.  Alıntı Originally Posted by hellistheothers Yazıyı Oku
    tkf alıp alıp hiç dokunmadan uzun vade taşıyan bir fon değil. Evet aynı hisseyi uzun vade taşıyor ama gün içinde ve belli periyotlarla sıkça yüksek fiyatlardan çıkıp sonra tekrar yerine koyarak maliyet düzeltecek aktivite ile yönetilen bir fon. Sürekli alıp beklemiyor yani. En azından yöneticileri ile konuştuğumda bu şekilde olduğunu söylediler hep. Ben sadece zaman zaman portföyümü paylaştığım için, kendi portföyüme dair bir gelişmeyi de paylaşmak istedim. tkf asla kötü bir fon değil, ve bence en iyi hsyf oldu yıllardır hepimizi biliyoruz elbette. ancak 1 küsür milyar dolar, bir hsyf için relatif yapmaya çok uygun değil, son 1 ayda bunun ipuçlarını vermeye başladı.
    keşke 2.hisse fon açsalar da düşünmeden girsem.
    TKF icin zaman icerisinde sorun olabilecek bir durum endeks ard arda birkac gun - yazinca pek cok yatirimcinin cikis yapmaya calisacak olmasi.
    TKF iyi bir fon buna katiliyorum.
    yazdiklarim yatirim tavsiyesi degildir.

Sayfa 815/1003 İlkİlk ... 315715765805813814815816817825865915 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •