Sayfa 915/1003 İlkİlk ... 415815865905913914915916917925965 ... SonSon
Arama sonucu : 8020 madde; 7,313 - 7,320 arası.

Konu: Yatırım fonları vııı

1.  Alıntı Originally Posted by Lithuan Yazıyı Oku
    GBC gibi çok geniş skalada yatırım yapma opsiyonu bulunan bir fonun son 6 ay getirisinin %0.50 olması üzücü.
    Zaten aktif yönetilen y.dışı fonu oldukça sınırlıyken, aktif olanın da performans olarak sınıfta kalması hoş olmadı.
    GBC ve GZH büyük hayal kırıklığı oldu, ben de uzun süredir sabrediyorum ama nereye kadar böyle gider bilmiyorum, bundan sonra da satılır mı yoksa beklemeli mi, düştükçe eklemeli mi ondan da emin değilim.

2. Para piyasası likit fon haricinde hemen hemen tüm fonlar negatif.Boşa geçen zaman

Yonca ppz lere bloke mi koydu nedir, sinir etti gun icinde kac kez denedim banamisin demedi
    Yonca nin GTL sine kalmak zorunda yiz. Ancak bende birinci degiskeni var yoncanin
    pazartesi satis yicek artik kacari yok benden yane

Alıntı Originally Posted by lanxcelot Yazıyı Oku
    Ppz alamıyorum 1 haftadır garanti bankasından. Başka bankadan denemedim problem mi var ?
    yatirim tavsiyesi degil bilgi amacli yazilmistir

Alıntı Originally Posted by servetbey Yazıyı Oku
    Yonca ppz lere bloke mi koydu nedir, sinir etti gun icinde kac kez denedim banamisin demedi
    Yonca nin GTL sine kalmak zorunda yiz. Ancak bende birinci degiskeni var yoncanin
    Çok ilginç bende bugüne kadar hiçbir sorun çıkmadı.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

5.  Alıntı Originally Posted by servetbey Yazıyı Oku
    Ben cuma günü yoncadan öğleden evvel aldım.
    Hehalde biliyorsunuzdur,hesaptaki tüm para miktarını yazıyorsanız aldırmıyor,alım miktarınızın %20 miktarı hesapta boşta bırakılırsa alım gerçekleşiyor.

6. Daha once konusuldu mu bilmiyorum ama temettu fonlari hakkinda ne dusunuyorsunuz ? ALC , DPT ve GSP var saniyorum. Bir grup yatirimci temettu yatirimini mantikli bulurken diger bir grup yatirimci temettu yatirimini mantiksiz bulmakta. Sizlerin dusunceleri nedir acaba ?

7.  Alıntı Originally Posted by Black Mirror Yazıyı Oku
    Daha once konusuldu mu bilmiyorum ama temettu fonlari hakkinda ne dusunuyorsunuz ? ALC , DPT ve GSP var saniyorum. Bir grup yatirimci temettu yatirimini mantikli bulurken diger bir grup yatirimci temettu yatirimini mantiksiz bulmakta. Sizlerin dusunceleri nedir acaba ?
    Bende yok bu fonlar. Ama ZTM15 byf son dönemlerde bazı değişikliklere gitti. İçindeki hisseleri incelemenizi tavsiye ederim.
    yazdiklarim yatirim tavsiyesi degildir.

%20 li yapayim deneyeyim
    tesekkurler

Alıntı Originally Posted by ozbek Yazıyı Oku
    Ben cuma günü yoncadan öğleden evvel aldım.
    Hehalde biliyorsunuzdur,hesaptaki tüm para miktarını yazıyorsanız aldırmıyor,alım miktarınızın %20 miktarı hesapta boşta bırakılırsa alım gerçekleşiyor.
    yatirim tavsiyesi degil bilgi amacli yazilmistir

Sayfa 915/1003 İlkİlk ... 415815865905913914915916917925965 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •