Sayfa 816/1003 İlkİlk ... 316716766806814815816817818826866916 ... SonSon
Arama sonucu : 8020 madde; 6,521 - 6,528 arası.

Konu: Yatırım fonları vııı

1. selam arkadaslar. bu özel sektör fonlarida sifir stopaja tabimi acaba. mesala akportföy özel sektör fonu alirsak sattigimizda para piyasasi fonu gibi stopaj kesilmiyor degil mi ?

2.  Alıntı Originally Posted by Marluk Yazıyı Oku
    selam arkadaslar. bu özel sektör fonlarida sifir stopaja tabimi acaba. mesala akportföy özel sektör fonu alirsak sattigimizda para piyasasi fonu gibi stopaj kesilmiyor degil mi ?
    Evet, sıfır.
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

3.  Alıntı Originally Posted by hellistheothers Yazıyı Oku
    tkf alıp alıp hiç dokunmadan uzun vade taşıyan bir fon değil. Evet aynı hisseyi uzun vade taşıyor ama gün içinde ve belli periyotlarla sıkça yüksek fiyatlardan çıkıp sonra tekrar yerine koyarak maliyet düzeltecek aktivite ile yönetilen bir fon. Sürekli alıp beklemiyor yani. En azından yöneticileri ile konuştuğumda bu şekilde olduğunu söylediler hep. Ben sadece zaman zaman portföyümü paylaştığım için, kendi portföyüme dair bir gelişmeyi de paylaşmak istedim. tkf asla kötü bir fon değil, ve tabii ki en iyi hsyf oldu yıllardır hepimizi biliyoruz elbette. ancak 1 küsür milyar, bir hsyf için relatif yapmaya çok uygun değil, son 1 ayda bunun ipuçlarını vermeye başladı.
    keşke 2.hisse fon açsalar da düşünmeden girsem.
    Uzun süre tkf taşıyıcı olarak yazılanlara aynen katılıyorum.Fon büyüdükçe maalesef yönetim zor oluyor bende dün itibariyle çıkmaya başladım.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Ben son 15 günde elimdeki tkf ve tcd nin ciddi oranını başka hsyflere dönüştürdüm. Nedeni de fonun ciddi portföy büyüklüğüne ulaşması maalesef.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

5.  Alıntı Originally Posted by pit Yazıyı Oku
    Ben son 15 günde elimdeki tkf ve tcd nin ciddi oranını başka hsyflere dönüştürdüm. Nedeni de fonun ciddi portföy büyüklüğüne ulaşması maalesef.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    TCD alternatifi bulabildiniz mi?
    yazdiklarim yatirim tavsiyesi degildir.

6. ıpj +0.68----------2.456

1500...

M2003J15SC cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    “Sağlam bir para birimi, zengin bir toplumun olmazsa olmazıdır.”

Alıntı Originally Posted by fon_fan Yazıyı Oku
    TCD alternatifi bulabildiniz mi?
    uph,oph,ııh ve nnf yi alternatif olarak portföye ekledim.
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

Sayfa 816/1003 İlkİlk ... 316716766806814815816817818826866916 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •